atarionline.pl Opakowanie na dyskietke - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorkarolluz
    • CommentTime5 Apr 2011 zmieniony
     
    Specjalnie nie chciałem zaśmiecać wątku z okładkami więc założyłem osobną dyskusję na temat opakowania na dyskietkę. Chciałem się z Wami podzielić jednym, który przez długo mi służył (i służy nadal).

    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime5 Apr 2011
     
    Mi się podoba to, na CD, ale podwójne z jednego A4!



    Można spróbować dyskietki wsadzić.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Apr 2011
     
    Ja tez zrobilem sobie w latach 90-tych wlasny wzor koperty na dyskietki, grupy Rohar. Gdzies mam, pochwale sie jak znajde.
    • 4: CommentAuthorVegeta
    • CommentTime7 Oct 2011 zmieniony
     
    Witam. Rety, dzięki, karolluz! Właśnie tego szukałem! Akurat jestem w trakcie odnawiania moich starych komputerów z dzieciństwa (Spectrum, Atari 65XE oraz C64). Dwóm ostatnim wybieliłem bardzo pożółkłe obudowy (12% perhydrol fryzjerski w żelu, jakby ktoś pytał ;-). A teraz wreszcie będę mógł zrobić porządek z dyskietkami, kupiłem ich trochę na allegro, jednak niektóre mają brudne i pogniecione koperty, a także brzydkie naklejki. Teraz będę mógł sobie dodrukować i posklejać nowe 8-). Jeszcze raz dzięki za ten wzór. Pozdro.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Oct 2011
     
    Skoro masz powyzej ksztalt to polecam wykonanie sobie na zwyklej kartce wlasnego wzoru, lacznie z rysunkami, bedziesz mial "customized version". Potem ksero i masz dowolna liczbe wlasnych okladek na dyskietki.