atarionline.pl [K] Kupię Atari TT lub Falcon - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgop13
    • CommentTime6 Mar 2020
     
    Kupię TT lub Falcona.
    • 2: CommentAuthorMapnik
    • CommentTime7 Mar 2020
     
    Witam, mam jak nowy w pudelku 20000pln
    • 3: CommentAuthorMapnik
    • CommentTime7 Mar 2020
     
    Falcon
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Mar 2020 zmieniony
     
    Ale chyba zero ci się dodało niechcący ;),jak nowy toi nie nowy bo zapewne wyciągany i podłączany był,więc używka z pudełkiem.

    @gop13 skontaktuje się z kolegą,prawdopodobnie ma TTkę w normalnej rynkowej cenie.Telefonowałem i w tym momencie nie ma nic na sprzedaż,czasem coś mu się trafia,jak by co to napiszę.
    • 5: CommentAuthorgop13
    • CommentTime9 Mar 2020
     
    @IRATA4 - bardzo dziękuję za pomoc. Oczywiście rozglądam się w różnych miejscach, ale zobowiązany jestem za każdą pomoc przybliżającą do zakupu, sentyment dopadł i staram się to jakoś skanalizować :-)

    @Mapnik - jeżeli rzeczywiście nie doszło do pomyłki z ilością zer po "dwójce", to na dziś wygląda jak próba twardych negocjacji a'la Grand Bazaar w Istambule ;-) Dziękuję jednak za ofertę i, gdyby zmieniło się coś w oczekiwaniach finansowych chętnie rozważę bardziej rynkowe propozycje.
    No i w przypadku pomyłki z ilością zer, to jak najbardziej jestem zainteresowany :-)

    Pozdrawiam
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Mar 2020
     
    gop13
    a może chcesz Ste ;) ?
    chyba jeszcze Kaz ma na sprzedanie.
    • 7: CommentAuthorgop13
    • CommentTime10 Mar 2020
     
    IRATA4
    dzięki za propozycję, być może w dalszej kolejności będzie to STE? Chyba, że cena atrakcyjna ;-)
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime11 Mar 2020
     
    no to już kolega by musiał się wypowiedzieć,ale myślę że normalna,nie"Januszowa"... Polecam Ste-fajny sprzęcik i miło się słucha aczkolwiek ja zawsze na niekorzyść będę gry porównywał z Segą i Amigą no tak mi się kojarzy 16BIT i to są moje odnośniki poniżej których staram się nie schodzić,oczywiście Ste ma również kilka świetnych portów gier,jak i kilka własnych pozycji na wyłączność wykorzystujących dobrodziejstwa Blittera,zależy czego oczekujesz...z grami słabo,ale programów gfx,msx i więcej jest cała masa :-)tzn jest w czym przebierać,kilka świetnych dem i mnóstwo modów... no ale nie jest to Falcon :-)
  1.  
    jak aktualne to mam płyte od atari TT nie sprawdzaną, nie testowaną mogę sprzedać lub się na coś zamienić, chciałbym 1tys pln
    • 10: CommentAuthorgop13
    • CommentTime17 Apr 2020
     
    No dobra temat TT nie aktualny - wygrzebałem na strychu coś i okazało się TT'tką. Będę ratował :-)
    • 11:
       
      CommentAuthorCyprian
    • CommentTime18 Apr 2020
     
    hahaha
    zaproś nas na strych, może wygrzebiemy Falcona ;)
    • 12: CommentAuthorgop13
    • CommentTime22 Apr 2020
     
    To była taka małą przenośnia z tym strychem, ale Falcona nadal chętnie przytuliłbym :-)
    • 13: CommentAuthorMapnik
    • CommentTime26 Apr 2020
     
    Odp nr 1, wyjety z pudelka na pocztowym urzedzie celnym
    Odp nr 2. Dzwonilem do “Janusza” on nie ma tych cen bo nie ma Falcona w ofercie
    • 14: CommentAuthorMapnik
    • CommentTime26 Apr 2020
     
    Tak ze, zajrzalem-nowy-i tak lezy w piwnicy
    • 15:
       
      CommentAuthorxorcerer
    • CommentTime27 Apr 2020
     
    To za ile w końcu ten Falcon? i z jaką konfiguracją?
    • 16: CommentAuthorgop13
    • CommentTime30 Apr 2020
     
    @Mapnik - chyba coś mnie ominęło? Widzę tu jakąś dłuższą opowieść :-)
    Podzielisz się?
    • 17:
       
      CommentAuthorgaltron
    • CommentTime30 Apr 2020
     
    • 18: CommentAuthorgop13
    • CommentTime30 Apr 2020
     
    @galtron - widziałem, licytacja w Hameryce, dojdzie pewnie do ok. 10000 na nasze, europejskie licytacje zdrowsze ;-)
    • 19: CommentAuthorgop13
    • CommentTime19 Oct 2020
     
    Temat do zamknięcia.
    Dziękuję.
  2.  
    O rany, faktycznie teraz takie ceny za Falcona są? Czy to tylko grupa "spekulantów" czyha na naiwnego kupca?

    Mój Falcon kupiony kilka lat temu za niemałe pieniądze leży w szafie, bo szczerze mówiąc nie bardzo wiem co z nim robić. Produkcji scenowych tyle co kot napłakał (z czego połowa wymaga 060), a gry są lepsze na Spectrumie. :) Może chociaż wyjmę go z szafy żeby na niego popatrzeć i się ponapawać bogactwem.
    • 21:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime19 Oct 2020
     

    gop13:

    To była taka małą przenośnia z tym strychem, ale Falcona nadal chętnie przytuliłbym :-)

    To jak już przytulisz to ja wtedy kupię Ciebie, bo to taniej wyjdzie :))))))


    Żartuję oczywiście, abyś sobie nie pomyślał:)))
    • 22: CommentAuthorKroll
    • CommentTime19 Oct 2020 zmieniony
     
    @Yolk:
    Cytuje twoje zdanie
    "Mój Falcon kupiony kilka lat temu za niemałe pieniądze leży w szafie, bo szczerze mówiąc nie bardzo wiem co z nim robić."
    Ja chętnie przygarne, jak wiesz dobrze, wiem co na z nim zrobić :)

    "Produkcji scenowych tyle co kot napłakał (z czego połowa wymaga 060)"
    Mowisz ogólnie ?

    Ja bym sie cieszył gdyby tak bylo (połowa na 060) :), ale na powaznie skąd taki wniosek ?