atarionline.pl Zamienię eMaca 1.25 ghz G4 PPC na Atari Ste / Mega Ste - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime6 Mar 2011 zmieniony
     
    Zamienię eMaca 1.25 ghz G4 PPC 512 mb ram 80 gb HDD, systemy: Leopard (wersja dostarczana z eMac-iem, niestety kopie) i Morphos 2.7 (system postamigowy) zarejestrowany. Zamienię na Atari Mega STE (sprawne - zestaw). Ewentualnie sprzedam za 800zł. Odbiór osobisty.
    • 2:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime21 Mar 2011 zmieniony
     
    W grę wchodzi też zamiana na rozbudowany zestaw Atari Ste z softem. Zainteresowani niech piszą na maila.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Mar 2011
     
    A co rozumiesz przez "rozbudowany" zestaw?
    • 4:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime22 Mar 2011 zmieniony
     
    Hmm, no myślę, że 4 mb ramu, emulator stacji dyskietek, dysk (satan? - CF), mysz, jakiś soft i kolorowy monitor. No, ale to również zależy jaki soft, czasem jest na tyle fajny i dużo, że można z czegoś zrezygnować.
    Generalnie chodzi mi oto żeby mieć kompletny sprzęt do podłączenia i grania od zaraz, no i wartośc tego zestawu musi oscylować w granicach wartości mojego kompa (z systemami MacosX, Morphos). Nie chcę na nikim zarobić tyle dałem i za mniej nie puszcze, bo nie warto. Pozdrawiam