atarionline.pl Space Harrier - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorbandolier
    • CommentTime20 Oct 2018
     
    Na forum AtariAge ukazała się pełna wersja Space Harrier. Ta kultowa gra Segi wygląda naprawdę dobrze. Niestety tylko pliki CAR i BIN. Fajnie gdyby ukazał się wersja Atr pod Atari z 1mb

    ->link<-
    • 2: CommentAuthorurborg
    • CommentTime20 Oct 2018
     
    Ta gra już się ukazała w roku 2011. Teraz wyszła ulepszona wersja. Zmieniono na ładniejszy ekran tytułowy, zrobiony w G2F i jakies bugi poprawiono.
    • 3:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime20 Oct 2018 zmieniony
     
    Wszystko jest tam opisane:
    ->link<-
    Changes since 2011 release, in no particular order:

    -RastaConverter based title screen
    -Object shadows
    -5-bit samples with higher sample rate
    -More continues allowed
    -Boss names show on stage 18
    -Fix crash/corruption that can happen if a bullet homing onto a ground robot bounces down off hitting indestructible scenery
    -Updated WiWi Jumbo end boss graphics
    -Saves Stage unlocking back to Cart
    -Start key works as start(!)
    -Cheat Easter egg
    -The big "nuke" explosions
    -More attract/demo stages


    Mam też tę gierkę na cartridge, czy znalazłby się ktoś, kto mógłby mi ją przeprogramować na nową (w/w) wersję ? ;) ;o
    • 4: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 Oct 2018
     
    Można by się nad tym pochylić na SillyVenture. Wpadnij z cartem i plikiem car do niego.
    • 5: CommentAuthorZuluGula
    • CommentTime27 Oct 2018
     
    Chciałbym mieć dedykowany cartridge z tą grą, nie Flash cart. Jaki cartridge / płytka pod Epsom się nadaje?
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime27 Oct 2018
     
    ja też bym chciał mieć takowy cart , może jakąś zrzutę na potrzebną elektronikę trza zrobić ??
    • 7:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime28 Oct 2018
     
    @Pin - dzięxy za pozytywny odzew! Plik .car mam mieć na jakimś pendrive? Co do zlotu, to chyba średnie miejsce na tak subtelną ;) operację, ale nie wykluczam. :)