atarionline.pl jaguar xe - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormono
    • CommentTime29 Jun 2019
     
    Nowy sprzęt od Atari? :> ->link<-
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime29 Jun 2019 zmieniony
     
    parafrazując rapera Sokoła - prawdziwego mężczyznę stać na Jaguara za 200 tyś
    • 3: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime1 Jul 2019 zmieniony
     
    Samochod sam jedzie, a kierowca szpili w river raid. Dodatkowo posiada system monitorowania zmęczenia kierowcy (DCM), czyli jak zmeczy cie river raid, to przełacza na super cobre. Czy nie warto na to poswiecic 200 tys ?
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime1 Jul 2019
     
    niesamowita jest ta technika w 21 wieku, samochody potrafią przełanczać... żadnemu człowiekowi się to nie udało :)
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Jul 2019
     
    @ gorgh ... widzisz bo to zależy od kodera ,może w Wielkiej Brytanii przełanczają ;-)... od przełęczy .
    • 6: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime2 Jul 2019
     
    w sumie to sam jestem nie lepszy, ,kiedyś do Nostiego napisałem w mailu, cytuję "muszę się za to wziąźć"
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Jul 2019 zmieniony
     
    ...i ja robię straszne błendy* ,ale już mi wypomniano ;-)
    • 8:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Jul 2019
     
    Z tym "wziąść" to wystarczy se porównać z "zdjąść" "wyjąść" i od razu wiadomo co i jak. A tak w ogóle powinno być wzjąć.
    • 9: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime4 Jul 2019
     
    wzjąć, wzdąć i wzdęż - czyli biedne zwierzątko rozjechane autem latem, i przypominające balonik, Jakby co rezerwuje tytuł gry jak deszczownik ;)