atarionline.pl Spotkanie w Warszawie - wkrótce! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime18 May 2019
     
    Ja się pojawię ok. 19:00-20:00. Dziękuję za wcześniejsze powiadomienie.

    Jakby ktoś z Was planował też być w niedzielę, a przypadkiem miał też pod ręką jakieś trudniej dostępne kasety do Atari (w szczególności takie, których jeszcze nie ma w archiwum AO w postaci obrazów CAS), to bardzo proszę, zabierzcie je na spotkanie. Będzie możliwość zdigitalizowania ich na miejscu, od ręki.
    • 2:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime18 May 2019
     
    @Krótki

    Zgrałeś te kasety, które przesłałem ci kurierem? Bo żadnego info zwrotnego nie dostałem.

    Z adresu ccwrcltd [małpa] gmail.com jakbyś nie kojarzył :]
    • 3:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime18 May 2019 zmieniony
     
    Nie zgrałem, po dłuuugiej przerwie zabrałem się za to dopiero w zeszłą sobotę. Obrobiłem już z połowę, w tej chwili właśnie "leci" Darkness Hour.

    Główny problem jest taki, że mam obecnie że sto pięćdziesiąt nagrań w kolejce do konwersji na CAS, z których każde muszę potem porównać z wersjami dostępnymi już w necie. Przy takiej liczbie nagrań odechciało mi się to robić ręcznie, więc dorabiam software który to zrobi za mnie. A że przez okres jesienno-zimowy nie miałem w ogóle motywacji do robienia software'u innego niż ten za który mi płacą w robocie, to i cały ten kram z kasetami również leżał odłogiem aż do niedawna.

    Jeśli na jakiegoś maila nie odpowiedziałem to przepraszam serdecznie.