atarionline.pl Kontrowersje moderacyjne - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime2 Jun 2020
     
    @maly_swd, zawsze do usług :D
    • 2:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime2 Jun 2020
     
    Niestety, zbyti pokazał troche jak zachowywać sie kulturalnie i jak człowiek godny tego gatunku. Nie został uszanowany. Ale kupy , jakies inne obrażajace tytuly zostały... słabiutkie to forum.. oj słabiutkie
    • 3:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    kupy sobie nie przypominam, to na wszelki wypadek wstawię, żeby nikt tutaj nie był gołosłowny.
    • 4: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    No nie wiem, to wygląda trochę jak z-updatowane przedmioty z erotic shopu.
    • 5:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    Cała ta sytuacja pokazuje, że jak to zwykle bywa, do "katastrofy" potrzebny jest splot nieszczęśliwych wydarzeń (często błahych), a nie tylko jedno z nich.
    Ogólnie: ktoś coś wrzucił, co może nie było do końca właściwe, a kto inny nie do końca właściwie zareagował (po cichu, bez informacji oraz bez oficjalnego namaszczenia do takich działań).

    Życie ;-)
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    ta sztuczna kupa to chyba dla cyber dzieci ...
    ... ech ten postęp ;)



    Bardzo mi się podoba ta współczesna wersja bajki Pinokio.
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Jun 2020
     
    ... nie wiem jak wam,ale mnie troszkę przeszkadza ta"żałobna"czarna ramka obramowująca pole wpisywanej odpowiedzi,nie dość że wygląda źle,to jeszcze uniemożliwia zobaczenie migającego kursora gdy ten znajduje się przy krawędzi.
    Może ktoś te zmianę cofnąć,albo zmienić kolor tej ramki ?
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Jun 2020 zmieniony
     
    poważnie nikomu nie przeszkadza ta czarna ramka która wyskakuje podczas wpisywania wiadomości zasłaniając kursor ?
    jak się pisze dłuższą wiadomość to nie widać gdzie jest kursor,jest to uciążliwe i wkurzające,taki krok wstecz jeżeli chodzi o czytelność i przejrzystość.
    • 9: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime8 Jun 2020
     
    żadnej czarnej ramki nie mam (Firefox pod Windows, Chrome na Android)
    • 10:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime8 Jun 2020
     
    U mnie też tak jest, jest ramka, aczkolwiek nie wiem, czy to ona powoduje, że nie widać kursora. Ale faktycznie go nie widać jak jest w skrajnie lewej pozycji.
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Jun 2020
     
    czarna ramka -czarna lista,zbyti chciał się wyzbyć prawdziwych atarowców,ilmenita pominął bo nie znał ;)
    • 12:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime8 Jun 2020
     
    Też mam to samo z czarną ramką i znikającym kursorem, i też mi to bardzo przeszkadza. Zauważyłem to jednak jeszcze gdzieś indziej, na innej jakiejś stronie internetowej, ale nie pamiętam na jakiej. Stąd pomyślałem, że to chyba jakaś aktualizacja czegoś z automatu (może chrome?), a nie wina naszego forum, no ale ja się tam nie znam.
    • 13:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime8 Jun 2020
     
    Mq - też właśnie przed chwilą zwróciłem na to uwagę na dzienniku elektronicznym :D
    Co prawda w polu tekstowym (do logowania) i wygląda jeszcze inaczej, ale jednak.
    I też chrome.

    Sugerowałbym dodać 2px do paddingu pola tekstowego i problem się rozwiąże.
    • 14: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime8 Jun 2020
     
    Co jak co ale Zbytiego bym nie podejrzewał o złośliwość, i tego rodzaju małostkowość. To w przeglądarce coś namieszali.
    • 15: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime8 Jun 2020
     
    Zbyti chyba obraził się na całego, w ogóle mnie nie zaskoczył, uparty gość, czy ktoś wykona jakiś kontakt z Nim poza forum? Zakładam że czyta ale nie loguje się i do tego też się nie przyzna
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Jun 2020
     
    teraz jest obecny duchem,więc sugerował bym jakiś seans spirytystyczny,no albo egzorcystę ;).
    • 17:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime9 Jun 2020 zmieniony
     
    Czarna ramka jest po aktualizacji chroma. Może to ma związek z BLM ;) ?

    ->link<- pewnie ta poprawka weszła
    • 18:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime9 Jun 2020
     
    Na atari.area jest taka sama ramka, ale tam kursor jest przesunięty na oko ze dwa piksele w prawo i widać go zawsze poprawnie. Pewnie tak jak pisał powyżej mav należało by po prostu dodać ten padding i temat załatwiony.
    • 19: CommentAuthorzijacek
    • CommentTime9 Jun 2020
     
    Tymczasowo można temu zaradzić. U mnie wystarczy CRTL i "+" (podciągniecie rozmiaru strony do 125%) i kursor pojawia się.
    • 20:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime9 Jun 2020
     
    A mi brakuje Zbytiego. Zawsze coś ciekawego napisał.
    • 21: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime9 Jun 2020
     
    Zbyti, wróć! :)
    • 22: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime9 Jun 2020
     
    Można zamienić słowa eti wróć na Zbyti wróć i śpiewać sobię do snu :
    • 23: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime9 Jun 2020
     
    Jhusak, co prawda to prawda
    • 24:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Jun 2020
     
    ...najlepsze że nikt go nie wygonił,nie zbanował i tyle.
    Mnie po prostu zbyti nie ułatwiał wyleczenia się z pisania głupot na forum i za bardzo po mnie jechał,przeszkadzało mi to że dopiero co się pojawił,nie dał się poznać jako człowiek a już zaczął ostro rządzić i wcinać się tam gdzie nie popotrzeba-uważam że nawet w formie żartu ustalanie ludziom walk
    (PIN VS XXL)czy innych to lekka przeginka... no ale to była zasłona dymna gdyż problem dotyczył mnie,za bardzo pojechał po bandzie a przeprosić nie potrafił,dodam że do Zbytiego mimo wszystko żadnego "ale" nie mam ,nie każdy musi się lubić.Mnie mimo wszystko szkoda Tenchiego-o ile nie pisał o Czarodziejce z Księżyca i nie wprowadzał klimatu z pogranicza pedofilii.

    A szczerze to żal mi Borsuka gdyż to człowiek z pasją bez ściemy i w dodatku dobry gracz który zmotywował mnie do pobicia kilku rekordów,niebawem będzie na forum ostra aktualizacja wyników HI SCORE - w jednej grze udało mi się przekręcić licznik :D.


    @Zbyti ochłoń,wrzuć na luz i nie obrażaj się na wszystkich bo jak widzisz masz tu kilku potencjalnych kumpli którym robisz ku-ku,my przecież nie musimy z sobą rozmawiać ani kumplować się.
    Jak mawiają mechanicy ?
    - nic na siłę,wszystko młotkiem ;).
    • 25:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime9 Jun 2020
     
    @zbyti właśnie... wracaj... :) może i jakaś tam czarę goryczy przelałem swoją osobą (?) ale to nie oznacza że masz się o co obrażać ;) Lepiej się nie obrażać i napić się wspólnie piwa niż obrażać i się nie napić, nie? No!