atarionline.pl Ghost Chaser ?? ktos chetny do pracy? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime21 Mar 2010 zmieniony
     
    jest tu kto co zna sie na kodowaniu by portowac gierki z atarynki na psp? moze by tak skusic sie na ghost chaser gra nie jest zbyt rozbudowana komnatowo jednak klimat swoj ma....


    • 2:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Mar 2010
     
    A nie lepiej zagrać w Ghost Chaser na emulatorze Atari na PSP? To dopiero ma klimat ;)
    • 3: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime21 Mar 2010
     
    jasne ze gram na moim psp w atarowskie hiciory :)
    • 4: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime21 Mar 2010
     
    • 5: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime21 Mar 2010 zmieniony
     
    coodo to nie jest ale to godzina zmagan noo
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Mar 2010
     
    He he - fajny pomysl, ma klimat.
    • 7: CommentAuthormac
    • CommentTime21 Mar 2010
     
    a w czym chcesz to pisać?
    • 8: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime21 Mar 2010
     
    ja nie pisze, nie jestem koderem (poza php) a grafikiem ...
    • 9: CommentAuthorstc
    • CommentTime21 Mar 2010
     
    Ja mogę zakodować, tylko jak skończę pewną nową gre na Atari.
    • 10: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime21 Mar 2010
     
    ok wiec jest sens robic calosc grafik, daj znac jak bedziesz free
    • 11: CommentAuthormac
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    czy ktoś wie, czy powstało coś w tym temacie?
    • 12:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime7 Feb 2011 zmieniony
     
    Oprócz podania autora i źródła musisz mieć zgodę autora gry na dokonanie opracowania. Jeśli gra będzie pisana od podstaw: nowe silniki, grafika, muzyka należy wówczas podać źródło inspiracji, a jeśli zostanie zachowany tytuł gry, należy uzyskać zgodę autora na wykorzystanie tego tytułu.
    • 13:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    Hmmm... Znacznie lepszym pomyslem wg mnie byloby zrobic ulepszona wersje tego hitu na A8. Troche poprawic grafike, nieco lepsze animacje plus klimatyczna muzyczka i jest git! :)
    • 14: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime9 Feb 2011
     
    jak juz pisalem, grafike moge zrobic, obojetnie na co to by mialo byc, czy na komore czy psp, nie jestem programista wiec dalem haslo ze moge zrobic grafe, a interesuje mnie robienie xl gierek w wydaniu 2011, tak dla sportu i zabawy, miodzio by bylo the goonies covera zrobic, z grafa i muza nawiazujaca do oryginalu gry,
    • 15: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime9 Feb 2011
     
    zobaczcie jak inni robia covery, fajna sprawa

    ->link<-
    • 16: CommentAuthorAkira
    • CommentTime9 Feb 2011 zmieniony
     
    bardzo ciekawy wątek, ja właśnie się zastanawiałem czemu tak jest (polityka sony?) ze tak mało portów z super gier z małego Atari wychodzi na psp. Przecież ta konsola wręcz jest stworzona by na jej ekraniku rąbać w Lasermanie czy Robbo. To ostatnie wyszło na jakiegoś ipoda, a na psp nie ma :/ Mi najbardziej brakuje logicznych gier w jakie gram na 800xl, to aż się faktycznie prosi by je wydać na psp jako psp minis. Ich autorzy przeciez mogliby na tym tez co tu dużo ukrywac nieźle zarobic, przecież te minisy się sprzedają na całym świecie.

    Teraz na psp wyszła jako psp mini polska strzelaninka sky force, na zachodzie grupa The Silents (Ci od od dema Hardwired) wydała jako PSP mini swój przebój Pinball Dreams to czas i na hity z Atari!

    Akira
  1.  
    Myślę o tym, aby rozgryźć Ghost Chasera od października 2022. Chyba, że już ktoś to rozkminił?

    Mariusz