atarionline.pl predator - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime25 May 2019
     
    No pewnie, zawsze wracajac ze szkoly obczajalem w kiosku czy jest juz nowy numer. W sumie w latach 90 tych to kazdy chcial byc pakerem,(a nie byc z pakerem) na scianach wisialy plakaty z conana i rambo , z czasopismo bravo. Zreszta Nie wszystkie opisy gier byly w ts udane. Ale patrzac z perspektywy czasu to najwieksza lipa byla jak pisali ze cos jest na atari , a nie bylo np taka hiperborea.
    • 2: CommentAuthorAdam
    • CommentTime26 May 2019
     

    astrofor:

    najwieksza lipa byla jak pisali ze cos jest na atari , a nie bylo np taka hiperborea.

    Która "hiperborea"? Bo na Atari istniała jak najbardziej Hyperborea :)

    • 3: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime26 May 2019
     
    @Adam: tak, wlasciwie tylko na atari, pomylilo mi sie, a to pewnie dlatego ze ta gra byla niedostepna w wersji kasetowej i to wywolywalo moja flustracje, co wiecej stwierdzenie 'wspaniale miesnie arnolda' wcale nie dotyczylo recenzji gry predator, probowalem na szybko znalezc jakies gry w ts co pisalo ze sa na atari, a wcale ich nie bylo, jednak to nie proste zadanie. Jednak mimo wszystko wierze ze takowe istnieja, i ze moja glowa to jeszcze nie totalna skleroza.
    • 4: CommentAuthorAdam
    • CommentTime26 May 2019
     

    astrofor:

    (...) stwierdzenie 'wspaniale miesnie arnolda' (...)

    Pewnie chodziło o Barbariana.
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime26 May 2019
     
    @astrofor umnie wisiał plakat z Bruce Lee, chciałem zawsze plakat Terminatora z pierwszej części.