atarionline.pl Skills .md Atari 800 dla AI agentów - Forum Atarum

    Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

    • :
    • :

    Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

      • 1: CommentAuthorilmenit
      • CommentTime27 May 2026 10:31 zmieniony
       
      Hej,

      Stworzyłem repozytorium skillów Atari 800 dla agentów AI.
      ->link<-
      Claude Code / Codex + Skills + AltirraBridge i AI może robić gry jak moja ostatnia "DELETE ME". Disclaimer aby nastawić oczekiwania: AI nie jest idealne i nie zrobi gry jednym promptem. Moja ostatnia gra wymagała ponad 100 iteracji "prompt - testowanie - korekcja"
      • 2: CommentAuthorzbyti
      • CommentTime27 May 2026 11:15
       
      wczoraj czytałem, że JUŻ nadchodzi urealnienie cen tokenów ;) zrobienie takiej gry to ile dolarów? może ceny naszych rodzimych wydawców są nader okazyjne? w porównaniu do tego co można sobie wypromptować ;)
      • 3: CommentAuthorzbyti
      • CommentTime27 May 2026 11:22 zmieniony
       
      a odnośnie REPO to WIELKIE DZIĘKI potraktuję je jako wsad do mojego mózgu, bardzo fajne materiały ;)
      • 4: CommentAuthorilmenit
      • CommentTime27 May 2026 11:23
       
      No idea, na hobby używam tokeny które mi zostają niewykorzystane w ramach większej subskrybcji.
      • 5: CommentAuthormcs
      • CommentTime27 May 2026 17:05
       
      piękne, wielkie dzięki!
    1.  
      Fajne, dzięki!
      • 7: CommentAuthorw1k
      • CommentTime28 May 2026 20:02
       
      tworzymy remake Wolf 3D korzystając z Claude Code (opus 4.7) i Gemini. :)

    2.  
      "A taste of things to come" - nieźle to się wszystko zapowiada.
      • 9: CommentAuthorw1k
      • CommentTime2 Jun 2026 14:39 (4 dni temu)
       
      • 10: CommentAuthorastrofor
      • CommentTime2 Jun 2026 15:34 (4 dni temu)
       
      fajny wolf ale nie rozumiem skoro vbxe ma dodatkowe 512 kb ramu to po co do wymagan dozucacjeszcze 128 ?
      • 11: CommentAuthorw1k
      • CommentTime2 Jun 2026 15:52 (4 dni temu)
       
      rozszerzona pamięć RAM jest pełna dźwięku.. :D
      • 12:
         
        CommentAuthorjhusak
      • CommentTime3 Jun 2026 00:07 (4 dni temu)
       
      A można rezygnując z sampli grać na 64kB?
      • 13: CommentAuthorw1k
      • CommentTime3 Jun 2026 09:38 (4 dni temu)
       
      Masz rację, moja głupota polegała na niepotrzebnym trzymaniu dźwięków w pamięci RAM EXT, teraz są one ściągane z SIO do banku VXBE. Oto wersja 64 kB. Dźwięki mają 4 opcje:
      -WYŁ.
      -Imitacja GŁOŚNIKA PC
      -Imitacja głośnika PC + próbkowanie głosów przeciwników
      -Pełne próbkowanie dźwięków

      ->link<-