atarionline.pl Witam ponownie Panie i Panowie :-) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorTaiiKun
    • CommentTime13 Feb 2010 zmieniony
     
    Mam nadzieje, ze nie dokonacie na mnie linczu z powodu nie pojawiania sie na forum, nie pojawieniu sie na zlocie fanow atari oraz za zalozenie tak bzdurnego tematu xD

    Powod byl jeden. Komputer mi sie zepsul, a ze nie potrzebuje go do zycia, nie kupywalem nowego (sa inne, wazniejsze wydatki). Wystarczylo mi moje male atari :D

    Teraz kupilem na allegro jakiegos compaq (notebook) w ktorym nie dziala prawy alt (niestety nie moge zrobic bez niego polskich liter :-()

    Mysle, ze w tym roku nadrobie zaleglosci (np zjazd atarowcow (YES!!!))

    Pozatym musze zrobic sobie jakas przejsciowke aby podlaczyc stara pecetowa stacje 5" TEAC'a pod USB, ewentualnie moze byc LPT. Posiada ktos schemat aby uczynic takie cudo???

    Coz, pozdrawiam wszystkich polskich fanow i uzytkownikow cudownych maszyn z logiem ATARI.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Feb 2010
     
    Rowniez witam.

    Jezeli chodzi o meritum to podejrzewam, ze w sprawach pecetowskich latwiej bedzie uzyskac pomoc na forum poswieconym pecetom.
    • 3: CommentAuthorTaiiKun
    • CommentTime13 Feb 2010
     
    No i tu niekoniecznie, bo malo kto pamieta teraz takie "starocie"... Probowalem cos wygooglowac, ale niestety przy tym komputerze, ktory posiadam przegladanie stron to katorga. Oczywiscie nei znalazlem tego czego szukalem.