atarionline.pl KUPIĘ - Atari 8-bit - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormfusnik
    • CommentTime16 Sep 2010
     
    Poszukuję (bezskutecznie) od jakiegoś czasu działającej Atarki w rozsądnej cenie. Jeżeli ktoś miałby takową poproszę o kontakt na pewno się dogadamy.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Sep 2010
     
    A na Allegro/Ebay nie probowales kupic czy po prostu uznajesz, ze tam ceny nie sa rozsadne? :)
    • 3: CommentAuthormfusnik
    • CommentTime16 Sep 2010
     
    Na Allegro czy Ebay po pierwsze nie mam pewności czy sprzęt działa (a raczej z doświadczenia nie jestem dobrej myśli), a poza tym rzeczywiście jest ciut drogo.
    • 4:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime16 Sep 2010
     
    jaka cena jest "odpowiednia"
    • 5: CommentAuthormfusnik
    • CommentTime16 Sep 2010
     
    Za gołe działające 65XE, 800XE jakieś 60zł
    • 6:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime16 Sep 2010 zmieniony
     
    ja bym dalej szukał na allegro. cena się dużo nie będzie różnić (za 65XE), a poza tym często sprzedają sprawny, sprawdzony sprzęt.
    • 7:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime16 Sep 2010
     
    • 8:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime16 Sep 2010
     
    tak przy okazji... czy zasilacz z 800XL bedzie pasowal do 65XE? z tego co widze oba maja koncowke DIN7, ale czy piny, prądy i napięcia są te same?
    • 9: CommentAuthormfusnik
    • CommentTime16 Sep 2010
     
    Alex

    Brak zasilacza. Ale zdopingowaliście mnie i licytuję już inny egzemplarz, może się uda. A potem już tylko SIO2SD i jazda!
    • 10:
       
      CommentAuthorPoklik
    • CommentTime16 Sep 2010
     
    Proponuję także przed zakupem zwrócić się do sprzedającego z pytaniem o sprawność układu GTIA. Pewnie część tych pełnosprawnych atarek z allegro ma od nowości uszkodzony ten układ, a sprzedający nawet nie wspominają o tym w opisie, bo... pewnie sami o tym nie wiedzą :) ->link<-
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Sep 2010 zmieniony
     
    Poklik - hmmm... bo to fabryczny feature, a nie wada ;)
    • 12:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime16 Sep 2010 zmieniony
     
    z tego co wiem to maja je głównie 800XE i 130XE, w 65XE się nie spotkałem. a jak z tym zasilaczem? pasuje z 800-tki do 65-tki?
    • 13: CommentAuthormono
    • CommentTime16 Sep 2010
     
    Jeśli GTIA będzie uszkodzone, to ja chętnie odkupię takie Atari.
    • 14: CommentAuthorpajero
    • CommentTime17 Sep 2010
     
    Już tak nie dramatyzujcie z tym GTIA.
    Jest na to rada, a dodatkowo fixGTIA oferuje SuperVideoMod z osobnym wyjściem wideło.

    Ja mam 2x 65XE z walniętym GTIA - i każde zfixowałem by mieć klirr skrinn :D
  1.  
    @string – nowe 65-tki (ze złączem expansion, robione na płycie od 130) regularnie mają zwalone GTIA. Zwykłe być może nie, nie wiem.
    • 16: CommentAuthormono
    • CommentTime20 Sep 2010
     
    @Zza_parawanu: Ja taką właśnie mam. GTIA sprawne.
    Wbrew opinii, że 800 XE ma uszkodzone GTIA mogę pokazać moje i GTIA również jest sprawne.