atarionline.pl Retro Granie w Krzeszowicach. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorStoopi
    • CommentTime15 Oct 2018
     
    Planuję po raz wtóry zorganizować wystawę retro komputerów i konsol w mojej miejscowości. Poprzednia wystawa w marcu tego roku cieszyła się niesamowitym wzięciem, pzrewinęło się około 300 osób pzrez cały dzień. Jestem w stanie zapewnić spzręt na 4-5 stanowiskach, niestety pozostałe 20 stanowisk byłoby pustych. Stąd moje pytanie czy byliby chętni wesprzeć mnie sprzętowo? Wystawę planuje w listopadzie, data byłaby zależna od Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu a także od Was i Waszych wolnych terminów. Zapraszam pod numer telefonu 661 187 637 lub w wiadomości prywatnej.
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Oct 2018 zmieniony
     
    mógłbym cię troszkę wesprzeć , ale nie wiem w jakim mieście planujesz te wystawę .
    Mógłbym zabrać Famicona ,Segę Mega Drive,Master System ,N64 ,Atari STE,Atari XL//XE, Spectrum albo Timex ,C64,Amigę 1200 ... no może nie wszystko ale w razie co ....
    Od razu napiszę że sprzętów nie wypożyczam(musiał bym być na miejscu),oczywiście znam ich genezę i parę słów w razie czego też mógłbym powiedzieć,wszystko zależy od terminu i miejscowości .
    • 3: CommentAuthorStoopi
    • CommentTime16 Oct 2018 zmieniony
     
    Termin wstępnie na listopad, a szczegóły ustalę po 22 pozdziernika jak wróci kierowniczka Osrodka Kultury z zasłuzonego wypoczynku. Miejscowość to Krzeszowice, koło Krakowa.