atarionline.pl MMA AOL - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime31 May 2020 zmieniony
     
    Na ten moment zapowiedziane są dwie walki, wymienię za chwilę.

    Okres czasu w jakim może odbyć się starcie podobny jest do czasu jaki upłynął od zapowiedzi spoliczkowania Michała Boniego przez Krowina aż do spełnienia tej obietnicy.

    -----------------------------------

    1. xxl Vs. solo/ng

    2. IRATA4 Vs. zbyti

    Ze względu na różnice w kategorii wagowej, nawet jeżeli zawodnicy zgodzą się na catch weight wymaga się się by:

    solo/ng i IRATA4 zrzucili trochę masy

    lub

    xxl i zbyti muszą trochę dopakować.

    -----------------------------------

    Przyjmuję zakłady na dowolną opcję: kto wygra, w której rundzie, czy zawodnicy schudną czy przytyją, czy walka w ogóle się odbędzie itd.

    EDIT: słyszałem też o zapowiedzi pojedynku na noże ale to już zupełnie inny sport.
    • 2:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime31 May 2020 zmieniony
     
    ?
    • 3: CommentAuthorMADRAFi
    • CommentTime31 May 2020
     
    a gdzie starcie xxl z pin'em ? :)
    • 4:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime31 May 2020
     
    Może lepiej jakieś compo?
    • 5:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime31 May 2020
     
    Albo rozstrzygająca partyjka w M.U.L.E.?
    • 6: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime31 May 2020
     
    Broń palna wchodzi w grę? Bo wtedy przewagę ma tylko jeden zawodnik ... ;)
    • 7:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime31 May 2020
     
    Spożytkowałbyś jednak swoją energię na coś produktywnego, a nie tak teraz niby to śmiesznie, a jednak rozkopujesz kupę, co to niby miałeś nie reagować:)
    • 8: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime31 May 2020
     
    Może jednak lepiej ustawka - kutasiarze kontra antykutasiarze ?

    • 9: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime31 May 2020
     
    @MADRAFi ale w korespondencji jaką między sobą wymieniają nigdzie nie przeczytałem "jasno zawoalowanych" zapowiedzi rękoczynów ;)

    @mav nie mogę być sędzią we własnej sprawie ;P poza tym w teksty nie ingeruję. Usunąłem wulgarny obrazek z miejsca gdzie nie jego miejsce.
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime31 May 2020
     
    @astrofor broń czasem noszę ale na zloty nie zabieram,no dobra,raz miałem banię i zabrałem ale oddałem organizatorowi.
    Jak chcesz postrzelać to zapraszam do mnie na działkę albo na strzelnicę.
    Ja się odchudzać nie mam zamiaru bo robię masę,poza tym dużo nie ważę bo zgubiłem resztki brzucha 89kg,to ty w stosunku do mnie a XXL w stosunku do Solo powinniście nieco zrzucić ...chociażby z tonu.
    • 11: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime31 May 2020
     
    @IRATA4: zaraz, zaraz, skąd wniosek że mówię o Tobie ;) Poza tym, moim zdaniem to w tym wątku, twoje zdanie jest bardzo sensowne, i nie daj sobie wmówić że jest inaczej...
    • 12:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    @zbyti
    Czy na serio taka dyskusja jest na AOL potrzebna jak powyżej? To się tak długo już ciągnie że już dawno przestało być zabawne... (o ile kiedyś było). Jak macie do siebie jakies "ale" to możecie sobie porozmawiać poza forum - wszyscy nie muszą tego czytać...
    • 13: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime1 Jun 2020 zmieniony
     
    @Wolfen celem założenia tego wątku było uwypuklenie problemu jakim jest grożenie jednym użytkownikom przez drugich użyciem siły w realnym świecie gdy nadarzy się sposobność spotkania face to face.

    Akurat spotkałem się ostatnio z takimi insynuacjami pod swoim adresem.

    Czytałem podobne na temat @xxl po akcji usuwania ludzi z domeny atari.pl

    A ostatnio nawet słyszałem, że @xxl kiedyś grożono na jakimś party (lub gdyby miał się tam pojawić, tego dokładnie nie pamiętam) nożem.

    Dlatego zamiatanie sprawy pod dywan jak proponujesz nie uważam za rozwiązanie - raczej miałem nadzieje, że taki wpis sprawi, że popędliwcy się opamiętają.

    Także wolisz by doszło na jakimś party do bijatyki czy do "rozchodzenia" problemu na forum?

    Do tego nie musisz czytać tego wątku, ja nie czytam niektórych tak samo jak wpisów niektórych użytkowników.
    • 14:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    @zbyti
    Nie znam Cię więc trudno mi się wypowiadać na Twój temat ale widziałem już ostatnio konflikt rozpoczęty przez Ciebie czy tam docinki pod adresem mgr_inz_rafala, Iraty i Mikera. Póki co tendencja wzrostowa stąd mój niepokój.

    I oczywiście jestem za tym aby na party czy poza forum nie dochodziło do rękoczynów ale zakładanie wątków tego typu nie uwypukla problemu tylko go zaognia.
    • 15: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    @Wolfen

    - z mgr postawiłem sprawę jasno

    - IRATA4 odkąd pojawiłem się na tym forum mnie z niego wyrzucał aż przestałem być wobec niego grzeczny

    - Miker zaczął się mnie czepiać z jakiegoś powodu na covid-pary. To co mogłeś przeczytać tutaj to tylko wymiana złośliwości na temat tego czy testowanie oprogramowania jest bezcelowe.

    Nie mam problemu z tym, że inaczej oceniasz efekt jaki przyniesie ten wątek niż ja.

    Masz możliwość zgłosić go do moderacji i jak moderator go usunie to nie będę miał nic do powiedzenia na ten temat.

    Ostatecznie zawsze wszystko się oprze o czyjąś arbitralną ocenę.
    • 16: CommentAuthorxxl
    • CommentTime1 Jun 2020
     

    zbyti:

    A ostatnio nawet słyszałem, że @xxl kiedyś grożono na jakimś party (lub gdyby miał się tam pojawić, tego dokładnie nie pamiętam) nożem.


    moglbys podac zrodlo czy znowu jak to juz kiedys powiedzialem jestes trolem z funkcja generowania fakenewsow?

    normalnie szkodnikow zaliczam do patosceny atari ale Ciebie nie moge bo nie masz nic wspolnego z atari, jestes tylko zwyklm szkodnikiem :)
    • 17: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime1 Jun 2020
     

    xxl:

    moglbys podac zrodlo czy znowu jak to juz kiedys powiedzialem jestes trolem z funkcja generowania fakenewsow?

    Słyszałem to w gronie kilku osób z ust człowieka który twierdził, że ci groził.

    Jeżeli mówił prawdę to jego personalia powinny ci być znane, jeżeli nie mówił to nie musisz wiedzieć kto to był.
    • 18:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    Zbyti: Możesz się przedstawić kim jesteś? Ogólnie większość osób zna się prywatnie lub z jakichś zlotów. A Ty jesteś dla mnie anonimowym użytkownikiem który ma uprawnienia Admina. Co do postu to moim zdaniem nie powinno go tu być.
    • 19:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    @zbyti, weź Ty lepiej wróć do tego Action Scramble, bo to Ci zdecydowanie lepiej szło, brakuje tam ciągnięcia przez Ciebie wątku, a z kolei tutaj jest Ciebie jakby za dużo...
    • 20: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    @maly_swd mam ci wysłać swoje CV? Moje personalia są znane i wielokrotnie się pojawiły w różnych wątkach na tym forum a uprawnienia mam takie same jak @astrofor.
    • 21: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime1 Jun 2020 zmieniony
     
    @Mq proponujesz mi ignorowanie pytań zadanych mi w prost przez innych?

    Scramble pociągnąłem w weekend ale w innym języku programowania na A8, swoje robię.
    • 22:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    Zbyti: Możesz się przedstawić kim jesteś?

    ->link<-
    ->link<-
    Poza tym na pewno zna się na szachach i wuwuwu.
    :)
    • 23: CommentAuthorxxl
    • CommentTime1 Jun 2020
     

    zbyti:

    Słyszałem to w gronie kilku osób z ust człowieka który twierdził, że ci groził.


    dokladnie: trol z funkcja generowania fakenewsow.
    • 24: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    @xxl ja też już mówiłem, że masz swój świat.
    • 25: CommentAuthorxxl
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    swiat atari to nie tylko moj swiat ;-) tylko orbitujesz...
    • 26: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    Tak, tak... Ty za to jesteś wyrodnym synem Atari ale jednak synem, więc przemawiasz do mnie na prawach członka rodziny do orbity.
    • 27:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    @ Dracon
    o ja,przejrzałem linki-po grafikach widać że to UKRYTY COMODNISTA-więc wyjaśnia wszystko,chce nas ocenzurować i wyniszczyć ;).
    Ale kawałki niektóre spoko.
    • 28:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime1 Jun 2020 zmieniony
     
    @Mq proponujesz mi ignorowanie pytań zadanych mi w prost przez innych?

    Scramble pociągnąłem w weekend ale w innym języku programowania na A8, swoje robię.


    Nie zbyti, nie proponuję Ci ignorowania pytań, nie chodziło mi też konkretnie o to czy akurat Scramble czy coś innego robisz.
    Aluzja była do tego, że w jednym miejscu fajnie i merytorycznie robisz kawał dobrej roboty i ciekawe rzeczy piszesz, można się podzielić merytorycznie z Tobą wiedzą i doświadczeniami, i to jest ok. Natomiast inne miejsce, w którym robi się jakiś dziwny syf, jest trochę przy tym niepotrzebne, nie wnosi nic dobrego, ani nie wpływa na pewno pozytywnie na odbiór Twojej osoby. Sam się daję wciągać czasem w dziwne dyskusje, ale po kilku latach siedzenia na forach staram się (wiem, czasem ciężko jest, czasem się nie udaje) jakoś oddzielać i dystansować od wszystkiego tego, co nie jest związane wprost z tematyką forum, co Tobie też serdecznie w tym wypadku polecam.
    • 29: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime1 Jun 2020 zmieniony
     
    @Mq

    Problem jest taki, że w wątku który czytałem z zaciekawieniem mgr raczył podzielić się swoją twórczością i to tych najniższych lotów.

    @pebe zanim mu wytłumaczono jaki honor go spotkał nie był zachwycony takim popisem, tak samo i ja.

    Postanowiłem dać mgr sygnał, że pod tekstem "fajny ten edytorek" można zamieścić coś innego niż plującego spermą kutasa.

    Podmieniłem grafikę na I LOVE gdzie love było serduszkiem.

    mgr nie zrozumiał sugestii, nie wrzucił też ponownie tej samej grafiki tylko poczuł się ocenzurowany i jak zrozumiałem nie odpuszczał w znalezieniu "kto mu to uczynił".

    Skoro kończenie chciał wiedzieć, pytany też byłem o powód to publicznie wyjaśniłem.

    Miałem do wyboru olać wszystkich mnie krytykujących i udać, że nie słyszę ich argumentów albo ich nie rozumiem lub odpowiadać na uwagi/zarzuty zadane mi w niektórych przypadkach w dobrej wierze.

    Nieliczni dali wyraz zrozumienia dla mojego działania, dla liczniejszej grupy stałem się jakimś świętokradcą.

    Jako, że pomimo dyskusji nie zmieniłem zdania to w końcu dałem tam EOT.

    Po drodze jednak dostałem propozycję "męskiej rozmowy" i uznałem, że o problemie słyszę nie od dziś.

    Wbrew opinii @xxl, że zmyślam, o czymś takim również słyszałem i uznałem, że balon musi pęknąć, nawet jeżeli wcześniej trzeba go będzie trochę dopompować.

    Zauważ, że ja ODPISUJĘ w tym wątku a nie robię co chwilę wrzutki.

    Skończcie tutaj pisać do mnie to ja nie będę tu pisał bo mój cel osiągnąłem w pierwszym poście.
    • 30: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime1 Jun 2020 zmieniony
     
    Ja osobiście potwierdzam że jeden z użytkowników na zoomie, mówił, że na jakimś zlocie był wściekły na xxl-a, groził mu kolegami i że jak nie opuści zlotu to użyje wszystkich możliwych środków - łącznie z ostrymi narzędziami. Z tego co zrozumiałem to mowa więc była więc o sytuacji mającej miejsce w przeszłości. Ale zdecydowanie ta wypowiedź to nie jest to fake news. Osobne pytanie czy ta sytuacja faktycznie miała miejsce, skoro użytkownik @xxl twierdzi że nic o niej nie wie. Ja nie wnikam, mogę tylko potwierdzić że to osobiście słyszałem.
    • 31:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    miałem się już nie odzywać, bo podobnie jak Mq od jakiegoś czasu bardzo się staram nie angażować w przepychanki, ale strasznie trudno jest, bo jednak to budzi emocje. Ja też cenie zbytiego za zaangażowanie i to co zrobił i robi, ale cenzurowanie pindola od którego się wszystko zaczęło było bez sensu i większość ludzi, która zna od lat twórczość mgr_inż wie, że nie było to ani złośliwe, ani obrazoburcze. Doskonale się wpisuje w jego twórczość i mnie absolutnie bawi, ale może ja jestem nieco dziwny. Na szczęście z tego co widzę nie tylko ja.

    I musisz zbyti sie pogodzić ze specyficznym folklorem tego miejsca jeżeli chcesz być jego częścią :) Niestety i stety. Stawianie się w roli cenzora, bo Tobie się coś nie podoba, to jednak trochę ponad standardy społeczności i nie tylko tej i pewnie stąd ta cała gównoburza. Ostatnie cenzurowanie, którego dopuścił się Kaz w wątku o 07 zgłoś się, też skończyło się syfem i odejściem ekipy R'n'G z tego forum. Więc są już pewne tradycje, których nie warto (moim zdaniem) podtrzymywać.

    Z drugiej strony - żeby było jasne - wymachiwanie pistoletem i odgrażanie się, że dojdzie do rękoczynów nie jest już folklorem. I nie powinno mieć miejsca. Co do historii przytaczanej przez zbytiego o nożu i XXLu to muszę z przykrością potwierdzić. Sam byłem świadkiem jak pewna osoba opowiadała na zoomowym afterku, że biegała z nożem po party grożąc XXLowi. Nie wiem ile w tym prawdy, ale samo chwalenie się takimi rzeczami jest dla mnie żenujące i godne ubolewania. Za bardzo mi to ostatnio przypomina parlament, a za mało grupę kolegów, którzy robią RAZEM coś fajnego dla wspólnego hobby.

    Nie musimy się kochać, żeby robić coś razem. Ale szanujmy się, próbujmy zrozumieć i nie róbmy niepotrzebnego syfu.

    Chcecie sie ponapierdalać troszkę, to polecam zapisać się na brazylijskie jujitsu, szachy błyskawiczne, albo zostać moderatorem onetu :) A tymczasem proponuje przekazać sobie znak POKEYu.
    • 32: CommentAuthorxxl
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    nic mi nie wiadomo o nozownikach z zooma ale niezla patolke tam odprawiacie :-)
    • 33: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    @bocianu nawet jak wypiję morze wódki z mgr to wciąż nie zaczną mnie bawić takie numery.

    Dobrze, jeżeli kiedykolwiek, komukolwiek zginie tutaj obrazek czy litera w zdaniu to nie byłem ja EOT.
    • 34: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    Jak eot, to czy ktoś usunie embriona ?
    • 35:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    @bocianu nawet jak wypiję morze wódki z mgr to wciąż nie zaczną mnie bawić takie numery.


    Nie zarzekaj się :) Ja przegadałem kiedyś z magistrem pół nocy na wapniaku (prawie na trzeźwo) i od tego czasu jestem innym człowiekiem. Czasem (tak jak w tym przypadku) bardzo ważny jest kontekst i znajomość danej osoby, aby zrozumieć żart.

    Z drugiej strony nie wszystko jest dla wszystkich, wcale nie musi Cie to bawić. Chodzi tylko o to, żebyś innym nie zabraniał się z tego śmiać, bo Ciebie nie bawi. I tylko tyle ;)


    Nigdy nie przypuszczałem, że będę się spierał o pindola w aferze "Kutas Gate".

    życie jest pełne niespodzianek :)
    • 36:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    nic mi nie wiadomo o nozownikach z zooma ale niezla patolke tam odprawiacie


    Hola hola! Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora :)
    To że _ktoś_ tam wygaduje takie historie nie oznacza, że wszyscy ODPRAWIAMY patolkę. Ja tam swego czasu dowiedziałem się paru bardzo ciekawych rzeczy. Ale faktycznie od czasu historii z nożem odechciało mi się trochę tam wpadać...
    • 37: CommentAuthorxxl
    • CommentTime1 Jun 2020
     

    zbyti:

    uprawnienia mam takie same jak @astrofor.


    astrofor:

    to czy ktoś usunie embriona ?


    on moze a ty nie?

    bocianu:

    To że _ktoś_ tam wygaduje takie historie nie oznacza, że wszyscy ODPRAWIAMY patolkę.


    masz racje ale co najmniej dwie osoby :-) nozownik i zbyti za sianie zenady dalej :-)

    to sa te spotkania Kwasowe?
    • 38: CommentAuthorjakubd
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    Kto wziął popcorn, a kto idzie poszukać jakiegoś wątku merytorycznego? :)
    • 39: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime1 Jun 2020 zmieniony
     

    xxl:

    masz racje ale co najmniej dwie osoby :-) nozownik i zbyti za sianie zenady dalej :-)

    Ludzie naprawdę nie doceniają mojej powściągliwości w cenzurowaniu tego forum :P

    Chociaż mam od pół roku możliwość zmienić ci ksywkę na bardziej adekwatną to jeszcze tego nie zrobiłem, do tego przez @bocianu nie zrobię tego w przyszłości, bo ponoć jako folklor podlegasz ochronie :P
    • 40:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    @zbyti

    "ludzie naprawdę nie doceniają mojej powściągliwości w cenzurowaniu tego forum"

    To już jest żenujące...

    @jakubd

    To co? Sugerujesz popcorn czy też coś mocniejszego bo nie wiem czy ten wątek się da tak bez wspomagaczy ogarnąć...
    • 41: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    @Wolfen dobrze, ty też mnie przekonałeś.

    Opuszczam łamy tego forum, to faktycznie nie jest miejsce dla mnie.
    • 42: CommentAuthorxxl
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    moze zamiast cenzurowac cudze zacznij od swoich postow a zmieniac ksywe mozesz swoja tylko (za klasykiem) nie ma w slowniku ludzi kulturalnych odpowiedniego dla Ciebie okreslenia.
    • 43:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    kolejny raz stare powiedzenie "nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm" ukazało swą trafność.
    • 44: CommentAuthorJaro
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    To będzie ten pojedynek czy nie?
    Jeśli tak to czy będzie transmitowany przez ZOOM? I czy będzie nadawany w systemie pay-per-view czy też będzie bezpłatny?
    Dajcie wcześniej znać najlepiej dodajcie go do kalendarza na głównej stronie, to kupię popcorn i coś do picia.
    :D
    • 45:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime1 Jun 2020 zmieniony
     
    Bluki, Sikor, Tenchi, [Retro]Borsuk, Zbyti... ktoś, kto się za bardzo przejmuje tutejszym "folklorem" zwykle odchodzi - taka niepisana reguła, taki mamy klimat - na to wychodzi... :|

    To niech chociaż wróci... mgr_inż_Rafał! ;)
    • 46:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    Heh, ale żeby tu jeszcze faktycznie nie wiadomo jak dziwne rzeczy się działy...
    Nie twierdzę, że można jeszcze bardziej się rozpasać, ale z drugiej strony, że dorosłych facetów ruszają takie rzeczy... nie wierzę, że nie widzieli gorszych miejsc i nie potrafią sobie wyobrazić, że może być znacznie gorzej (nie żebym chciał, żeby było).
    • 47:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Jun 2020 zmieniony
     
    Ręcę opadają.... Człowiek chciałby spokojnie pobawić się Atari, pogadać o hobby, zaprezentować coś ciekawego... a tu jakieś wojny. Zgadzam sie całkowicie ze zdaniem Bocianu i Mq w kwestii tego, co napisali o ocenie tej sytuacji.

    Również cenię Zbytiego za wkład w AOL (naprawił www, przywrócił archiwum, ciągnie projekty Atari, dostarcza ciekawego contentu), ale też nie podoba mi się kasowanie cudzych wpisów bez jakiejkolwiek konsultacji, wedle swojego uznania. Nie tak to tu wymyśliliśmy.

    Tutaj sprostuję słowa Małego:

    Mały:

    A Ty jesteś dla mnie anonimowym użytkownikiem który ma uprawnienia Admina.


    Wyjaśniam dla jasności sprawy, że Zbyti nie otrzymał żadnych uprawnień admina. Adminami na forum są: Zyga, Kaz, Wieczór i AdamW. Zbyti, podobnie jak kilkanaście innych osób, ma dostęp do serwera FTP. A to z tego powodu, że dostęp ten otrzymywały osoby, które deklarowały się z różną pomocą w pracach nad AOL. Te osoby to: Zyga, Kaz, Xeen, Cosi, Wieczór, Husak, Voy, Tenchi, TDC, Krótki, AdamW, Paw, Zbyti, Falcon030, Astrofor, jakubD. Dotychczas nikt samodzielnie nie podejmował żadnych decyzji o kasowaniu czegokolwiek na forum, a jak się zdarzała jakaś sprawa tego typu to zazwyczaj dyskutujemy w gronie "redakcyjnym" czyli mailowo: Zyga, Kaz, Wieczór, AdamW, Xeen, MaW, Voy, TDC, próbując rozwiązać sytuację najmniej konfliktowo.

    Zmiana obrazka nastąpiła bez czyjejkolwiek wiedzy, jak napisał już Zbyti, samodzielnie podjął decyzję. Zrobił to z poziomu FTP. Nie wiedzieliśmy o tym dopóki nie napisał o tym mgr inż. Rafał. Dopiero po sprawdzeniu przez Zygę napisałem do Zbytiego z prośbą o wyjaśnienie nam wszystkim swoich działań, co zaskutkowało powyższym postem. To tak dla ścisłości.

    Nie podoba mi się ani reakcja Zbytiego na obrazek, ani reakcje na akcję Zbytiego. Nie uważam, że wzajemne obrażanie się "na śmierć" jest najlepszym rozwiązaniem sytuacji. Dobrze by było, żeby strony odpuściły eskalację, nawet zrobiły krok wstecz, ale wiem dobrze, że w emocjach trudno o takie podejście. Obserwuję to ze smutkiem, ale może pójdzie ku lepszemu.


    ------

    I jeszcze tylko skomentuję dwie wypowiedzi, nie związane ze sprawą Zbytiego, ale jakoś się wiążące ogólnie z konfliktami:

    xxl:

    masz racje ale co najmniej dwie osoby :-) nozownik i zbyti za sianie zenady dalej :-)
    to sa te spotkania Kwasowe?


    Ja bym prosił Krzysiek, żebyś nie rozgrywał jakichś gierek nastawiając ludzi źle także do fajnej rzeczy, którą udało nam się zrobić. Na żadnym KWAS-ie nie było nic o żadnych nożownikach ani groźbach, bo rozmawiamy sobie o różnych projektach i jest tam grono zacnych osób. Zapraszam, to się przekonasz.

    Zbytiego też nie musisz wyzywać, jak i inne osoby, od siewców fałszywych informacji, bo z tego co pamiętam, po jakimś spotkaniu warsztatowym, po północy, gdy już jest swoboda tematów, faktycznie ktoś kto Cię szczerze nie znosi, bo o tym mówił, zaczął się przechwalać, że chciał Cię bić na jakimś zlocie czy też załatwiał kolegów do bicia. To była jakaś minutowa wypowiedź i raczej miałem wrażenie, że nastąpiła konsternacja wśród pozostałych osób. Opowieść była zupełnie oderwana od rozmów, żenująca i nikt z obecnych tego nie pochwalał ani wątku nie ciągnął. Bo mimo tego, że wiele osób za te zagrywki, których się dopuszczasz nie przepada za Tobą, to jednak jakiekolwiek takie wypowiedzi czy działania nie są akceptowalne.

    I wypowiedź, w sprawie której już dzwoniłem do Bocianu, więc wie, że sprostuję:

    Bocianu:

    Ostatnie cenzurowanie, którego dopuścił się Kaz w wątku o 07 zgłoś się, też skończyło się syfem i odejściem ekipy R'n'G z tego forum. Więc są już pewne tradycje, których nie warto (moim zdaniem) podtrzymywać.


    Sprostuję, że niczego nie cenzurowałem w żadnym wątku. Starłem się kiedyś w dyskusji z RetroBorsukiem, a ten się obraził, zwyzywał mnie i od tego czasu rozsiewa za moimi plecami jakieś plotki - już dwie osoby mi mówiły, że jakoby coś cenzurowałem albo że chodziło o nieprzychylną ocenę gry "07 zgłoś się". Jaka to "cenzura" można przeczytać w tym "cenzurowanym" wątku, o którym mowa:

    ->link<-

    Jak widać, sam RetroBorsuk poprosił o usunięcie konta i wpisu, a teraz opowiada, że było inaczej. Nieładnie. Wątku nie usunąłem, bo nie ma tu takich zwyczajów. Wyłączyłem tylko widoczność wątku na pewien czas, żeby opadły emocje i o tym wyłączeniu uprzedałem go na priv.

    No i kolejna rozsiewana plotka, że "nie pozwoliłem na krytykę 07". Otóż wręcz przeciwnie, krytykę przyjąłem i nie mam z nią problemu, nawet z większością się zgadzam. Okazało się jednak, że "znawca gier", jak o sobie pisał publicznie RetroBorsuk ma problem z z tym, gdy ktoś recenzuje jego dzieło. Pozwoliłem sobie wytknąć nierzetelność recenzji, niezaznajomienie się z historią gry i tyle. Okazało się jednak, że jest to niewybaczalna potwarz, zostałem "złym człowiekiem" i "chamem" :D. Co zresztą w tym wątku, jak ktoś przeczyta uważnie, widać.

    RetroBorsuk - wyluzuj chłopie, bo ileż można trzymać zadrę? Ja w każdym razie zadry nie mam, dlatego podawałem Ci rękę na zlotach. Dziwne tylko dlaczego Ty mi podajesz rękę, skoro masz zadrę? :D
    • 48:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Jun 2020 zmieniony
     
    @Kaz
    Ja bym prosił Krzysiek, żebyś nie rozgrywał jakichś gierek nastawiając ludzi źle także do fajnej rzeczy, którą udało nam się zrobić. Na żadnym KWAS-ie nie było nic o żadnych nożownikach ani groźbach, bo rozmawiamy sobie o różnych projektach i jest tam grono zacnych osób. Zapraszam, to się przekonasz.


    Czyli jednak nie będziesz mnie dusił ?
    ...kurde a od dwóch tygodni ćwiczę gardło ;) :D :)

    ps.nie,nie chlam,tak pasowało.

    @Kaz,odniosę się do sprawy z Borsukiem,powiem ci szczerze że oprócz kilku żartów typu-"Irata jak będziesz chciał szybko wylecieć z forum to źle zrecenzuj grę 07".Niepotrzebnie padły pewne słowa z jednej jak i z drugiej strony,nie wiem jaka jest faktycznie ta gra gdyż jeszcze nie grałem,Borsuk twierdzi że gra jako gra cinka,oczywiście była mowa o ładnej grafice i innych plusach,no ale Draconus to nie jest ;).No ale pojechałeś za mocno po Borsuku i recenzjach z pod jego ręki które naprawdę fajnie się czyta,czuć że pisała je osoba z pasją i ciężko się z nim nie zgodzić,no chyba że historie do gry wymyśli sprzeczną z naszymi wyobrażeniami ;),albo jak nie grał w grę i palnie że .... "a pominąłem bo nie znałem"-no ja sporo gier poznałem później i wiem co dobre a co nie,niektóre tytuły były" głośne "nie na wyrost i warto im się przyjrzeć,ale te "wady"borsukowego pióra to zwykłe czepialstwo z mojej strony.
    • 49:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    Irata - nie wiem do czego ćwiczysz gardło... Ale mnie w to nie mieszaj :)

    Generalnie jesteś jedną z czterech znanych mi osób, które wygrażają innym uszkodzeniami fizycznymi (z tego dwie z zaburzeniami psychicznymi), więc dobrze by było, żebyś też publicznie zapewnił, że nikogo, w tym Zbytiego, naruszać fizycznie nie będziesz. To jest zabawa, i choć dyskusje mają swoje temperatury to szanujmy się i miejmy dystans do tych dyskusji.

    W tej zabawie w retro już na polskim forum C64 poszło na groźby karalne, które zakończyły zabawę i forum, więc nie przenoś nam tutaj takich rzeczy.
    • 50: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime1 Jun 2020 zmieniony
     
    @IRATA4: Z tego co zrozumiałem to Kaz pisał o cenzurowaniu, a nie o sprzeczce z Borsukiem. Ja obserwowałem tamten wątek i nikt niczego nie cenzurował. Borsuk sam zarządał usunięcie wątku, który suma suma sumarum został zawieszony. Kto miał rację w tym konflikcie to zupełnie inna sprawa. Chłopaki, jak mówi biblia, to mają to do siebie że się tłuką już od początku ludzkości.

    Edit: IRATA4, nie groził Zbytiemu, powiedział tylko że chętnie wyjaśniłby z Nim sprawy osobiście na jakimś zlocie, nazwanie to grożeniem to chyba dość daleko posunięta interpretacja.