atarionline.pl Najlepsze wybuchy w grach? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime4 dni temu
     
    Też słyszałem że "Test Drive" na A8 jest polską grą.
  1.  
    :) mam to na piśmie :)
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 dni temu
     
    To pokaż:)
    • 4:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime3 dni temu
     
    No kurde, Kaz. Serio nie wiedziałeś, że tak gra to fejk, a już na pewno nie produkcji węgierskiej? :D

    Mam nawet wrażenie, że był na AOL-u artek o niej i paru innych stworzonych przez Brothers Productions i bynajmniej nie podpisanych przez nich. Ech...
    • 5: CommentAuthortebe
    • CommentTime3 dni temu
     
    Kaz jest tu nowy trzeba mu wybaczyć ;)
    • 6: CommentAuthorSamarexus
    • CommentTime3 dni temu
     
    Schreckenstein..fajerwerki po ukończeniu gry
    • 7:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime3 dni temu
     
    Z Atari najlepiej z wybuchow wspominam Drop Zone (wybuch glownego bohatera) oraz wybuchy duzych jednostek (niszczyciele) w The Last Starfighter / Star Raiders 2

    Mam tez sentyment to wybuchu wielbladow z mojej ulubionej strzelanki Attack of The Mutant Camels

    Natomiast z 8-bitowcow absolutnie najlepszym odglosem wybuchu moim zdaniem jest wybuchu statku kosmicznego ktorym sie leci w strzelance Task III na C64 (polecam :)
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 dni temu zmieniony
     

    Miker:

    No kurde, Kaz. Serio nie wiedziałeś, że tak gra to fejk, a już na pewno nie produkcji węgierskiej? :D


    Tak jak napisałem, to byłby żart w stylu Selingerów i wierzę, że tak może być. Ale przypuszczenia, podejrzenia czy wiara to nie wiedza. Dlatego nie, nie wiedziałem i dalej nie wiem. Nie tylko zresztą ja, bo w największych serwisach gromadzących dane oraz w TOSEC wszędzie gra figuruje jako węgierska:

    ->link<-
    ->link<-

    Skoro macie pewność, to czemu nikt z Was tego nie sprostował, chociaż można pisać zarówno do Fandala czy AtariFroga i oni z chęcią informacje uzupełniają/poprawiają? Wiem, bo wielokrotnie zgłaszałem poprawki.

    Dla mnie stwierdzenie, że to oczywiste, że to gra Selingerów to za mało, gdy w zródłach internetowych jest błąd. Trzeba to wykazać. Dajcie jakiś konkret, który można podesłać ludziom prowadzącym bazy danych.

    Miker:

    Mam nawet wrażenie, że był na AOL-u artek o niej i paru innych stworzonych przez Brothers Productions i bynajmniej nie podpisanych przez nich.


    Nie przypominam sobie takiej informacji, więc wskaż proszę link. O grach braci pisałem chyba jedynie przy okazji premiery u nas "Ghastly Night" ( ->link<- ) oraz wywiadu z Tomkiem Rolewskim ( ->link<- ) , a tam takiej informacji nie ma.

    Do Bartka już napisałem o potwierdzenie :)
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 dni temu zmieniony
     
    Bartek potwierdził, ale czekam jeszcze na inne informacje od niego.
    • 10:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime2 dni temu
     
    Tu bardziej chodzi o rozdźwięk między oczekiwaniami patrząc na tytuł a tym co się dostaje. Bo nijak to nie pasuje do tego co było na innych platformach.