atarionline.pl Odnowiony Atari800 przez RetroRecipes - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime7 Jul 2020 zmieniony
     


    A szczególnie zobaczcie czego używa w 7:15 :D

    Generalnie ja chyba czegoś nie wiem, bo tam są same polskie napisy. Czy to nie jest remake Drygola?

    Tak, to ten, poszło w świat!

    Ostatni tekst : TDC YOU OWN ME THE BEER!
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime7 Jul 2020
     
    tak, to Drygola sprawka, piękna rzecz :)
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime7 Jul 2020
     
    Bardzo mi się podobał ten patent z kopiowaniem tekstury :D
    • 4: CommentAuthordrygol
    • CommentTime7 Jul 2020
     
    Heh, Chris się kiedyś zapytał czy może robić filmy na podstawie moich postów no i ja nie miałem z tym problemu więc sobie robi :) Powiem więcej, machnął już ich kilka.
    Aha, patent z kopiowaniem tekstury byłby super gdybym miał pod ręką jakąś vacu-pompe. Muszę w końcu o tym pomyśleć bo kurka przydaje się do odgazowywania żywicy czy poliuretanu.
    No i na koniec, dzięki za miłe słowa. W zasadzie gdyby nie ty Kuba to bym się tak w druk 3D nie wkręcił a reszta to już pokłosie tej akcji :D
    • 5:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime7 Jul 2020 zmieniony
     
    @drygol, dzięki za miłe słowa, też mi się tak wydaje, że od tych prawie 10 lat twoja twórczość eksplodowała :) Co prawda nie wiem, co było wcześniej, ale takie odniosłem wrażenie, jak się poznaliśmy, że wtedy dopiero poszukiwałeś :) Wyprowadź mnie z błędu, jeśli to nieprawda :)

    Taki jeszcze film Chrisa i Orly o znalezieniu w szopie Amigi 4000 z Oryginalnym podglądem (jedyna kopia na świecie) z Apollo 13 i Titanica!

    ->link<-

    Swoją drogą Orly przyprawia mnie o szybsze bicie serca...
    • 6: CommentAuthordrygol
    • CommentTime8 Jul 2020
     
    @Kuba, ja zawsze lubiłem amatorsko dłubać w elektronice czy naprawiać ale budowa drukarki po pierwsze odciągnęła mnie trochę od serverów i codziennej pracy a po drugie, poznałem mase ciekawych ludzi no i najważniejsze, zaczęła się moja faza na retro po SV. Potem to już chyba większość z nas wie jak jest. Jeden komp to za mało :D
    Niestety większość kompów jakie są dostępne to przeważnie "dioda świeci, nie mam zasilacza, dalej nie sprawdzałem..", więc trzeba było je zacząć naprawiać i aby sie nie powtarzać co chwile, opisywać na blogu dla potomnych. Wcześniej to głównie ITsec, linuxy i troche mechanika.
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Jul 2020
     
    Jeszcze dodam do tej historii ze zniszczonym Atari, że specjalnie dla Chrisa nagraliśmy ten oto finał - zerwanie plomby zabezpieczającej napis Atari, w obecności stu kilkudziesięciu osób, które pomogły nam zrobic hałas :D