atarionline.pl Poszukuje programu graficznego 256 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime5 Nov 2013 zmieniony
     
    Tu ktoś jeszcze próbuje zrobić multiplatformowy edytor na bazie Delux-a:
    ->link<-
    ;)

    (jak widać dopiero zaczął go tworzyć...)

    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Nov 2013
     
    Rocky, ja tylko stwierdzilem, ze MNIE akurat Deluxe Paint nie lezy. Jezeli Tobie dobrze sie w nim dziala to w porzadku :).

    Ale przyzwyczajenie do jednego programu, w Twoim przypadku do Deluxe Painta, nie powoduje z automatu, ze jest on najlepszy... Mnie osobiscie nie podoba sie nielogicznosc opcji, podwojne opcje na jednej ikonie, etc. Wzorem ergonomicznosci byl dla mnie w starych czasach Degas Elite, ale nie mial kontynuacji, a te ktore byly robione przez scenowcow moim zdaniem jakos zatracaly ergonomicznosc na rzecz multum opcji.

    "Tam możesz mieć swoją paletę, wczytać obrazek z inną paletą i wybrać opcję Remap, która spowoduje zmapowanie twoich kolorów do nowej palety (jak będzie któregoś brakowało, to będzie najbliższy)..


    To jest tak oczywista opcja w programie, ktorego ja uzywam (Crack Art na STE, program z 1989 roku), ze nawet nie wiedzialem, ze w Deluxe Paint jest to cos wartego podkreslenia :). Dodam, ze w CA mozliwosci manipulacji paleta jest znacznie wiecej niz remapowanie.
    • 3:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime6 Nov 2013
     
    Kaz, dodasz to LazyNezumi w wersji freeware? Chciałem coś sprawdzić...
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Nov 2013
     
    Juz od pewnego czasu nie uzywalem, bo G2F ma juz skalowanie powiekszenia. A po sformatowaniu dysku tez juz pliku nie posiadam.
    • 5:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime9 Nov 2013 zmieniony
     
    Ufff... jednak onalazłem jedną z (chyba) ostatnich 'wolnych' wersji - z jesieni 2012 r. Załączam tutaj dla zainteresowanych. :)