atarionline.pl UwSkon Siedlce - strefa retro - Forum Atarum

    Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

    • :
    • :

    Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

      • 1: CommentAuthormono
      • CommentTime19 May 2026 21:55
       
      Koledzy NES-owcy informują iż w sobotę 23 maja w Siedlcach odbędzie się konwent fantastyczny UwSkon, którego to kolega Preki ma zaszczyt być współorganizatorem. Wstęp wolny i serdecznie zapraszają.
      A w detale można zerknąć na forum kontrabandyckie: ->link<-
      • 2:
         
        CommentAuthorjhusak
      • CommentTime20 May 2026 09:34 zmieniony
       
      A ktoś się wybiera z nas? Bardzo teoretycznie rozważam wybranie się tam kołem. To tylko 110 km.
      • 3:
         
        CommentAuthorAlex
      • CommentTime20 May 2026 12:13
       
      Kołem po ulicy??? :o
      • 4:
         
        CommentAuthorjhusak
      • CommentTime20 May 2026 13:24 zmieniony
       
      Po poboczu :) Jest szerokie :) Albo przez wsie i lasy. Max jednego dnia co zrobiłem to 240 km.