atarionline.pl Szukam gry - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorgregory
    • CommentTime25 Aug 2018

Cześć :)

Szukam gry na Atari ST. Gra polegała na tym, że znajdowaliśmy się na pokładzie tonącego statku. Platformy, drabinki, pole gry na szerokość ekranu, w pionie wyższe niż ekran. Trzeba było chyba wyjść na pokład, czyli na samą górę. Statek nabierał cały czas wody, naszym zadaniem było się nie utopić = nie znaleźć się pod powierzchnią wody. Gdzieniegdzie na statku były wajchy pomp, można było spowolnić lub nawet chyba cofnąć nabieranie wody przez statek - po ustawieniu się przy pompie trzeba było nacisnąć fire i machać joystickiem jak poje... no, jak w Decathlonie.

Gra była chyba napisana w STOS-ie lub w GFA. Nie pamiętam tytułu, nie umiem znaleźć. Tryb kolorowy.

Ktoś, coś?
    • 2:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Aug 2018

Jak już ktoś skojarzy i faktycznie okaże się, że to GFA, to chętnie przytulę pliki :D
    • 3: CommentAuthorurborg
    • CommentTime25 Aug 2018

Podnosząca się woda kojarzy mi się z No Buddies Land. Tylko że tam nie ma statku tylko studnia.
    • 4:

CommentAuthorgregory
    • CommentTime26 Aug 2018

Niestety, to nie to :(
    • 5:

CommentAuthorKrótki
    • CommentTime26 Aug 2018

Może "Goin' Down with the Captain".
    • 6: CommentAuthorlhuven
    • CommentTime26 Aug 2018

"Sink or Swim" ?
    • 7:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Aug 2018

Grzesiek - a przy okazji to brawa za piękną stronę i powrót do ST :)
    • 8:

CommentAuthorgregory
    • CommentTime27 Aug 2018

@Krótki: To jest totalnie to! Dzięki!!!

@Kaz: Dzięki, w sumie zbierałem się do tego od lat ;) Wkrótce będzie mały update, czyli MJM 0.1.77.
    • 9: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime9 Dec 2018

szukam (w zasadzie ktoś) gry na atarynkę gdzie był głos który mówił" wygrał człowiek, koniec gry"
    coś ktoś kojarzy?
    • 10:

CommentAuthorGAD ZombiE
    • CommentTime9 Dec 2018

@odislaw jeśli by to było po niemiecku, to Nadral ;). Ale jak po polsku, to obstawiam jakąś mało znaną grę w BASICu z użyciem SAM, więc nie będzie tak łatwo ją znaleźć.
    • 11: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime9 Dec 2018

też myślałem o Nadralu
    • 12: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime9 Dec 2018

podobno jednak na bank po polsku
    • 13:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime9 Dec 2018

Ja od lat szukam wersji PAC-MAN/a w której po wejściu do komnaty duchów jakby z Pac-Mana wychodził drugi ,taki ciemny pac man (chyba miał czapkę ) ,znikał bądź rozjeżdżał się labirynt i trzeba było stoczyć pojedynek ala Archon ze strzelaniem tyle że bez żadnych przeszkód (chyba).
    Nie wiem czy w tytule było coś w stylu PAC-MAN ,grę miałem na normalu i była fajna:-), tło labiryntu było jasno zielone ,zły "Pac- Man"brązowy.