atarionline.pl EnvisionPCreborn - nowa wersja - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Mar 2011
     
    Wessało, wypluło.

    @insert, zajrzę do tego błędu, a na razie używaj starszej wersji, można z googla ściągnąć.

    @kaz, nie ma problemu, jeszcze tylko:
    - wybieracz znaków w mapie na stałe po prawej stronie pod menu - zrobione, tylko skomitować,
    - undo
    - bugfixy - szlifowanie

    I to będzie na tyle przy pracy nad poprawkami.
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Mar 2011
     
    Przyczyną błędu jest dodanie nowej zmiennej pamiętanej w preferencjach.
    Trzeba usunąć preferencje, bądź je podedytować (usunąć sekcję MAIN_SETUP - pierwsze 3 linijki.

    preferencje znajdują się w:
    ~/Library/Preferences na os x
    echo %APPDATA% w windows
    . (home catalog) w linux

    Nazywają się envisionPCreborn z odp rozszerzeniem.
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Mar 2011
     
    Nowa wersja 8.0.45

    Poprawki:
    - added "probe" command
    - widened the right menu in the map edit mode to fit all 256 chars
    - fixed bug in char edit mode in antic modes 4 and 5 - edited char is now highlighted.
    - some plain code put in procedures (reduced redundation)
    - added char select area near the right menu in the map edit mode
    - fixed bug that resulted in wrong init of new added variables that are writter in the preferences file
    - fixed bug when char in font was updated incorrectly in antic modes 5,6,7




    Bezpośrednie linki

    Mac:

    ->link<-

    Windows:

    ->link<-
    • 4: CommentAuthornosty
    • CommentTime13 Mar 2011 zmieniony
     
    oooo Dzieki za wybor czcionki i za probe! Tej funkcji mi brakowalo a nawet o tym nie wiedzialem :)

    Raportuje blad: wybor czcionki klawiszami 1/2/... w czasie edycji mapy nie dziala (albo dziala inaczej niz ja intuicyjnie rozumiem).
    • 5:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Mar 2011
     
    Muszę zostawiać błędy, wtedy wiem, czy używacie, czy nie (insert i nosty mocno testują :)
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Mar 2011 zmieniony
     
    Nowa wersja 8.0.46

    Poprawki:
    - fixed bug with redraw map after font change




    Bezpośrednie linki

    Mac:

    ->link<-

    Windows:

    ->link<-
    • 7:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime13 Mar 2011
     
    dzieki Jakub, testuje dalej, juz widze ze plik fnt zapisany w poprzednich wersjach nie zawiera teraz danych kolorow
    • 8: CommentAuthornosty
    • CommentTime13 Mar 2011
     
    @insert - ale plik fnt nigdy nie zawieral danych kolorow! To czyte fonty (128*8 bajtow).
    • 9:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime13 Mar 2011
     
    faktycznie, map zawiera dane
    • 10: CommentAuthorEagle
    • CommentTime26 Mar 2011 zmieniony
     
    Postanowiłem dopisać się do listy życzeń :)
    Jeśli Jakub jeszcze pracujesz nad rozbudowa to mam prośbę o trzy rzeczy:
    - w trybie mapy możliwość używania trybu JGP czyli po prostu
    pierwsza linia - pierwszy generator znaków
    druga linia - drugi generator
    trzecia - pierwszy..... i tak w kółko
    Oczywiście edycja dowolna na mapie w tych liniach. Czyli tak jak jest teraz. Chodzi o to żeby wizualnie zobaczyć co się układa.

    - możliwość kopiowania dowolnego obszaru z poziomu mapy.
    Czyli przykładowo mam obiekt zrobiony na mapie (7x9) i chcę go skopiować w inne miejsce. (nie przenosić)

    - i trzecia sprawa chyba najmniej istotna ale męcząca
    W prawym górnym rogu wyświetla się znak którym akurat rysujemy. Byłby problem pokazać nad nim znak Ascii Atari?

    Z góry dziękuję jeśli uda Ci się to dodać.
    Pozdrawiam
    Darek
    • 11:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime27 Mar 2011 zmieniony
     
    Kopiowanie jest zaimplementowane, też mi tego brakowało, tylko skomitować.

    Co do switcha generatorów znaków co drugą linię, to trzeba przemyśleć, bo co jeśli ktoś chce 3 generatory co linię zmieniać? Albo 10?

    I jak po tym potem rysować? Zdziwka murowana. Proszę o propozycje.

    A z pokazaniem znaku ascii w standardowym generatorze, po co to, że zapytam? (proszę o workflow - będę wtedy mógł zrobić lepiej)
    • 12: CommentAuthorEagle
    • CommentTime27 Mar 2011 zmieniony
     
    >Kopiowanie jest zaimplementowane, też mi tego brakowało, tylko skomitować.

    Super. Nawet nie wiesz jak mi tego brakowało :)

    >Co do switcha generatorów znaków co drugą linię, to trzeba przemyśleć, bo co jeśli ktoś chce 3 generatory co linię zmieniać? Albo 10?

    W tym przypadku chodzi o tryb JGP 2x2 używany w g2f.
    Z tym że ja używam dowolne znaki w obu liniach.
    Jest to powiedzmy emulacja generatora 256 znakowego.
    Rysowanie dowolnymi znakami w obu liniach (czyli jak jest teraz)
    Oryginalnie w tym trybie chyba dane pierwszej lini są danymi dla drugiej.
    Oczywiście miło by było jakby można by "programować' sobie dla dowolnej z lini osobny generator z ośmiu do wyboru :)
    Ale mi na "gwałt" potrzebny jest tylko tryb który opisałem.

    A co do pokazywania znaku to w okienku mapy gdzie jest "char chooser" przy wybieraniu znaku nie ma kursora pokazującego który znak wybraliśmy.
    Przy nie kafelkowej grafice gdzie czasem znaki to jest fragment grafiki mam problem odnaleźć następny znak.
    Nic się nie stanie jak nie będzie ale przydało by się :)

    • 13:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime27 Mar 2011 zmieniony
     
    A co do pokazywania znaku to w okienku mapy gdzie jest "char chooser" przy wybieraniu znaku nie ma kursora pokazującego który znak wybraliśmy.

    Też to zauważyłem przy rysowaniu mapy - przyda się to jakoś oznaczyć.
    • 14: CommentAuthornosty
    • CommentTime27 Mar 2011
     
    Jakub, tu nie chodzi o uniwersalną opcję (co 3 linie czy co 10) tylko dokladnie dwa generatory co drugą: to pseudo tryb graficzny Avalonu, tzw 4+.
    Ale mam pomysl jak to zrobic uniwersalnie:

    1. Wybor krory generator przypisany jest do ktorej lini moze byc zrobiony tak jak w G2F: po lewej stronie kazdej linii jest numer, klikniecie w niego lewym klawiszem zwieksza go a prawym zmniejsza.
    Od tego numeru zalezy znak z ktorego zestawu fontow bedzie wyswietlany w danej linii.

    2. Zeby sie nie narobic klikajac w menu mapy powinien byc przycisk "tryb 4+", ktory ustawi dla kolejnych linii: 00, 01, 00, 01, 00...

    3. To, ktory zestaw znakow pojawi sie do wyboru fontow po nacisnieciu "D" zalezy od tego w ktorej linii lezy kursor. Ale oczywiscie nawet jesli wybierzemy znak z zestawu 0 (bo kursor lezy w linii oznacoznej 0), a nastepnie przeniesiemy kursor do linii oznaczonej 1 to w niej wyswietli sie znak z zestawu 1.

    4. Dodatkowo w oknie wyboru znaku ("D") powinna byc mozliwosc latwej zmiany wyswietlanego zestawu znakow (myszka, lub PgUp/PgDn).

    To powinno zalatwic sprawe...
    • 15:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime27 Mar 2011 zmieniony
     
    Nowa wersja 8.0.47

    Poprawki:
    - added escape from probe command (presc esc when you do not want to probe char)
    - fixed bug with redraw char chooser after font change
    - added block copypaste map commands (copy with shift copies either map or mask; paste with shift advances the cursor vertically instead of horizontally)
    - added default mode switch by clicking on the draw chars (upper right corner in map edit mode)
    - added cursor positioning by control-click (places the cursor without drawing) - useful when copying.



    Bezpośrednie linki

    Mac:

    ->link<-

    Windows:

    ->link<-
    • 16:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime27 Mar 2011 zmieniony
     
    Jeśli chodzi o tryb 4+, to chyba naprościej tak:

    - dochodzi tryb antica 8, można go wybrać.
    1. Wybor krory generator przypisany jest do ktorej lini moze byc zrobiony tak jak w G2F: po lewej stronie kazdej linii jest numer, klikniecie w niego lewym klawiszem zwieksza go a prawym zmniejsza.
    Od tego numeru zalezy znak z ktorego zestawu fontow bedzie wyswietlany w danej linii.

    Nie, nic nie będę dodawał po lewej/prawej stronie mapy.
    Za to wybór fontu będzie zależał od tego w której linii jest kursor. Domyślnie ten sam font.

    I teraz tryb 4+ to powtórzenie tego samego znaku innym fontem.
    czyli zamiast kwadratu:

    AB
    CD

    mamy
    AB
    AB

    z przerwaniem.

    Wniosek:
    Albo:
    Edycja zarówno linii parzystej i nieparzystej powoduje zmianę 2 znaków
    Problemy przy eksporcie raw (podwójne linie)
    Albo:
    Ewentualnie pobawić się trochę i zrobić edycję 4x16 (1x2 znaki) ale w sposób taki, jak tryb 5 antica w envision. Jedyna widoczna zmiana to możliwość dodatkowej podmiany generatorów znaków co 2 linię.

    A co do wyboru znaku (D) i CharChooser - będzie on spłaszczony do rozmiaru 8x8 (a właściwie 4x8).

    Jeszcze o tym pomyślę.
    • 17:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime27 Mar 2011
     
    Jeśli ściągnąłeś envision przed pojawieniem się tego postu - ściągnij jeszcze raz (nie wszystko skomitowałem).
    • 18: CommentAuthorEagle
    • CommentTime27 Mar 2011
     
    Tylko mi właśnie chodzi żeby to nie był 4+ tryb.
    Gdzie co druga linia to ten sam zestaw danych ekranu.
    Chodzi o to żeby zostało tak jak jest z edycją.
    Tylko wizualnie było można zobaczyć jak się grafa prezentuje.
    Tryb 4+ ma swoje minusy których nie chciałbym powielać.
    Chodzi żeby była swoboda rysowania.
    W tej chwili można było rysować używając dwóch generatorów tylko trzeba przechodzić w tryb edycji znaków i zmieniać generator.
    Ale to bardzo uciążliwe.
    Zaraz ściągnę ostatnią wersję i po testuje.
    Wielkie dzięki Jakub.
    • 19: CommentAuthorEagle
    • CommentTime27 Mar 2011
     
    Tryb 8 załatwiłby sprawę. :)
    I jeszcze jedna niedogodność którą zauważyłem.
    Przy zgrywaniu mapy zapisuje tylko jeden zestaw znaków. Nie są to gigabajty danych więc może by było warto zapisywać wszystkie.
    • 20:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime27 Mar 2011 zmieniony
     
    W tej chwili można było rysować używając dwóch generatorów tylko trzeba przechodzić w tryb edycji znaków i zmieniać generator.
    Ale to bardzo uciążliwe.

    Generatora nie musisz zmieniać w trybie edycji, możesz zmieniać w mapie. 0-9 zmienia fonty.
    • 21:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime27 Mar 2011 zmieniony
     
    Przy zgrywaniu mapy zapisuje tylko jeden zestaw znaków. Nie są to gigabajty danych więc może by było warto zapisywać wszystkie.


    EDIT - Zrobione - zapisuje (save map) w mapie wszystkie zmienione fonty.
    • 22: CommentAuthorEagle
    • CommentTime27 Mar 2011
     
    Generatora nie musisz zmieniać w trybie edycji, możesz zmieniać w mapie. 0-9 zmienia fonty.

    Człowiek uczy się całe życie :) Nie doczytałem gdzieś.
    • 23:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime1 Apr 2011 zmieniony
     
    Nowa wersja 8.0.49

    Poprawki:
    - added create mask from map bit 1-8; useful when drawing attributes
    - added copy mask to map bit 1-8; useful when applying changes
    - added toggle 7 bit in modes 4 and 5 in font edit mode
    - fixed bug with update font mode in font edit mode
    - fixed bug with font background color in font edit mode
    - all changed fonts are saved along with map during map save and active one is set


    Kopiowanie maski na bit mapy oraz pobieranie maski jako stanu jednego z bitów mapy to zdecydowane ułatwienie przy edycji map w trybie 4 i 5 z atrybutem (ustawionym bitem 8), w nieco mniejszym stopniu w trybach 6 i 7.

    Po prostu pobieramy maskę jako bit 8, edytujemy, a następnie kopujemy na mapę jako bit 8. Proste i genialne :))))))))

    Podobnie w trybie edycji fontu brakowało mi edycji w 5 kolorze. Teraz już jest.

    Eagle:

    Przy zgrywaniu mapy zapisuje tylko jeden zestaw znaków. Nie są to gigabajty danych więc może by było warto zapisywać wszystkie.

    Mówisz - masz. Jednak zapisywane są tylko fonty zmienione :) Zapis jest kompatybilny ze starymi mapami - stare mapy zostaną odczytane z jednym fontem.


    Bezpośrednie linki

    Mac:

    ->link<-

    Windows:

    ->link<-
    • 24: CommentAuthornosty
    • CommentTime11 Apr 2011 zmieniony
     
    Zaczalem intensywnie projektowac levele i dwoch rzeczy mi brakuje:

    - pracuje na 2 zestawach fontow i jak co pewien czas je zapisuje, to program podpowiada mi ostatnio uzywaną nazwę fontów. Tyle ze zapamiętuje tylko jedną nazwę. W ten sposób juz ze 3 razy przez pomyłkę naspisalem sobie zestaw znaków :(. Wiec prosba zeby dla kazdego edytowanego zestwu fontow byla zapamiętywana i proponowna nazwa osobno.

    - w edycji mapy mozna przypisac znaki do 3 klawiszy myszy. O ile dwa (lewy i prawy) sa przydatne, to chcialbym srodkowy przycisk wykorzystac do czegos innego, czego mi brakuje: klikniecie srodkowym przyciskiem w znak na mapie niech powoduje ze ten znak wskoczy do lewego przycisku myszy. Po prostu czesto trzeba skopiowac znak lezacy obok i latwiej by bylo "pobrac go" z mapy niz szukac w zestawie.

    dzieki!
    • 25:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime12 Apr 2011 zmieniony
     
    ad 1. też mnie to wkurzało, będzie zrobione, dla Ciebie Nosty postaram się to zrobić na dniach.
    ad 2. - masz opcję probe (p), bardziej uniwersalną.
    • 26: CommentAuthornosty
    • CommentTime12 Apr 2011
     
    Faktycznie, przegapilem Probe. To oczywiscie zalatwia punkt 2.
    Dzieki!
    • 27:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime12 Apr 2011 zmieniony
     
    Nowa wersja 8.0.50

    Poprawki:
    - added filename store for every font.


    Nazwy plików fontów nie są zapisywane w 'save map'

    Bezpośrednie linki

    Mac:

    ->link<-

    Windows:

    ->link<-
    • 28:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime15 Apr 2011 zmieniony
     
    skasowałem to co napisałem, gdyż sobie poradziłem....
    • 29:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime17 Apr 2011 zmieniony
     
    Nowa wersja 8.0.51

    Poprawki:
    - fixed bug - "gotopos" out of map
    - fixed bug - segfault or glitches after map resize in some cuircumstances;


    Bezpośrednie linki

    Mac:

    ->link<-

    Windows:

    ->link<-
    • 30:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime18 Aug 2011 zmieniony
     
    Za poleceniem Nosty'ego próbuję używać edytora. Jak na razie prosiłbym o jeden ficzer: by w trybie mapy można było sobie podłożyć pod obszar rysowania półprzeźroczystą bitmapę - bardzo by to ułatwiło pracę kopiście takiemu jak ja ;-)

    //EDIT: i w Type Mode przydał by się "toggler" dla znaków >$60 by palec nie bolał od trzymania control-a :-), a gdzieś na belce info o kodzie znaku pod kursorem
    • 31:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime25 Aug 2011 zmieniony
     
    Widziałem Jakuba na Forum :D

    Jaki jest najlepszy format pośredniczący pomiędzy G2F a EnvPCreb-em ?

    //EDIT: czy w trybie mapy była by możliwość podłożenia duszków poczwórnej szerokości na całym ekranie jako dodatkowego koloru ?
    • 32:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime26 Aug 2011 zmieniony
     
    Ha. Półprzezroczystą :)

    Co do Type Mode to łatwo, ale nie obiecuję, że będzie szybko.

    A co do tej podłożonej bitmapy, to odpada, ze wzgledu na dużą ilość ewentualnej pracy, a przede wszystkim ze wględu na architekturę kodu.

    Bitmapę trzeba by wczytać (niema) i pewnie png gif jpeg i co tam jeszcze jest. Przeskalować/obciąć (nie ma), wlączać, wyłączać, dużo niewiadomych, a przecież nie wiem, jak autorowi pomysłu byłoby wygodnie.

    A co do pytania o duszki, to g2f czy envision reborn?

    Jeśli to drugie to raczej odpada, bo:
    - Nie wiadomo, jak to zapisywać, pewnie tak, jak maskę.
    - trzeba by dorobić mechanizm rysowania tym kolorem tak, jak w trybie maski
    - w trybie znaków szerszych nie za bardzo wiadomo, jak to obsłużyć
    - jest już mechanizm, który można w tym celu wykorzystać - mianowicie maski. Masek jest 8 i są zapisywane wraz z mapą. Można je wyeksportować w trybie raw i sobie przerobić na duszki. Maskę można wygenerować z dowolnego bitu w foncie, następnie zapisać do innego bitu. Podobnie możemy przerzucać do bitu 8 (tego z informacją o inversie dowolną maskę.
    • 33:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime26 Aug 2011
     
    Kuba: może źle podałem: bardziej chodzi mi o taką, która by była o 30-50% "bledsza"/bardziej "matowa" od wgranego oryginału - taki blueprint, no :P
    • 34:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime26 Aug 2011
     
    W przypadku duszków, to myślę, że można by to zrobić w zgodności z G2F - eksportować 5x256 bajtów i w taki też sposób importować.
    • 35:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime26 Aug 2011 zmieniony
     
    W przypadku duszków, to myślę, że można by to zrobić w zgodności z G2F - eksportować 5x256 bajtów i w taki też sposób importować.


    Ale przecież nie każda mapa ma 40 znaków szerokości !?.

    Upieram się przy rozwiązaniu "maska" + ew. narzędzie do przerabiania na g2f w czymkolwiek, toż to prosta pętla w pętli w pętli.
    • 36:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime26 Aug 2011
     
    Kuba: może źle podałem: bardziej chodzi mi o taką, która by była o 30-50% "bledsza"/bardziej "matowa" od wgranego oryginału - taki blueprint, no :P


    Dało by to tylko radę w "mozajkę" - pixel z jednego planu/ pixel z drugiego ekranu (podobnie, jak maski, tylko że one są białe)
    • 37: CommentAuthorpajero
    • CommentTime26 Aug 2011
     
    donerweter, wygooglełem potrzebne sdl.dll, ale wyrzuca mi błąd "brak procedur wejścia"...
    • 38:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime26 Aug 2011
     
    Faktycznie, poznikały wszystkie downloady ze strony projektu... MATRIX HAS YOU ?
    • 39:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime27 Aug 2011
     
    Nie poznikały, są pod powyższymi linkami :)
    Po prostu aby był download, trzeba wykonać dodatkowe czynności, a ja jestem leniem. Kompiluję, przetwarzam i komituję - automagicznie się pojawi download, ale nie tam, gdzie by się chciało, tylko w strukturze katalogów.
    • 40:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime27 Aug 2011 zmieniony
     
    Wygooglałeś sobie zbyt starą wersję sdl.dll.
    • 41: CommentAuthornosty
    • CommentTime29 Aug 2011
     
    Jakub: uprzejma prosba o dwie nowe funkcje (chyba ze są a nie moge ich znalezc):

    1. Pokazanie wszystkich fontow jakie sa uzyte na mapie.
    Chodzi o to ze jak rysuje mape to tworze sobie rozne znaki, potem zmieniam koncepcje, cos wywalam, cos dodaje. I w pewnym momencie nie wiem czy wszystkie znaki, ktore zaprojektowalem sa uzywane, a miejsca zaczyna brakowac.

    Chcialbym funkcje, ktora po uzyciu na ekranie edycji znakow w wyrazny sposob zaznaczy (np podswietleniem), ktore znaki sa uzywane na aktualnie wczytanej mapie.
    I teraz:
    - po wcisnieciu DELETE wszystkie nieuzywane znaki sa czyszczone (wypelniane tlem)
    - po wcisnieciu ESC podswietlenie znika i wracamy do normalnej edycji.


    2. Druga funkcja w trybie edycji znakow: zamiana znakow miejscami, albo kopiowanie znaku w nowe miejce (tak jak teraz funkcją Copy) ale z jednoczesną podmianą wszystkich wystapien tego znaku na mapie.

    Konkretny przyklad: mam znak "kamien" o numerze $10 i drugi "roslinka" o numerze $20. Chcialbym zamienic ich definicje miejscami, ale chcialbym tez zeby jednoczesnie na mapie wszedzie tam gdzie dotad byl "kamien" (znak $10), dalej byl narysowany kamien, ale po zamianie bedzie mial znak $20. A tam gdzie byla roslinka (znak $20). Czyli po takiej zamianie miejscami znakow wyglad mapy sie nie zmieni, tylko jej definicja znakowa.

    Czy to da sie?
    Dzieki
    • 42:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime29 Aug 2011
     
    Da się. Co pilniejsze?
    • 43: CommentAuthornosty
    • CommentTime29 Aug 2011
     
    Pkt 1 pilniejszy, ale nie az tak zebys porzucal prace ;)
    thx!
    • 44:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Oct 2011
     
    A ja sie przypomne z prosba o podsumowanie zmian, zeby rozreklamowac narzedzie.
    • 45:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime9 Oct 2011 zmieniony
     
    hm. Po SV2k11 będę miał czas na to. Może. Bardzo chciałbym.
    • 46:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime3 Jul 2012
     
    aktualna wersja ze strony projektu nie uruchamia sie pod mac osem 10.5.8
    • 47:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Jul 2012
     
    sprawdzimy :)
    • 48:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime3 Jul 2012
     
    cos z SDL chyba, w konsoli mam:

    03/07/2012 23:27:58 [0x0-0xa50a5].env[667] dyld: Library not loaded: @executable_path/../Frameworks/SDL.framework/Versions/A/SDL
    03/07/2012 23:27:58 [0x0-0xa50a5].env[667] Referenced from: /Users/postpunker/Desktop/env.app/Contents/MacOS/EnvisionOSX
    03/07/2012 23:27:58 [0x0-0xa50a5].env[667] Reason: image not found
    03/07/2012 23:27:58 com.apple.launchd[81] ([0x0-0xa50a5].env[667]) Exited abnormally: Trace/BPT trap
    • 49:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime10 Jul 2012
     
    jakub. i co sie dzieje z moim ulubionym programem? :)
    • 50:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime10 Jul 2012
     
    nic, niestety.