atarionline.pl Bezprzewodowe Atari 8-bit - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Sep 2018
     
    • 2: CommentAuthorrj1307
    • CommentTime15 Sep 2018 zmieniony
     
    Mam zabrać na KWAS swojego pada bezprzewodowego do Atari i nie tylko? ;)

    • 3:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime15 Sep 2018
     
    Jeśli chodzi o bezprzewodowy pad, to jest kilka rozwiązań. Między innymi mojej produkcji interfejs (S)NESctrl współpracuje z odbiornikiem padów bluetooth dla SNES od 8bitdo. Mając taki odbiornik i mój interfejs można korzystać ze wszystkich padów bezprzewodowych od 8bitdo, jak również padów od PS3 i PS4. Test mojego interfejsu, oraz interfejsu w połączeniu z bezprzewodowym rozwiązaniem można znaleźć na filmikach larka na youtube.

    Niemniej w tym wątku i filmie o "bezprzewodowym Atari" nie chodzi tylko o pad, ale o wszystko bezprzewodowe:-) Tam bezprzewodowy jest również obraz, dźwięk i chyba zasilanie:-) hehehe:-)
    • 4: CommentAuthorpajero
    • CommentTime16 Sep 2018
     
    Pakować do środka smartfon ?

    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Sep 2018
     
    ja mam bezprzewodowy przekaźnik sygnału AV ,działa dobrze do 3 metrów ,myślałem nawet by go wmontować w Atari ale i tak trzeba odbiornik podłączyć pod TV , jak ktoś chciałby przetestować to mogę pożyczyć .
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Sep 2018
     
    Pajero - szczegóły zapodaj, cóżeś tam wypichcił?
    • 7: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime17 Sep 2018
     
    Proponuję uważać z odłączaniem kolejnych rzeczy od atari, po dodaniu bezprzewodowego zasilania Atari może stwierdzić, że jest samoistne i się oświeciło a co by było dalej to wiedzą ci co oglądali film Dark Star