atarionline.pl GR8 Software - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime13 Aug 2010
     
    czy ktos wie co sie dzieje z nimi? Napisalem juz 3 emaile z zamowieniem i zero odzewu od miesiaca :/
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Aug 2010 zmieniony
     
    Insert - Nie wiem, czy liczba mnoga jest uzasadniona, bo to w sumie jeden Nosty ciagnie.

    Nosty - czy ten kontakt ze strony GR8 dziala? Bo to juz drugi przypadek, ze ktos pisze na AOL, ze nie bylo oddzewu. Pierwszy tutaj: ->link<-
    • 3: CommentAuthormac
    • CommentTime13 Aug 2010
     
    wyczekane, mało dostępne produkty smakują lepiej ;-)
    • 4:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime13 Aug 2010
     
    Kaz - dzieki :)
    mac - rzetelnosc w biznesie poplaca ;)
    • 5: CommentAuthornosty
    • CommentTime13 Aug 2010
     
    Czesc, No ja juz wiem co sie dzieje. Dzieki Wam wlasnie sie dowiedzialem :P
    Juz wyjasniam:
    Zarowno swoje "prywatne" konto, jak i konto pocztowe GR8 Software mam na gmailu. Wkurzala mnie koniecznosc codziennego przelogowywania, wiec chcialem byc sprytny i pare tygodni temu ustawilem przekierowanie z adresu GR8 na moje adresy prywatne. Tyle ze zle zdefiniowalem filtr, ktory mial oddzielic listy wysylane przez formularz na stronie od pozostalych :(
    A poniewaz od dluzszego czasu nie wydawalem nic nowego to nie dziwil mnie brak maili z GR8....

    Okazalo sie ze od konca czerwca dostalem kilkadziesiat maili, ktore lezaly nieprzeczytane :/

    Serdecznie przepraszam. Postaram sie dzis i jutro poodpisywac na maile.
    • 6:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime14 Aug 2010
     
    uff, to czekam na moje zamowienie ;)
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime14 Aug 2010
     
    A w ogole Nosty ma cos jeszcze na sprzedaz, skoro carty schodza prawie na pniu?

    "A poniewaz od dluzszego czasu nie wydawalem nic nowego to nie dziwil mnie brak maili z GR8...."