atarionline.pl MMA AOL - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Jun 2020 zmieniony
     
    Dzięki Astrofor, jednak ktoś przeczytał ze zrozumieniem wątek. Co do grożenia, Irata już groził Zbytiemu, tylko wcześniej.

    Irata - co do sprawy Borsuka to już napisałem - rozsiewa plotki na mój temat i AOL, przeinacza. Nikt nigdy stąd nie wyleciał za żadną recenzję, a nawet za chamskie oddzywki do mnie, czasem wulgarne, choć mnie to boli, bo uważam, że nie zasłużyłem. A RB po prostu nie może się pogodzić, że mu zwróciłem uwagę na nierzetelność recenzji i teraz się odgrywa, przyprawia mi "gębę". Jestem przekonany, że tak jak do Ciebie twoje akcje wobec mnie, do niego też to kiedyś wróci. Ja w tym nie muszę uczestniczyć i tyle, a wbrew pozorom, nie jestem wrogo nastawiony do Borsuka i nieprawdziwych informacji na jego temat nie rozpowszechniam.

    Ale sorry, dla mnie recenzje ma mega-słabe. Tak jak pisałem już w wątku powyżej, wyszło na to, że najpierw próbował słodzić grze "07", a teraz jedzie z grą. To jest rzetelna recenzja? Ani nie była, gdy słodził, na co zwróciłem uwagę, ani teraz gdy przesadza w drugą stronę. Dopiero przy "07" to wyszło, bo akurat o tej grze wiem więcej. Inni wcześniej zwracali mu inni uwagę - też jest w wątkach zapis tego. Takie recenzje dobre są tylko dla tych, którzy faktycznie nie wnikają w szczegóły danej gry i zwracają uwagę przede wszystkim na ilość opowieści o grze, "wymyśloną fabułę". Dla mnie to jest miejscami zabawne, ale na dłuższą metę nudne. To moje zdanie, nie musisz się zgadzać.
    • 2: CommentAuthorsis101
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    Szkoda kwasów tego typu u wszystkich. Najlepiej by było jakby wszyscy wrócili i gadali na poziomie, a nie obrażali się jak jakieś sfochowane panienki co na całe życie nigdy nie zapomną koleżance jakiejś pierdoły.
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    @ Kaz
    podlinkuj proszę wątek w którym groziłem fizycznie Zbytiemu.
    Zabawa zabawą,ale niektórzy jak widzę nie traktują tego jak zabawę i plują"ci w twarz".Po prostu chciałem z nim porozmawiać,zbyti założył wątek MMA i wkręcił sobie resztę,ma mnie za jaskiniowca a jaskiniowcy tak rozwiązują problemy więc czemu tu się dziwić.
    Ja jestem jak Psycho Mantis skrzyżowany z genome soldiers-pierw to załatwię dyplomatycznie,a w nocy jak Solid Snake podkradnę się bezszelestnie i SPLASH-łeb ucięty. ;)
    Daj spokój .
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    Irata - dobrze wiesz, że wcześniej pisałeś do mnie na priv, że możesz go zbić na jakimś party, od czego Cię odwodziłem. Mogę wrzucić cytat. Może napisałeś żartem, jak później tłumaczyłeś, a może nie, ale nie rób z siebie świętoszka, bo pamiętamy historię, że pobiłeś się już z kolegą o sprawy retro.

    Jest okazja, żeby jasno i wyraźnie zdeklarować się, że nic takiego nie będzie miało miejsca z Twojej strony. I tyle.
    • 5: CommentAuthorxxl
    • CommentTime1 Jun 2020
     

    Kaz:

    Zbytiego też nie musisz wyzywać, jak i inne osoby, od siewców fałszywych informacji, bo z tego co pamiętam, po jakimś spotkaniu warsztatowym, po północy, gdy już jest swoboda tematów, faktycznie ktoś kto Cię szczerze nie znosi, bo o tym mówił, zaczął się przechwalać, że chciał Cię bić na jakimś zlocie czy też załatwiał kolegów do bicia.


    moze podobnie jak dla zbyti sianie plotek jest dla Ciebie normalne. jesli pieknoducha boli takie okreslenie moge uzywac "plotkarz".
    :-)
    • 6:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    Czy jest lekarz na sali?
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    @Kaz
    no teraz to już horrory opowiadasz,a może jeszcze ... w sumie to po co wyciągasz jakieś sprawy i jak zwykle wykręcasz kota ogonem by wymigać się od przykładu podania konkretnego wpisu,skoro groziłem to pokaż mi w którym poście... nie pokażesz gdyż nie groziłem i robisz wielki szum, po co ?
    do tego to co ci piszę w wiadomościach PRYWATNYCH powinno pozostać między nami.
    Oczywiście wpis który wysłałem ci w wiadomości prywatnej,jak sam przyznałeś był żartem,podobnie jak nasze rozmowy na Party o innym koledze który też wzbudzał skrajne emocje... i żarty miały podobny charakter,przypomnij sobie i nie rób ze mnie agresora/zbira.
    Powinieneś się domyślić co było powodem takich akcji w których mnie również spotykała taka czy owaka krzywda,bo o akcji z skrzynią to prawie pojawiały się memy .... o albo z nogą i krwią i ogniskiem -no tak był wyolbrzymiony opis sytuacji,a idąc dalej tym tropem to w końcu dostałem kurewsko długiego bana na wszystko,no prawie wszystko,myślę że odpokutowałem,ban minął ->link<- za niezapłacone party uregulowałem,wszystko poregulowałem więc na chust wyciągasz stare sprawy ?
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    wyciągnąłem więcej by ci co czytają mięli cały obraz sytuacji.
    Jak widać nie każdego warto darzyć zaufaniem czy nawet zażartować,istny cyrk tu się wyczynia i nie wiem czy inni też to widzą czy tylko ja jestem w AOLOWYM Matrixie ?.

    @zbyti jak chcesz pogadać,czy też faktycznie czujesz się zagrożony z mojej strony to masz mail do mnie w profilowym.


    Nie będę stosował tutaj żadnych oświadczeń,jak macie podstawy by się obawiać to zgłoście mnie na policje,do prokuratury czy gdzie tam chcecie,Kaz ma przecież dowody a ja mam wyrąbane na taką parodie i tylko wstyd mi że ta cała sytuacja ma coś wspólnego z moim hobby i Atari,jakieś wymuszenia,pobicia,oświadczenia,szantaż,trzecia rzesza...

    LECZCIE SIĘ.
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Jun 2020
     

    Irata:

    Nie będę stosował tutaj żadnych oświadczeń,jak macie podstawy by się obawiać to zgłoście mnie na policje,do prokuratury czy gdzie tam chcecie,


    Nie musisz stosować żadnych oświadczeń. To tylko możliwość, którą możesz wykorzystać do oczyszczenia atmosfery przynajmiej w tym zakresie, że nikogo nie zamierzasz bić. Nie chcesz, to Twoja sprawa.

    Druga sprawa - to co mi piszesz prywatnie to jest owszem sprawa prywatna i dlatego nie upubliczniłem postów. Z tym, że prosiłeś o wskazanie miejsca, gdzie groziłeś Zbytiemu, to Ci przypomniałem gdzie. Nie pytaj o coś, co doskonale wiesz, to odpowiedź się nie pojawi.
    • 10:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    Możecie już się "zamknąć" z tym tematem? :) Serio, nie oczyszczacie szamba tylko poruszacie muł tam zalegający. Niech to wszystko opadnie i może będzie mniej śmierdziało.

    Zaczyna się to robić żenujące i wstyd czasem przed znajomymi pokazać jakie ma się hobby - bo co powiem wejdź na aol i poczytaj?
    • 11:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    zgadzam się z @maly_swd umrzyjmy wątek, można go ukryć żeby nikogo nie korciło komentować?
    • 12:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime1 Jun 2020
     
    To zbyti jest/był ekspertem od wklejania obrazków z zamykaniem tematów, czyż nie? :P
    • 13:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime1 Jun 2020 zmieniony
     
    To powinno dać radę.
    • 14:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Jun 2020
     
    Nie zamierzam nikogo bić i w żadnym poście tak nie napisałem,nie wiem czy Zbyti zgłaszał jakieś obawy,ale prowokuje i gdyby tak zachowywał się na zewnątrz w stosunku do obcej mu osoby to mógłby swoim zachowaniem wywołać reakcje o jakiej mowa i najwidoczniej ma tego świadomość,a wystarczyło jakby przeprosił za swoje poniżające porównania i inne międzywierszowe poniżenia mojej osoby na które już wcześniej zwracałem uwagę ale tego nie zrobił. skoro nic takiego nie miało miejsca to skąd te obawy ?
    tak samo nie rozumie żartów,czy niektórych złośliwych wpisów moich jak i innych osób bo nie zna ludzi,dla mnie docinki XXLa Vs Pin to czysty folklor,gdyby każdy się z każdym zgadzał to chyba nudno by było ;),zamiast obserwować,ludzi poznać,zakumplować się,to bierze się za cenzurowanie wpisów i wyznaczanie zasad,albo organizacje spotkań MMA ;),no a to się ludziom najwidoczniej nie podoba.


    Zbyti wytworzył sobie w głowie totalnie złe wyobrażenie mojej osoby i ponosi właśnie tego konsekwencje,zgubił się w sowim Matrixie,ale dobrze że nie wkręci całego forum,bo pierw chciał mnie wykurzyć,no ale nie wyszło,no więc zabiera się za co może,tu coś wytnie,tu kogoś uszczypnie,tu mi dowali i poniży,i wychodzi z założenia -Commodore się znudziło to pobawię się Atari,tyle że niektórzy tu już bawią się nieprzerwanie lata,trzymają się na dobre i złe,zakumplowali się poza forum i powiem że sam mam kilku dobrych kolegów których poznałem na zlotach.

    Poza tym pisanie że ja trenuje to czy tamto... i co z tego ?
    Jaki to ma związek z forum i Atari ?
    Nie po to trenuje by bić ludzi,trenuje dla siebie,do obrony i by się podobać płci pięknej,do innych spraw mam klamkę :p.


    PS.
    by kogoś załatwić nie trzeba trenować,wystarczy zakraść się od tyłu i kosę wbić w plecy,a ja już chyba z drugą dostałem od Kaza he,he.

    Dobra,kończę idzie klawisz a nie wiedzą że mam tu internet.
    • 15:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime2 Jun 2020
     
    @Irata4: Mogłeś darować sobie końcówkę zdania po "...płci pięknej". :)
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Jun 2020
     
    @ maly_swd
    taka jest prawda,biorę MX-5 tkę i jadę na wybrzeże na podryw :D.
    • 17:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime2 Jun 2020 zmieniony
     


    • 18: CommentAuthorxxl
    • CommentTime2 Jun 2020
     
    cos pieknego. jakby na czyms takim przetrenowac uklad immunologiczny to nie nie ma bata, korone mozna wciagac na sniadanie.


    nic by juz nie mialao znaczenia

    ;-)
    • 19:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    @greymsb
    ukryte żądze ? ;)
    • 20: CommentAuthoras...
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    Dobrze że inżynier wrócił.
    Browar na jakimś najbliższym party trzeba obalić.
    • 21:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    ... a to on gdzieś odszedł ?
    • 22: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    Poszedł tylko się odlać i zrobić kupę