atarionline.pl Sprzedam atari 130xe - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorxian
    • CommentTime16 Oct 2019
     
    Witam, mam do sprzedania atari 130xe, stacje dysków ca ( niestety klapka się już nie zamyka ...) , magnetofon 12 bodajże, monitor mono philipsa do tego jakieś kartridże, jakby ktoś był zainteresowany gazety ( tajemnice atari ale troche zszargane ... ) do tego troche literatury ( biało czerwono białe książki + takie ze spiralą ) jest to zestaw mojego ojca który chciał to dać do przysłowiowego kubła może ktoś się zainteresuje i uratuje to przed wysypiskiem ( nie przypilnowałem i już drukarka lc20 stara poszła na smieci .... ) Atari się włącza ale chyba kabel do monitora jest walnięty bo nic się nie pokazuje. sprzęt 'szafowany' nie leżał w piwnicy czy innym struchu. Proszę o ewentualne pytania w wątku jak coś to kontakt mailowy na xian@poczta.fm.
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    Jakieś oczekiwania cenowe masz?
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    ... bo jak darmo to ,z resztą stary grat , 50 zł mogę dać i przyjadę po te elektrodpady ;) .
    • 4:
       
      CommentAuthorlaoo
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    O panie, za utylizację takich elektrośmieci to się płaci nie małe pieniążki. Ja bym po rękach całował, że ktoś chce przyjechać i zabrać ten złom ;)
    • 5:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    Żarciki się Panów trzymają, oj trzymają :D
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime17 Oct 2019 zmieniony
     
    Ja ze swej strony mogę dać 200 zł za komputer + stacja + magnetofon + kartridże. I sprzęt nie wyląduje na śmietniku, zostanie naprawiony i pewnie pójdzie dla kogoś naprawdę zapalonego, bądź jako prezent lub nagroda. Monitor cz-b jako klamot (chyba, że jakiś klasyk) jest nic nie wart.
    • 7:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime17 Oct 2019 zmieniony
     
    Przebijam: 220zł
    I też obiecuję że naprawię, co więcej mam już zapaleńca w postaci siebie samego, i jeszcze dorzucę fotorelację z naprawy na forum:-)
    Do kiedy można licytować?
    Gdzie to jest do obejrzenia i odebrania ewentualnie?

    PS. Czy ta drukarka Star LC20 leży jeszcze w tym śmietniku? Kurde szukam sobie takiej już od dość dawna, a one albo w kosmicznych cenach, albo niekompletne, albo w śmietniku niewiadomym...
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    To ja dopłacę 50 zł do oferty Kuby, żeby mógł wykonać swój plan. Podoba mi się taka inicjatywa. Czyli Kuba możesz licytować w tym przypadku za 250 zł albo +50 do każdej swojej oferty :)
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Oct 2019 zmieniony
     
    na jakim śmietniku , to trzeba zutylizować ;) to zagrożenie ,technologia tęczowego prostokąta ....




    PS.jhusak
    jak ci się nie duda naprawić a kupisz to chętnie odkupię od ciebie Carty ,stacje,GTIA i Pokeya :-) .Poważnie.
    • 10:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    dam 350 pln
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    A może zrobimy zamiankę ?
    Dam ci za ten zestaw sprawną Amigę 500+ plus pudło dyskietek ,ewentualnie mogę dorzucić przelotkę dla IDE i podepniesz sobie CF/ke jako HDD.
    Ewentualnie Sega Mega Drive 2 plus kilka gier .
    • 12: CommentAuthorCezik
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    Ja gazety... Bo sam durnym będąc wyrzuciłem lata temu. Zresztą - e-mail w tym temacie poszedł wczoraj od razu po dodaniu ogłoszenia.
    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Oct 2019 zmieniony
     
    ...co moment słyszę jak ktoś wyrzuca C64,Nesy,Carty ,gazety ... dobrze że zlikwidowali pojemnik na elektroodpady z pod mojego bloku , bo korciło i z raz tam zajrzałem ...

    Od jakiegoś czasu najgorzej jest na dużych giełdach , ludzie ściągają śmieci z Niemiec już się nauczyli i to co wygrzebali odszukują w internecie ,po czym żądają chorych cen za niesprawdzony ,zalany deszczem złom - ostatnio byłbym posiadaczem Atari 800XL -proponowałem 100zł za niesprawdzony złom ,ale więcej już tyle nie zaproponuje-gość mnie wyśmiał i wołał minimum 200zł ,kazałem mu się jebnąc w głowe tym komputerem i poszedłem dalej znajdując .... powiedzmy piękne C64 z Magnetofonem i zasilaczem za 60zł które działa. Dzięki temu mam drugiego SID/a :-D .

    Niebawem sam jadę na Niemcy i rozejrzę się za złomem .
    • 14: CommentAuthorxian
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    Ehh panowie widzę śmieszki. Chciałbym to sprzedać całościowo żeby się nie dziergać no i odbiór osobisty bo dość tego jest a słać przez 'klatkę z gorylami którę ćwiczą kosza każdą paczką' to mi się nie widzi. W związku z pytaniem jakie książki wstawiam część pierwszą. Nie mam za bardzo czasu teraz ale do końca tygodnia zrobie zdjęcia i też wstawie tutaj. Książki 1 część

    Instrukcja do programu Syngraph - wydawnictwo bonus - spirala
    Mapa Pamięci Atari XL/XE Dyskowe systemy operacyjne - Wojciech Zientara
    Instrukcja obsługi atari - Narcyz Janas - broszura
    ATARI Logo - komputerowe przygody - Ryszard Tadeusiewicz
    Co można jeszcze zrobić z komputera Atari XL/XE Jerzy Zaskiewicz Elbląg 1991 - broszuropodobne
    Synfile+ wydawnictwo oskar - spirala
    Nauka programowania w Basic tom 4 - wyd. oskar - spirala
    Nauka programowania w Basic tom 2 - wyd. oskar - spirala
    Języki Atari Xl/XE - Wojciech Zientara
    BUG/65 PalamaPress 1991
    Programowanie Mikroprocesora 6502 Rodnay Zaks część 1 i 2 ( w jednym kawałku ) spirala
    Atari Basic XL - Ośrodek Doskonalenia Kadr Technicznych
    Bug 65 wyd. oskar - spirala
    Logo Atari - Bronisław Fetraś
    Techniki Atari zabezpieczanie programów George Morisson ( szara okładka zeszyt klejony druk jednostronny stron 80 )
    The Print Shop instrukcja wyd. Bonus
    Poradnik użytkownia Atari Xl/Xe- SEOTO
    Atari Basic - Ośrodek Doskonalenia Kadr Technicznych ( styrana przez młodego mnie )
    Intern Atari - wyd. Bonus ( antic, gtia , pokey, pia ) - spirala w formacie a4
    • 15:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    Daje 450. Gdzie podjechać?
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    Mapa Pamięci Atari XL/XE Dyskowe systemy operacyjne - Wojciech Zientara ,
    Nauka programowania w Basic tom 4 - wyd. oskar - spirala
    Nauka programowania w Basic tom 2 - wyd. oskar - spirala
    Języki Atari Xl/XE - Wojciech Zientara

    Wiem że nie chcesz rozwalać zestawu jednakże cholernie mi zależy na tych książkach ,ile byś za nie chciał ,podjadę jak będzie trzeba .

    Ile chcesz za te wymienione ?
    Ile za calość ?
    Ile za komputer w raz z osprzętem(stacja ,carty)
    • 17: CommentAuthorxian
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    Książki - druga część :P sorry że to robie w ruskim porządku.
    Mac 65 - Palma Press
    Syncalc instrukcja - wyd oskar - spirala
    Atari 800 xl - wyd oskar - spirala
    Mac 65 - Oskar - spirala
    Poradnik Programisty Atari - Wojciech Zientara - stan krytyczny
    Języki Atari Xl/XE - Wojciech Zientara
    Programowanie Mikroprocesora 6502 - Rodney Zaks - część 4 - spirala
    Język Maszynowy Atari XL/XE - Palmapress
    Jan Ruszczyc - Assembler 6502 - SEOTO
    Wojciech Zientara - Poradnik Programisty Atari
    Rembrant Instrukcja - wyd. Oskar - broszura
    Nauka programowania w Basic - tom 1 - wyd. Oskar - spirala
    Mapa Pamięci - Oskar - spirala
    Grafika Atari - Oskar - spirala
    Grafika Atari dla Zaawansowanch - oskar - spirala
    Nauka programowania w Basic - tom 3 - wyd. Oskar - spirala
    Edytory Tekstowe dla atari - Ryszard Tadeusiewicz

    Więcej na razie chyba nie ma ale będę grzebał bo jest po prostu bałagan i muszę przebierać przez książki o kotach i architekturze górnego meksyku.
    • 18: CommentAuthorxian
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    Do poniedziałku do 16 zdążę wszystko przeszukać ( bo to widać po całym domu jest ) i zrobić zdjęcia wtedy też podam cenę jaka mi się marzy.
    • 19:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    Aaa, rozumiem, czyli wątek jest jednak o marzeniach. A myślałem, że licytacja. To ja pas.
    • 20: CommentAuthorxian
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    Chce pokazać co chce sprzedać żeby było wiadomo co się kupuje naszło mnie wczoraj że sprzedam a trochę mnie to przerosło i muszę trochę to ogarnąc. A cena? Powiedzmy że w tym dziale był atari + magnet za 350 zł i byli chętni. A tu jest jeszcze stacja, monitor, książki. Widać że stacja ma trochę większą wartość niż 100 zł dlatego też chciałbym to wszystko pookładać , pokazać i wtedy podać cenę.
    • 21: CommentAuthormono
    • CommentTime17 Oct 2019 zmieniony
     
    Ta instrukcja do RAMBrandt'a by mnie interesowała. Ponieważ to jest jednostkowy drobny drobiazg, to nie chcę kolegi zajmować.
    Czy ktoś kto zakupi pełną kolekcję dałby mi znać i podzielił się instrukcją? Lub zeskanował?

    Edit: Czy to jest to: ->link<- ? Jeśli to co innego to chętnie zaoferuję 20 zł.
    • 22:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    zawsze jakiś głodny się znajdzie ;)
    Wszystko ma wartość taką za jaką znajdzie się chętny ,ale moim zdaniem większość cen starych komputerów/konsol jest mocno przesadzona,nawet nie wiem czy dałbym połowę .
    Teraz pojawiła się fajna moda wśród kolekcjonerów na zamianki , a przynajmniej ja trafiłem na takich kolekcjonerów , właśnie robię niezły myk by zdobyć Falcona 030 ,kosztował mnie będzie mało kasy ale dużo zachodu gdyż muszę załatwić specyficzny sprzęt na zamianę ,który taniej mogę zdobyć z kolejnej zamiany za rzeczy które akurat posiadam , problem w tym że wolę znaleźć i kupić kolejne niż oddać swoje :-) .
    Ostatnio szukałem Pokeya i przy okazji komputerów Atari , poznałem sporo osób co trzymają Atarynki czekając na lepszą cenę,
    i leżą w piwnicach żółknąc od wilgoci .
    • 23:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    Daje 500zł - teraz. Potrzebuje taki zestaw "na już". Jeśli nie to będę szukał na Allegro.

    Nie mam pewności czy to co sprzedajesz - jest sprawne - więc po mojej stronie jest ryzyko.
    • 24: CommentAuthorMADRAFi
    • CommentTime17 Oct 2019
     
    poznałem sporo osób co trzymają Atarynki czekając na lepszą cenę,


    I to jest smutne. Jedni maja sterte kompow w piwnicy i nawet nie spojrzal na nie, a inni miesiacami szukaja.
    Ja nie znalazlem sensownego cenowo w dobrym stanie w PL i sobie sciagalem z USA.
    • 25:
       
      CommentAuthorxorcerer
    • CommentTime18 Oct 2019
     
    Ja chętnie kupię stację dysków.