atarionline.pl retro web - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime13 Mar 2010
     
    z bezwstydna niesmialoscia :) zapraszam do oceny i propozycji co by dodac lub zmienic na malooootkiej stronce zwiazanej z moim pierwszym komputerkiem, jak powiedzial jeden wielki ...i od tego wszysto sie zaczelo :) a no to zapodam url'a ->link<- - nie rozdptajcie mnie na wstepie bo to 2 dniowy projekcik wiec jakies bledy moga byc w silniczku strony badz css'ach :)
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Mar 2010
     
    No, juz nie moglem sie doczekac :). Stronka pod Opera dziala dobrze, nie zauwazylem jakis bledow. Ogolnie - ladnie zrobione.


    PS. W Ninja przydalby sie ekran tytulowy :)
    • 3:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime13 Mar 2010
     
    A gdzie Hans Kloss? ;-)))
    • 4: CommentAuthortytus
    • CommentTime13 Mar 2010
     
    i yoomp? hehehe
    • 5: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime13 Mar 2010
     
    dodaje gry w miare czasu ktorego zawsze brak, no i by dodac gierce musze w nia pograc troszke by screeny porobic, muzyczke sciagnac itp. a Atarynka to zjadacz czasu - przyjemny zjadacz :)

    ps. dodalem title screen z ninja
    • 6: CommentAuthorurborg
    • CommentTime13 Mar 2010
     
    Ładny design strony - podoba mi się! Widze że można obejrzeć galerię screenshotów z gry, oglądnąć filmik, albo posłuchać muzyki. Zasatanawia mnie dlaczego przy niektórych grach jest opis, a przy niektórych zdjęcia pudełka czy instrukcji. Jest w tym jakaś prawidłowość? Opisy sam piszesz czy są to teksty z instrukcji?
  1.  
    Bardzo ładna oprawa graficzna! Dobry początek.
    Po wybraniu gry pojawiają się dwa okienka. Z prawej strony puszczamy filmik a z lewej....? Po kliknięciu na obrazek nic się nie dzieje choć strzałka myszki przechodzi w łapkę co sugeruje jakąś akcję. Mam Firefoxa.
    • 8: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime13 Mar 2010
     
    racja poprawilem procedurke i teraz slideshow na stronie glownaj daje linka do opisu gry a w detalach gry klik daje nam link do sciagania gry :)