atarionline.pl OFFTOP sprzedam moją deskorolkę. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime2 Jun 2020
     
    Sprzedam moją deskorolkę, na której byłem na Wapniaku w ogródkach bemowskich.
    Tak tylko, jakby ktoś miał na nią chętkę.

    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime2 Jun 2020
     
    O kurde, żebym ja przy hajsie był to bym kupił taką!
    • 3:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime2 Jun 2020
     
    Jaką cenę przewidujesz? Bo się zastanawiam i muszę żonę przekonać ;) aby dała mi kieszonkowe.
    • 4: CommentAuthoras...
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    Gdybym nie poznał człowieka w 1995roku, Mały Sarkazm, dobry.
    • 5: CommentAuthornosty
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    Deski nie kupię, nie miałbym gdzie ani kiedy jeździć, ale film oglądało się super! Dzięki :)
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Jun 2020 zmieniony
     
    Zupełnie nie wiem, jaka będzie cena, myślę, że przekroczy 1k, a być może 2k.
    Testuję też nowy(?) sposób licytacji, gdzie oferta złożona w ostatniej minucie przedłuża licytację o 5 minut.

    Przewiduję zniżkę 15%, jak wygra ktoś z tego forum, kto ma konto dłużej niż od 1 czerwca 2020.
    • 7: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    Ja licytuję. Przynajmniej żeby zwiększyć zainteresowanie aukcją. CZy na filmie jedzie @jhusak ?
    • 8:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    Kuba, jak byś w tym filmie założył czapeczkę z daszkiem tył na przód, to byś wyglądał prawie jak Jim Slide i by wtedy w nagłówku nie musiało być offtop:-)
    Swoją drogą nieźle to popyla po tych lasach i kompletnie nie robi sobie problemu z nierówności, trawy itp. Fajne to:-)
    • 9:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    Właśnie ja też jestem pod wrażeniem, ogólnie filmik bardzo przyjemny, ta kamerka 360 w tym przypadku robi mega robotę, chociaż szkoda, że taka pikselopapka w niektórych momentach. Ale to może wina eksportu i za niskiego bitrate?
    • 10:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Jun 2020 zmieniony
     
    @astrofor, chyba tak, nie jestem pewien, nie widać :D
    • 11:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Jun 2020 zmieniony
     
    @maw, kamerka za 500 Insta one 360 ->link<- , nie stać mnie na takie za 2000. Generalnie obraz był na początku lepszy, ale 3 razy kompresja/dekompresja robi swoje:
    1. przerobienie z 360 na normal, export w max jakości - jeden program
    2. wycięcie niepożądanych kawałków - drugi program, max jakość.
    3. youtube - to już tam jego sprawa.

    Ten pierwszy nie ma wycinania (albo ja nie umiem), a może bezpośrednio do YT eksportować.
    • 12:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    To faktycznie rozwija aż taką prędkość? :o
    Znam z autopsji rower zwykły, elektryczny i elektryczną hulajnogę ale to mnie zadziwia na serio (nie mówiąc o monocyklu to dopiero ciekawostka :)). ;o
    • 13: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    Śmiga jak atarynka normalnie. Jak się programuje najszybszy 8-bitowy komputer, to do czegoś zobowiązuje...
    • 14:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Jun 2020 zmieniony
     
    @astrofor :)
    32km/h, szeroki kąt potęguje wrażenia. Przy czym 32 km/h to nie jest "tak prawie prawie", tylko osiąga szybko taką prędkość, a potem już nie przyspiesza. Ma zaszyty ogranicznik. Gdyby nie miała, pewnie by z 50 pojechała.
    Hulajnoga może się schować :P Jest nudna.
    • 15:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Jun 2020 zmieniony
     
    Na monocyklu GW MSX też mam filmik, ale spokojniejszy, bo po nadwiślańskim wale i po dziurach. Ten GW nie ma ograniczeń innych, niż "wyłączenie się z przeciążenia", lub własne (ja mam ustawione na 43 km/h i nie chcę upadać przy tej prędkości, a rozwijam ją tylko na równych długich lub krótkich prostych i asfaltowych podłożach)
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    @jhusak jak możesz to pochwal się monocyklem,sam zastanawiałem się nad zakupem monocykla,tyle że jak są to wybór żaden,a najczęściej nie ma na miejscu,jak możesz to opisz jakieś parametry,ile wytrzymuje na pełnym naładowaniu,jaka prędkość itp..
    • 17: CommentAuthorVidol
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    fajny filmik, miejscami jak "Powrot Jedi" :)
    • 18:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Jun 2020
     
    spoko filmik,jakby nie akcja z wirusem i trzy miesiące w plecy to do 2k bym ją zakupił od ciebie,mam działeczkę za miastem i fajne leśne tereny na śmiganie,no ale nic,muszę się finansowo pierw podźwignąć,jak wyjdę ponad prostą to zakupię monocykl i będę śmigał jak w Tiresie he,he .
    Przed zakupem skontaktuję się z tobą,doradzisz co i jak,no i może pomożesz zdjąć ogranicznik,choć pierw sobie pojeżdżę zanim przywyknę do takiego sprzętu,jak dotąd to niezłe prędkości osiągałem na rolkach K2,ale tu nieco większy fun.
    Jaka jest waga twojego monocykla ?
    • 19:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime4 Jun 2020 zmieniony
     
    Raczej preferuję firmę Gotway jako taką bardziej siermiężną, KingSong ma np. taki model biznesowy i takie nudne kółka, że nie ma za bardzo co dobrać. Oczywiście, jak kupisz - jesteś zadowolony. Jest jeden model KS16X, który jest fajny, ale miał problemy ze stabilnością na początku, oraz drugi, duży KS18L.

    A Gotway ma 3 świetne kółka: Monster, MSX (nieprodukowany już, ale jest MSP i MSS, one są uznane za najlepsze na rynku) oraz MTen3 (maleństwo-szaleństwo). Wszystkie nadają się w teren z uwagi na mocniej odsłonięte koło i grubą oponę. Reszta to typowo miejskie. Gotwaye dają wolność. Chcesz zdjąć limity - proszę bardzo. Z apki, po prostu.

    Jest jeszcze Rockwel, ale nie znam go, ludzie chwalą.

    InMotion ma nowe świetne kółko z resorowaniem, ale generalnie to dość delikatny elektronicznie monocykl, niemniej wszystko działa.

    Generalnie z baterią poniżej 1kwh nie należy schodzić, ja mam 1.6 i czasem za mało. Tak, robię 70 km na raz po lesie. Kółko się dotacza do domu 20 km/h :)

    Gotway ma dobry kanał - ściągasz bezpośrednio z fabryki z kebye.com bez żadnych pośredników, a serwis jest w Gdańsku.

    Mimo to, MTen3 kosztuje 3500, a MSX pow. 6000, pomijam MSS (którego może bym kupił, ale długo bym się namyślał) za prawie 10000.

    Po prostu koło stało się moim indywidualnym środkiem lokomocji na całą Wawę i okolice. A jak tak jest, to koło musi być jak najmocniejsze, by w razie czego reagować i nie zrzucać.

    Co do technikaliów - poszukaj w necie. Gotway MSuperX 84V.
    • 20:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime9 Jun 2020 zmieniony
     
    Zaraz się kończy, na razie 767;- :)
    • 21:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime9 Jun 2020
     
    773 ostateczna.
    • 22:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 Jun 2020
     
    no nieźle... :(
    był jakiś próg minimalny,za taką kwotę to chyba nie opłaciło ci się jej wystawiać ....
    • 23:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Jun 2020
     
    Nie opłaciło się, ale trudno, tak bywa.