atarionline.pl [s] drukarka 3D - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorVLX
    • CommentTime13 May 2019 zmieniony
     
    Witam

    Mam do sprzedania drukarkę Propox i3 Light. Jest to klon Prusa i3 na ramie z akrylu. Drukarka jest używana, jest sprawna, działa i właśnie wydrukowała mi brakującą klapkę osłaniającą złącze z tyłu do mojego 800XL. smile

    Z racji akrylowej ramy nie oferuje super jakości wydruków jakie widujemy na zdjęciach w katalogach, ale z powodzeniem drukowałem takie rzeczy jak klips do deski do prasowania, części do naprawienia zabawek czy koszyk do dysków HDD. Generalnie drukarka jest dobra do drukowania prostych rzeczy, do nauczenia się o co w tym wszystkim chodzi i do sprawdzenia czy połkniemy bakcyla (a nie ma się co oszukiwać, połkniemy, bo to fajna zabawa, zwłaszcza jak się załapie jak projektować swoje rzeczy). Sprzedaję właśnie z powodu zarażenia się tematem i kupienia bardziej wypasionej drukarki.

    Wymiary ok. 50x50x50 cm, w miarę cicha (słychać że drukuje, ale nie przeszkadza i spokojnie może sobie pracować w tle). Wgrane jest oprogramowanie Marlin 1.1.8, dorzucę plik z aktualną konfiguracją.

    Preferowany odbiór osobisty w okolicach Trójmiasta ze względu na to, że jest złożona. Nie za bardzo wyobrażam sobie wysyłkę tego kurierem w całości, musiałbym rozmontować ją i zrobić z tego IKEA-project. Mogę też "spotkać się gdzieś na mieście w Trójmieście". Jeśli ktoś będzie chętny, to w lipcu mogę zabrać ją na Lost Party.

    Drukarka nie ma żadnych uszkodzeń, pęknięć, zadrapań itd itp pkp pks...








    Wstępna cena 500 zł. Chętnie też zamieniłbym ją na CosmosEx v2, ale mało jest chętnych do pozbycia się tego interfejsu, więc za bardzo nie liczę na cud. wink

    Informacje o drukarce:

    ->link<-
    ->link<-