atarionline.pl Info-Cell - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Mar 2010
     
    Rzeszowianin MWK podeslal zdjecia carta Turbo 2000 wroclawskiej firmy Info-Cell:







    MWK:

    podsylam Ci skany pewnego karta wraz z bebechami - jest to dobrze Ci znany i prezentowany na lamach Twojej strony kart od Info-Cell z programem TURBO 2000, który wspólpracowal (przynajmniej w moim przypadku) z jakims modulem wszczepionym w magnetofonik czego swiadectwem byl ch-tyczny zólty kabelek idacy wzdluz magnetofonowego az do wtyczki SIO :-)

    Calosc wraz z kilkoma kasetami w tym systemie dostalem w zamierzchlych juz czasach od Kuzyna z Wroclawia a jako ze podczas dzisiejszych dosc spontanicznych sprzatan w szafie owy kartridz wpadl mi w rece to postanowilem podeslac Ci material - a nóz Ci sie tam jakos do czegos kiedys przyda, Ty napewno lepiej bedziesz wiedzial co z tym zrobic.

    Tak nawiasem mówiac/piszac modyfikacja ta absolutnie wogóle nie sprawdzila sie w moim przekonaniu poniewaz, oprogramowanie bylo kiepskie, to menu po wlozeniu karta zawieszalo sie po 1-2 sekundach dzialania (od wlaczenia atarki) trzeba bylo wiesz odrazu tam nie pamietam 1 czy cos wcisnac zeby uruchomic loader zanim sie program wysypal. Wczytywanie bylo upierdliwe, mnogie w bledy odczytu i wolniejsze w stosunku do o niebo lepszego, ba, moim zdaniem najlepszego (z jakim sie spotkalem) Turbo Rom + a pozatym w Rzeszowie wówczas nie mozna bylo dostac zadnych gier pod ta dopalke, przynajmniej ja gówniarz nie znalem zadnych miejsc tudziez osób w momencie gdy wspomnianego przeze mnie Turbo Rom+ wszedzie bylo pelno...
    • 2: CommentAuthortEDDYbOAR
    • CommentTime9 Mar 2010
     
    Można zrobić DUMP epromu.
    Jeżeli się nie myle to aplikacje robił BAT.

    Jak ktoś potrzebuje mam zrobioną poprawioną mozajkę laminatu carta w Corelu.
    Interfejs do magnetofonu to czeskie T2000 - zamiast dodatkowego kabelka wystarczy we wtyczce wrzucić kondensator ceramiczny. Mozajkę i montażówki też mam.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Mar 2010
     
    O tym czeskim turbo wspominal tez Tomek Rolewski:

    ->link<-