atarionline.pl SIO2SD konfigurator 3.5 - nie działa Return, dlaczego? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime17 Nov 2018
     
    Jako świeży użytkownik sio2sd, odkrywam zakamarki używając konfiguratora (być może zabuduję sio2sd w atarce). Ale nie jest tylko różowo.
    Tylko raz i to nie wiem dlaczego, udało mi się sprawić, że po wciśnięciu na pliku Return loader załadował program.
    Generalnie jak wystartuję loader, przeglądam sobie pliki, wciskam Return lub Option+Return i zwyczajnie nie dzieje się NIC!
    Nie potrafię powtórzyć tego co zrobiłem, że mi to zadziałało. Na pewno użyłem inverse do odświeżenia listy, ctr+ to i tamto... i nagle wcisnąłem return i załadował się plik.
    Czy ktoś się z tym spotkał? Jeśli tak, to o co tu chodzi?
    • 2:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime17 Nov 2018
     
    No to sobie odpowiem.... magiczne słowo "przytrzymaj" klawisz Return, qrka blaszka.
    Także nie ma tematu.
    • 3:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime17 Nov 2018 zmieniony
     
    Na YT można znaleźć poradniki obsługi SIO2SD. Jeden z nudniejszych, choć sporo wyjaśniający to np. ten ->link<-
    • 4: CommentAuthorJaro
    • CommentTime17 Nov 2018
     
    Nie zgadzam się z Larkiem, że poradnik jest nudny :)
    • 5: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime17 Nov 2018
     
    No - oglądałem go także, faktycznie facet czasem przynudza... ;-) ;-) - Larek ma racje ;-) - ale dzięki niemu - naprawdę na nowo po latach wróciłem do Atari - wiecie, czasem wszystko mija - dobrze, że możemy jeszcze raz wrócić do starych czasów, odpocząć i pograć w stare gierki na fizycznym sprzęcie - Larek naprawdę to był fajny poradnik ;-)
    • 6:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime17 Nov 2018
     
    @larek: oglądałem, ale wiesz jak jest. Zwyczajowo się naciska klawisz a nie przytrzymuje.