atarionline.pl SV2k10 - prace na compo - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    Kochani, tak gwoli przypomnienia - udział w compo mogą brać udział także osoby nie będące na party. Ewentualne wygrane zostaną wysłane pocztą na koszt organizatora (dotyczy to również osób przebywających za granicami naszego kraju).

    Pozdrawiam!

    Grey
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    O, to inaczej (moim zdaniem normalniej) niz w Glucholazach.

    A ja mam pytanie odnosnie innej sprawy, pozwole sobie dopisac to pytanie tutaj. Bo w Glucholazach zawsze byly kontrowersje, czy kobiety moga glosowac - bo nie placa wejsciowek.

    Pytanie - jak to zamierzasz rozwiazac na SV:

    a) czy ewentualne kobiety i ewentualne dzieci placa za wejscie?

    b) czy jest limit wieku ze wzgledu na obecnosc alkoholu? czy dzieci beda wpuszczane?

    c) czy votki do glosowania dostaja wszyscy obecni czy wszyscy, ktorzy zaplacili za wejsciowke?
    • 3:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    a) dzieci na 100% nie. ba, dostaną nawet coś słodkiego ode mnie za samą swoją obecność :) co do kobiet to czekam bliżej końca miesiąca aby podliczyć "pewniaków". target jednak jest taki jak na każdym Silly - Panie wchodzą za free.

    b) z tego co wiem są osoby, które przyjadą z Rodzinami, jednak tylko Panowie pojawią się na party-place. Bywały wizyty Rodzinne na party-place w 2000 i 2004 roku i problem alkoholu nie istniał. jestem po prostu pewien ludzi których zapraszam.

    c) votki dostają wszyscy, nie widzę tutaj sensu rozgraniczania płci (bo rozumiem, że w tym konkretnym przypadku chodzi o Panie?). nie wiem jak było na innych parties.

    Jeśli którykolwiek z punktów budzi Wasze zastrzeżenia to oczywiście wysłucham i dostosuje się do wszystkich argumentów. Imprezy nie robię w końcu dla siebie :)

    Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim, abyśmy mogli spotkać się w podobnych nastrojach po party :)
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    Sam niestety nie przyjade z powodu niepasujacego mi terminu, ale po prostu bylem ciekawy :).

    U mnie nie budzi to zastrzezen, bo akurat zgadzam sie z tym, ze kobiety powinny byc tradycyjnie wpuszczane za free i ze mimo tego kazda powinna miec mozliwosc glosowania na prace, zeby mogla sie bawic tak jak wszyscy. Uklon w strone plci pieknej jest polska cecha narodowa, a mnie takie tradycje sie podobaja.

    Co do spraw rodzin - tez jak najbardziej sie zgadzam, jakby nie bylo, to impreza dla doroslych.
    • 5:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Nov 2010 zmieniony
     
    Kochani, w załączniku znajdują się zdjęcia części nagród - reszta dotrze na party-place w dwóch partiach (m.in. nagrody od ABBUC'a).

    Korzystając z okazji BARDZO DZIĘKUJĘ wszystkim "darczyńcom":

    Przemek "Lotharek" Krawczyk
    (USB & SD Floppy Emulator / Atari ST - na zdjęciu jest tylko wersja SD)

    Tomek "Electron" Piórek
    (Atari 65 XE z kartą VBXE v2.0)

    Arek "Nosty" Staworzyński
    (oryginalne wersje Bomb Jake, Robbo Forever i cała masa cartridge'y)

    Rodolphe Czuba (PowerPhenix / Francja)
    (karta CTPCI - PCI expand dla Falcon'a z CT60/63)

    Kevin Dempsey (Reboot / Anglia)
    (dwie nowe oryginalne kopie gier dla Atari Jaguar'a - SuperFly DX oraz Beebris)

    Dzięki Wam jeszcze mocniej uwierzyłem w sens całego tego przedsięwzięcia, jestem szczerze i dozgonnie wdzięczny ! Friendship rulez !

    Pozdrawiam serdecznie !

    Grey / Mystic Bytes
    SV2k10 Organizer
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Jun 2015
     
    A ja tak jeszcze zbiorczo wrzucam filmiki z SV2010, ktore zebral TDC:

    Przekrojowe z party:



    szczegółowe:

    Silly Venture 2k10 Beetles laptop Atari 1500XL



    Silly Venture 2k10 fun



    Silly Venture 2010 limuzyna



    Silly Venture 2010 Atari Jaguar + Jaguar CD and games



    Silly Venture 2k10 Falcon CT60 + CTPCI hardware view



    Silly Venture 2k10 artistic Atari dance



    Silly Venture 2k10 Big resolution on Atari Falcon CT60 + CTPCI



    Silly Venture 2k10 FlaySID Atari Falcon 030



    Silly Venture 2k10 demo _ by Escape (fragment) Atari Falcon 030

    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime18 Jun 2015
     
    Oooo dawne to były czasy...
    • 8:
       
      CommentAuthorcavox
    • CommentTime18 Jun 2015
     
    tego falcona to tak cały czas ma rozbebeszonego ?, jejku ja bym nerwicy dostał jakby mi tak wszystko "wisiało" ;)
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime18 Jun 2015
     
    Mój w sumie jest przykryty, ale poza tym to jest bez obudowy od nastu lat ;)
    • 10: CommentAuthoras...
    • CommentTime18 Jun 2015
     
    To zapewne Falcon Kroll-a z ct63 i ctpci, Kroll dokonał rytualnego spalenia Falcon-a, a w zasadzie ct63… Swoją drogą popełniłem tam z pół bazyliona zdjęć, wiadomo gdzie są … :)
    • 11:
       
      CommentAuthorcavox
    • CommentTime18 Jun 2015 zmieniony
     
    ja z amigą wytrzymałem tak około miesiąca, na następną wypłatę kupiłem sobie eboxa. Pod koniec przygody z amigą okazało się że już i tam nie mam miejsca ;) pamiętam nawet że miałem nagrywarkę scsi z caddy o niebotycznej prędkości x1 :D Z perspektywy czasu żałuję że pozbywałem się wszystkich komputerów. Teraz kolejno je wszystkie odzyskuje :D
    • 12:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime19 Jun 2015
     
    I tak być powinno!;)


    @As tak to Falcon Krolla, ale nie przesadzajmy że rytualnego bo jeszcze ktoś pomyśli, że Kroll to agent z Commodore albo inny. A przecież to jedynie agent producentów alkomantów ;)