atarionline.pl [SPRZEDAM] Atari TT 030 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Nov 2018 zmieniony
     
    Ogłoszenie od Krogulca, znanego w świecie retro:

    Ze względów finansowych muszę sprzedać swoje TT030. Jest to egzemplarz, który był używany w Polsce do DTP. Ma zainstalowane m.in. Calamusa, Inkausta. RAM zwiększony do 20MB, Matrix COCO. Komputer jest w bardzo ładnym stanie zewnętrznym, bardzo delikatnie zażółcony. Nie ma uszkodzeń mechanicznych, nie jest porysowany itd. Minusy - nie działa oryginalna stacja (zamontowana jest dla estetyki). Poza tym wszystko śmiga bez problemu. Szukam kogoś sensownego, kto byłby zainteresowany odkupieniem tej maszyny. Bardzo zależy mi żeby komputer trafił w ręce pasjonata Atari, a nie jakiegoś pierwszego lepszego „kolekcjonera”, który właduje go na półkę. Gdyby znalazł się ktoś poważnie zainteresowany, kto będzie na SV to mogę przywieźć jutro do Gdańska.(...) W razie czego mój nr tel. 600 045 688.


    Link do fotek: ->link<-
    (na życzenie mogę dosłać więcej, przy lepszym oświetleniu)

    PS. Przed chwilą rozmawiałem z Leszkiem, jest w podróży na Silly Venture, więc wiem, że ma TT przy sobie i będzie z nią w Gdańsku.
    • 2:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime2 Nov 2018
     
    Jaka cena?
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Nov 2018
     
    To już najlepiej rozmawiać z Krogulcem, jest na SV i pod telefonem.