atarionline.pl "Zalogowany jako" na stronie głównej - brak polskich znaków - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime29 Apr 2019
     
    Cześć,

    Gdy jestem zalogowany na forum, to na stronie głównej w prawym górnym rogu moja ksywa wyświetla się niepoprawnie:
    • 2:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime29 Apr 2019 zmieniony
     
    Ha ha! W powyższym poście dodałem załącznik w postaci obrazka z polskimi znakami w nazwie, i sami widzicie czym to się skończyło:



    Pobieranie takiego obrazka też nie działa - ściąga się plik o rozmiarze 0 bajtów.

    Poniżej 2. próba dodania załącznika z posta 1.:



    Kolejny błąd z tym związany: gdy nie jestem zalogowany na forum, na głównej stronie w prawym górnym rogu zamiast ksywy widnieje formularz logowania. Jednak próba użycia go aby się zalogować kończy się fiaskiem - dostaję komunikat:

    "Napotkano pewne problemy
    taka kombinacja loginu i hasła nie została odnaleziona."
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Apr 2019
     
    Pisz do Wieczora.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Apr 2019
     
    ... ale kolega już od wczoraj pisze he,he ;-)
    • 5:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime30 Apr 2019 zmieniony
     
    Bo login masz za "krótki" ;) Musi być dłuższy.

    Ja mam "maly" a nie duży i działa ;)
    • 6: CommentAuthorfalcon030
    • CommentTime1 May 2019
     
    Pomieszane kodowanie polskich znaków ...
    To tylko admin może poratować :-)
    • 7: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime1 May 2019 zmieniony
     
    <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
    Layout zbudowany na tabelach. Widać ktoś tu bardzo kocha retro, nie tylko związane z atari. To znaczy ja rozumiem ze ktos tą strone zrobil hobbystcznie kiedys tam, i nie wzial pewnie za to kasy. W sensie pewnie kiedy ta strona powstała to spełniała wszelkie standardy, ale to było bardzo dawno temu...
    • 8:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime2 May 2019
     
    @astrofor

    Tu dyskusja:
    ->link<-
    • 9: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime3 May 2019
     
    To znaczy to wszystko dziala. To pewnie jest temat na zupelnie inna dyskusje. Ja znam ludzi co uwazaja ze strony nie powiiny miec w ogole js. I to bardzo dobrych programistow - tylko ze backendowych.. ;) To znaczy ludzie pisza co uwazaja, dyskutuja , maja argumenty, tylko takie rzeczy nie dzialaja w praktyce, w sensie na rynku pracy, tam nikt z toba nie bedzie dyskutowal, po prostu Cie nie zatrudni. Tabele poszly pod topor wieki temu, teraz resztkami sil broni sie jquery.
    • 10:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime11 May 2019
     

    Kaz:

    Pisz do Wieczora.

    Nie mam maila do Wieczora.