atarionline.pl [K] Kupię Atari STE - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1: CommentAuthorlimko
    • CommentTime11 Feb 2020

Kupię Atari STE, nie grzebane w dobrym stanie ze sprawnym DMA.
    • 2: CommentAuthorIGS
    • CommentTime14 Feb 2020

Posiadam ATARI 1040STE (angielska), 4MB, z zewnętrznym emulatorem stacji dysków od Lotharka Ultrasatan (na gwarancji) - sformatowane i wgrane gry. Obudowa w trakcie czyszczenia (w ubiegłym roku nie zdążyłem - musi jeszcze poleżeć dzień z wybielaczem na słońcu - zostały plamy.
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 Feb 2020

Ultrasatan nie jest emulatorem stacji dysków.
    • 4:

CommentAuthorduncan
    • CommentTime15 Feb 2020

Jaka cena?
    • 5: CommentAuthorIGS
    • CommentTime15 Feb 2020

1,5 tys.
    • 6:

CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime15 Feb 2020

:)
    • 7: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime15 Feb 2020

ile? masakra ...... bez komentarzu
    • 8: CommentAuthoradolfinio
    • CommentTime15 Feb 2020

Nie wiem czy się śmiać czy płakać:D
    • 9: CommentAuthorstring
    • CommentTime15 Feb 2020

Niedawno poszedł na alle goły za ok 1/3 tej ceny. Powiedzmy 500 za komputer. USatan używany pewnie z 300zł. Jeśli 4MB to może z +50 zł. Za 900 pewnie dałoby się go sprzedać - takie są fakty. Ostatecznie jednak cenę ustanawia ten kto sprzedaje i ma do tego pełne prawo :)
    • 10:

CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime16 Feb 2020

Tutaj jest od Rzeźnika. Od niego wiesz co kupujesz ->link<-
  1.  
    za 900 sprzedałem na FB golca 520STE w pudle, wersja farncuska TOS/klawiatura/pudło. Ale był w naprawdę ładnym stanie.

za 500 ładne STE UK to można było dwa lata temu kupić, wtedy jak się dobrze poszukało to można było trafić i za 60GBP (bo za tyle kiedyś kupiłem). Niestety - ilość/stan definiuje rosnące ceny. Ładnych kompów i sprawnych jest coraz mniej.
    • 12: CommentAuthorIGS
    • CommentTime16 Feb 2020

Szanowni Druhowie w Atari. Sprzęt jest w 100% sprawny, kompletny, łącznie z kablami do TV. USatan był użyty dwukrotnie -podczas instalacji oprogramowania i sprawdzeniu czy działa

Dziękuję za komentarze, lecz czy ja kogokolwiek zmuszam do zakupu?

Falcona można było kupić 2 lata temu za 3 tys. zł - też uważałem wtedy, że za drogo i nie kupiłem. Jak widać nie była to najmądrzejsza decyzja...

Pozdrowienia serdeczne dla wszyskich Forumowiczów :-)