atarionline.pl JagNESFest 2019 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime14 Mar 2019
     
    Witamy!
    Z przykrością informujemy, że impreza JagNES Fest 2019 w dniach 27 kwietnia - 4 maja 2019 niestety się nie odbędzie... :( Ciężko było nam podjąć tą decyzję, tym bardziej, że dwie poprzednie edycje wspominamy bardzo miło. Nie jest to spowodowane brakiem chęci, lecz brakiem obecności jednego z organizatorów, który ma problemy osobiste. Mamy nadzieję, że na kolejnej edycji w maju 2020 nie zabraknie tak wspaniałego grona uczestników. :)
    Pozdrawiamy - załoga JNF



    • 2: CommentAuthorArti
    • CommentTime14 Mar 2019 zmieniony
     
    No to lipa :( A ja już bilety mam i Szwedzi też będą zawiedzeni bo się chcieli wybrać :(
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime15 Mar 2019
     
    Ciągle piszecie eufemistycznie "problemy osobiste". Co to w ogóle znaczy? Piter trafił do psychiatryka? Ma problemy zdrowotne? Ma długi które musi spłacić szybko? Ludziom należą się wyjaśnienia, szczególnie że zaufali wam i wpłacili niemałe pieniądze.
    • 4: CommentAuthorAdamK
    • CommentTime15 Mar 2019
     
    Gorgh, problemy osobiste są prywatne, i nie należy Ci, ani nikomu, żadne dodatkowe wyjaśnienie.
    • 5: CommentAuthorlopezpb
    • CommentTime15 Mar 2019
     
    Zważywszy, na to, że zostały zebrane pieniądze i nagle osoba która je zebrała "znika" to obawiam się, że nie masz racji.
    • 6:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime15 Mar 2019
     
    Gorgh, nie p-dol.
    Zrób party. Pomożemy![tm]
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Mar 2019
     
    jasne że Gorgh ma racje , tym bardzie że stanowimy dość wąskie grono i przecież można się dogadać ,wyjaśnić ,przede wszystkim kontaktować ,najgorszy to ten brak kontaktu - źle to wygląda .Ja osobiście mogę czekać ,to dla mnie taki ciekawy projekt,zamysł kumpli z JIL ,więc jakoś specjalnie nie napalałem się na terminowość ,ale info by się przydało,tym bardziej że mógłby ktoś pomóc by ruszyć do przodu , ja swego czasu oferowałem Piterowi pomoc w łamaniu/DTP gdyż tym się zajmuję na co dzień ,mam ośmioletnie doświadczenie ale cóż teraz nie mam czasu bo sam biorę dodatkowe zlecenia od zewnętrznych firm by wyjść na prostą po 6latach picia .

    "Ciągle piszecie eufemistycznie "problemy osobiste". Co to w ogóle znaczy? Piter trafił do psychiatryka? Ma problemy zdrowotne? Ma długi które musi spłacić szybko? Ludziom należą się wyjaśnienia, szczególnie że zaufali wam i wpłacili niemałe pieniądze.
    "
    @Gorgh
    ... więc teraz już dług ma .

    Ja osobiście trzymam kciuki i wierzę w Pitera , nie mam wątpliwości co do jego dobrych intencji a w życiu bywa różnie .
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Mar 2019
     
    Kurwa , dopiero przeczytałem ... no nie ,Jesion to może zorganizujemy gdzie indziej ?
    Czekam na większą gotówkę i mógłbym zasponsorować- na parę dni wynająć kilka domków w ośrodku wypoczynkowym np. w Sulejowie ,albo gdzieś indziej ....

    @Jesion
    Zadzwoń wieczorem , karty ci wyślę pocztą ,nie dzwoniłem bo znalazłem jedynie na Colora i by na tym nie działały ,jutro będę przestawiał rzeczy w magazynie i na pewno coś znajdę na GB B&W
    • 9: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime17 Mar 2019
     
    Sory, że nie odpowiadałem, gdyż dobrze się bawie na forever party.
    Akurat AdamK jest ostatnią osobą, która powinna pouczać mnie co jest prywatne a co nie po tym jak opublikował mój dosadny post pod pseudonimem na facebooku pisząc, że napisał to Kamil Trzaska i wszyscy moi znajomi i rodzina mogli to zobaczyć. Niezły trzeba mieć tupet i charakter esbeka.
    Miker: co w moim zdaniu jest p***doleniem, proszę wyjaśnij.
    Aha i gwoli wyjaśnienia co znaczy "eufemizm" - co to znaczy problemy osobiste? Jak wie to już połowa uczestników forevera każdy problem jest osobisty, bo stało się to obiektem żartów. Ten eufemizm. Nie Piter.
    • 10: CommentAuthorAdamK
    • CommentTime17 Mar 2019
     
    @gorgh, jak obgadujesz kogoś za plecami to licz się z tym że to może wyjść. Jak nie rozumiesz że istnieje coś takiego jak sfera osobista i prywatna, to zastanów się nad tym.

    @lopezpb, @irata: sprawa osobista i prywatna nadal pozostaje osobista i prywatną. Sam uważam że Piter nie zachowuje się poprawnie i mu to SMSem napisałem. Tak czy siak, jak już (mam nadzieję) sprawa się zakończy pozytywnie, to poza 'przepraszam', nie wydaje mi się aby Piter był winny komukolwiek, cokolwiek.
    • 11:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime17 Mar 2019
     
    @Gorgh: a np. bezsensowne dopytywanie się o owe "problemy osobiste". Gość być może nie chce rozgłaszać gdzieś dalej swoich spraw, niezwiązanych bezpośrednio z imprezą. Zresztą, AdamK już raczej wystarczająco wyjaśnił powyżej.
    • 12: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime18 Mar 2019
     
    AdamK ja nigdy nie obgadywałem nikogo za plecami, nie zrozumiałeś co napisałem
    Miker: to nie jest bezsensowne