atarionline.pl update strony chiptune.tla.pl - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime4 Jan 2011
     
    Informuję ewentualnych zainteresowanych, że nastąpił update mojej strony ->link<- i dodano 5 utworów, a także dział projekty. Nie wszystkie utwory znajdują się w archiwum ASMA, więc w przyszłości będzie je można tam dodać.
    • 2: CommentAuthorRamos
    • CommentTime4 Jan 2011
     
    @ String postaram się uzupełnić twoje brakujące kawałki. Jak masz coś czego jeszcze nie ma to podrzuć.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Jan 2011
     
    Fajna stronka - ciesze sie stRing, ze prezentujesz swoje dokonania. W dziale "O mnie" brakuje mi wiecej Twojej historii, przeciez masz chlubna przeszlosc scenowa, a i obecnie sporo dzialasz. Linki do wywiadow tez by sie przydaly :D

    Do tego nie widze muzyki z wczesniejszych dokonan jako Tehno - jeszcze z czasow High Voltage. A tam powinny byc: HV Intro, Entrance Of Dragon, Flipper Demo oraz HV-xtro '95. No i oczywiscie Neuroid! Jakbys zapomnial, ze napisales jeszcze "Paranoje" i "Powrot" to przypominam ten watek:

    ->link<-

    :D
    • 4:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    ok Ramos, dzięki :)

    Kaz: stronka będzie uzupełniania co jakiś czas, ale raczej nie dział "O mnie" :). Wiem że brakuje paru utworów, jednak przynajmniej na razie celem strony nie jest zaprezentowanie wszystkich muzyczek, tylko tych z dem, gier, ew. konkursów. Takie małe portfolio :D
    • 5: CommentAuthor0xF
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    Czemu sap2 a nie asap?
    • 6:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    Asapa też używam, ale raczej do odczytywania cmc lub tmc, oraz do konwersji. Zdecydowanie przyzwyczaiłem się do Sap Player, poza tym ma możliwość wyłączania danych ścieżek, a Asap chyba nie?
    • 7:
       
      CommentAuthorStaxX
    • CommentTime6 Jan 2011
     
    Nice tunes !
    • 8:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime6 Jan 2011
     
    Uwaga do odwiedzajacych te stronice: poczta do autora dziala niezbyt pewnie (przez formularz na WWW), juz lepiej probowac porozumiewac sie tutaj. ;]
    • 9:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime7 Jan 2011
     
    spoko, na razie idzie przekierowanie na mój mail więc wszystko gra :)
    • 10: CommentAuthor0xF
    • CommentTime9 Jan 2011
     
    Można wyciszyć poszczególne kanały POKEYa w pluginach ASAP do: Winamp, foobar2000, GSPlayer, Apollo, XMPlay.
    • 11:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime21 Jun 2011
     
    Informuję zainteresowanych, że z przyczyn ode mnie niezależnych strona chiptune.tla.pl nie działa i nie wiadomo czy w ogóle kiedyś będzie. Prawdopodobnie strona kiedyś będzie istnieć ale na innym serwerze i pod inną nazwą.
    • 12:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime30 Jun 2011
     
    Obecnie strona znów działa, (zobaczymy jak długo?) chociaż nie wykluczone są krótkie przerwy . Dziękuje wszystkim którzy oferowali pomoc, będę pamiętał o Waszych propozycjach i jeśli problemy będą się znowu pojawiać - odezwę się :)
    • 13:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime12 Dec 2012
     
    Już po SV zatem odsyłam tradycyjnie na moją stronę po wystawiony na compo materiał :)

    ->link<-

    ->link<-