atarionline.pl Firmy informatyczne - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime24 Apr 2020
     
    Trochę off topic, ale mam pytanie do wszyskich, którzy pracują w branży - szukam firm informatycznych na kilka fajnych projektów za dobre pieniądze.

    Nie ma niestety konkretów odnośnie tego, co konkretnie jest potrzebne, ale bardzo proszę o info na priv.
    • 2: CommentAuthorjakubd
    • CommentTime24 Apr 2020
     
    Wiesz, jak nie określisz tematyki i skali, to trudno cokolwiek powiedzieć. Ja mam swoją minidziałalność, a dodatkowo pracuję w dużej korpo IT, w której robię akurat ja robotę DevOps (w zespole) dla innej korpo.
    Moja korporacja robi w finansach, telko, ubezpieczeniach i przetwarzaniu danych IoT. Więc wiesz - nie wiemy nawet, czy chodzi o mnie, czy o korporację. Nie wiemy nawet jaki stack technologiczny. Musisz się określić nieco dokładniej.
    Na pewno ta się jakoś opisać zarys stacku oraz skalę (wielkość zespołu), o budżet nikt na razie nie pyta.
    Bez takich podstaw nikt nic rozsądnego nie zaporponuje.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Apr 2020
     
    Może Aleksowi chodzi tylko o lewe faktury i wszystko jedno, jaka firma, zakres czy zdolności ;) :P
    • 4:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime24 Apr 2020
     
    Nie moge wydobyć od klienta informacji na temat konkretów. Póki co zbieram kontakty, by móc przygotować ofertę.
    • 5: CommentAuthorfalcon030
    • CommentTime25 Apr 2020
     
    Alex: zdefiniuj przynajmniej jak rozumiesz słowo "informatycznych":
    - coś z tematu sprzętowego?
    - zamierzasz tworzyć oprogramowanie (jakie platformy/technologie trzeba znać)?
    - może planujesz jakiś zdalny support w danym temacie (jakim)?
    - choćby zarys modelu współpracy

    Bez tego to ciężko choćby zagaić rozmowę :-)

    Znajomi informatycy, póki co nie narzekają na brak pracy, więc jeśli chcesz tylko połapać "luźne kontakty" to też nie wróżę sukcesu ...

    Poza tym, jak chcesz przygotować ofertę bez znajomości szczegółów? Ustalisz stawkę godzinową i praca na akord? ;-)
    Informatyka to bardzo specyficzna branża i pojęcie normy jest - jak by to ująć - bardzo umowne :-)
    • 6:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime27 Apr 2020
     
    Gdybym mógł określić, to bym podał szczegóły :)

    Ja wiem, że jest ciężko bez tego, ale mój klient nie chce (nie może?) ujawnić tych informacji. Klient chce wybrać na podstawie informacji od zgłoszonych rekomendowanych osób.

    Z najnowszych ustaleń dowiedziałem się, że nie musi być to firma, mogą być pojedyńcze osoby.

    Do obsadzenia jest 6 stanowisk:
    - IT Senior Architect
    - IT Architect
    - Senior Security Risk Analyst
    - Security Risk Analyst
    - Senior Security Tester
    - Security Tester

    Kontrakt na 5 lat. Praca w Europie. Najlepiej na fakturę.
    Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany to piszcie do mnie na priv podając email.

    Temat jest na wczoraj niestety.
    • 7: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime27 Apr 2020
     
    mega seniora z IT/security (m.in, lead w IBM) mam w bliskiej rodzinie (dom obok) i akurat w tym roku dzialalnosc dodatkowo zalozyl pod ew. kontrakt. daj mi Alex obecny namiar (mam tylko chyba stary, lol!) i wysle Ci namiar/info.
    • 8:
       
      CommentAuthorcrrn
    • CommentTime27 Apr 2020
     
    Alex
    Napisałem Ci PM. pisz na email.
    • 9:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime29 Apr 2020
     
    Dzięki za odzew :) Wątek do zamknięcia.
    • 10: CommentAuthordrygol
    • CommentTime29 Apr 2020
     
    heh, zapomnialem napisac :D FAIL :D
    • 11:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime29 Apr 2020
     
    Alex będzie pisał system do przeprowadzenia wyborów ;)