atarionline.pl g&g - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime15 Aug 2011
     
    @nosty
    Trochę szkoda. No to trudno, w tej sytuacji niech będą i komodorowskie duszki, absolutnie nie mam nic przeciwko temu.
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Aug 2011
     
    ....świetna robota ,pamiętajcie tylko o jednej ważnej rzeczy której niektóre wersje nie posiadały :mianowicie w wersji automatowej strzelając kilkakrotnie w nagrobek z "ptaszkiem" głównego bohatera dopadał czar i zamieniał się w żabę (nie pamiętam czy na określony czas),można było także zestrzelić kluczyk.
    • 3:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime16 Aug 2011
     
    @irata4
    Tak, ale to było w Ghouls'n Ghosts a nie w Ghost'n Goblins :)
    • 4:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime16 Aug 2011 zmieniony
     
    Nie, to było w Goblinach. W Ghoulsach po rozwaleniu skrzyni pojawiał się mroczny mag i zamieniał cię w kaczkę jeżeli miałeś na sobie zbroję, lub w staruszka z laską jeżeli zbroi nie miałeś. Zamiana w żabę była nieodwracalna, na szczęście w kolejnej części ustępuje sama po kilku sekundach. Dodatkowo jako staruszek wciąż możemy strzelać i skakać, aczkolwiek ilość naszych pocisków zostaje zredukowana o połowę, podobnie jak i wysokość skoków.
    • 5:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime16 Aug 2011
     
    Dobrze mówi. W Goblinach żaba = prawie śmierć. Ale odmieniał się po czasie. Jak można klasyki nie znać...
    • 6:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime16 Aug 2011
     
    Z żaby też się dało odmienić spowrotem po dłuższym czasie? W sumie o tym nie wiem, bo nigdy tak długo nią nie pożyłem, a potem w ogóle unikałem takich zabaw, nawet w celach testowych.
    • 7: CommentAuthorxxl
    • CommentTime16 Aug 2011
     
    w ghost'n goblins wystarczy 16x strzelic w nagrobek, czarownika mozna zabic, w kazdym nagrobku jest tylko jeden (pokaze sie tylko raz), zmiana w ropucha jest czasowa i nie dostaje sie zbroi po morfingu.
    • 8:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime16 Aug 2011 zmieniony
     
    Za to zbroja po morfingu odnawia się w Ghouls 'n' Ghosts na C=64, zatem nie mając jej opłaca się dać zamienić (niestety wycięli motyw ze staruszkiem).
    • 9:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime17 Aug 2011
     
    Hmm no cóż powiem, macie rację (pamięć widać trochę mnie zawiodła hie hie).

    @xxl - pamiętasz czy zaglądałeś do kodu? ;)