atarionline.pl plastik Atari, nowe nietypowe podejście - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorMaciek
    • CommentTime27 Jun 2010
     
    Jakiś czas temu zauważyłem na swojej sto trzydziestce dużo jaśniejsze plamy na których zniknęły przebarwienia. Nosiłem się od dawna z zamiarem przeczyszczenia go perhydrolem i oxy a tutaj nagle bez żadnych zabiegów takie coś...
    Nad Atari mam półeczkę gdzie trzymałem perfumy od narzeczonej i korzystając z nich co rano kilka kropel lądowało na Atari. Zrobiłem więc mały test i na waciku przetarłem mały kawałek. Następnego dnia był bez jakichkolwiek przebarwień, jak nowe Atari.
    Perfumy się skończyły, ale zaryzykuję i przetrę całe atari "Malibu playboyem" po powrocie z urlopu, zobaczymy :)Chyba, że to kweistia jakiegoś składnika, więc mnie oświećcie :)W miejscach gdzie wylądowały krople, zeszło przebarwienie nawet z klawiszy!
    • 2:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime27 Jun 2010
     
    Nie każdy ma narzeczoną...
    • 3: CommentAuthorpaptak
    • CommentTime27 Jun 2010
     
    Czekamy niecierpliwie na wynik eksperymentu. Ja już próbowałem moczyć obudowę w Domestosie przez całą noc i nie pomogło.
    • 4:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime27 Jun 2010 zmieniony
     
    W kwestii odnawiania pożółkniętych plastików polecam wątek "retrobrite" na A.Area :-)
    ->link<-