atarionline.pl Poszukuje ładowarki Dell Axim X50V - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Dec 2018
     


    Poszukuję ładowarki do tego Pocket Pc ,jak ktoś ma takową ,ewentualnie wie gdzie można taką zdobyć to proszę o info.
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime8 Dec 2018
     
    jaki ciekawy sprzęt
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Dec 2018
     
    mam kilka takich,fajnie się na nich rysuje i są fajne programy do animacji poklatkowej , w jednym kompletnym Pocket Pc Fujitsu Simens pocket Loox nie mogę zmienić oprogramowania z niemieckiego na nasze ,jak chcesz to mogę ci go odstąpić za jakieś grosze,albo ładowarkę do Deel/a kabelki wszystko jest...




    Mam jeszcze Palm ONe ,ale on się do niczego w sumie nie nadaje ze względu na stały Palm Os i to bardzo ograniczony .
    Jutro z rana uderzam na Słomczyn , może znajdę jakieś skarby ,jak coś potrzebujecie to piszcie.
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime8 Dec 2018
     
    Dziękuję, ale ja zbieram tylko komputery, na których programuję
    • 5: CommentAuthorzijacek
    • CommentTime10 Dec 2018
     
    Też czasem jeżdżę na Słomczyn, bo tylko tu mam w miarę blisko, ale wydaje mi się, że na tę giełdę przywożą tylko pozostałości po innych giełdach, więc w sumie same odpady. Potwierdziło to zresztą kilku sprzedających, i potwierdza to również stan większości "skarbów", które tam nabyłem.
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime10 Dec 2018
     
    @ zijacek
    też tak słyszałem , Kalisz,Włocławek , może Płock .
    Ja tam mam odbiorców zabawek ,przyjeżdżam wcześniej i czasem coś znajdę , kilka miesięcy temu znalazłem kilka oryginałów na PSX/a ,i to jakich !!!
    Teraz znalazłem przejściówkę pozwalającą podłączyć pady przewodowe od Playstation 1,2 pod Xboxa i Pc ,pod Atari też za pomocą Adaptera powinno się dać ...

    Często jeździsz tam na giełdę ?
    • 7: CommentAuthorzijacek
    • CommentTime11 Dec 2018
     
    O tej porze roku w zasadzie w ogóle, raczej wiosna-lato, w sumie kilka razy w roku tam jestem.
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime11 Dec 2018
     
    daj znać jak będziesz się wybierał .
    • 9: CommentAuthorzijacek
    • CommentTime12 Dec 2018
     
    Jeśli będę pamiętał. Na ogół to wyjazdy spontaniczne, na które umawiamy się z kumplem w sobotę wieczorem.