atarionline.pl Triki ,sztuczki i ciekawostki gier XL/XE - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime10 Aug 2011 zmieniony
     
    Zapewne każdy z was , na pewno większość zna pewien trik w grze Draconus pozwalający przejść w studni przez ścianę bez uprzedniego zebrania "EYE OF SEREKOS"które niwelowało iluzję.
    Nie wiem jak wy i nie to żebym się specjalnie przyglądał 8-| aczkolwiek
    w Draconus/ie można ruszać "konusem" .

    Jak znacie inne gry zawierające błędy ułatwiające grę itp to piszcie ...
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime10 Aug 2011
     
    Chyba Dra-konusem.
    O co chodzi z tym konusem?
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime10 Aug 2011
     
    ...o penisa (ten ruchomy przy zmianie kierunku piksel który wpierw się ruszał nim postać stojąc przodem zmieniła kierunek )
    • 4: CommentAuthors2325
    • CommentTime10 Aug 2011
     
    Pamiętam, że miałem kopię Robbo gdzie po wciśnięciu kilku razu reset uruchomiła się (raczej przypadkiem) animacja końcowa z robotem wsiadającym do pojazdu i odlatującym w stronę Księżyca zdaje się, nie widziałem tego od lat. W Duchu ->link<- jak byłem mały zależało mi na przejściu gry i szukałem kodu ułatwiającego grę, zadziałało słowo mirage z tego co pamiętam, wklepywałem losowe.
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime11 Aug 2011 zmieniony
     





    Ostatni błąd często mnie się przytrafiał ,z kolei ten trik z Ninja nigdy mnie się nie udał .
    • 6:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime11 Aug 2011 zmieniony
     
    ech... ->link<- , ->link<- nawet była taka sekcja w Bajtku Tips'n'Tricks - jeśli się nie mylę.
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime12 Aug 2011
     
    ...Tamten post był napisany dość dawno a sekcja Tips'n'Tricks była w Top Secret.
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Aug 2011
     
    znacie może jakąś sztuczkę na nieśmiertelność w "PANDEMONIUM"kurde Piekiełko ukończyłem (oszukując) a tutaj to load and save nie pomaga :-(
    • 9:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime14 Aug 2011
     
    @IRATA4: Wyłączenie kolizji w emulatorze. :)

    Serio, tak to ukończyłem.
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Aug 2011
     
    Dzięki,tej gry to bym w życiu bez oszustwa nie przeszedł.
    • 11:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime14 Aug 2011
     
    Tylko czy takie granie ma sens? I nie nazwałbym tego "ukończeniem" - po prostu doszedłeś sobie do końca.
    • 12:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime14 Aug 2011
     
    Ma. Mi akurat chodziło o:
    1. sprawdzenie jak w grze gra muzyka (a gra ona raz na dwie ramki), ponieważ sap obecny w ASMA gra źle i być może będzie kiedyś poprawiony;
    2. ukończenie gry typu "unplayable" (i raczej nie antystresowej). ;)
    I tyle.
    • 13:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime14 Aug 2011
     
    Co do punktu pierwszego, testy - to idea jak najbardziej słuszna. Cheatowanie wybaczalne.
    Punkt drugi: sam piszesz że gra jest niegrywalna. Zatem jaki sens tracić nią czas? Mało to innych, lepszych tytułów? Jeżeli gra mi się źle, to... po prostu nie gram (dlatego np. odpuściłem sobie Artefakt Przodków). Wydaje mi się że to jest właśnie common sense. Bardzo rzadko zdarzają się przypadki, że decyduję się na dołączenie gry do kolekcji z wiedzą, że będę w nią grywał tylko z trainerem (patrz np. Droga Wojownika). Ale wtedy naprawdę musi mnie czymś bardzo mocno zainteresować.
    • 14:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Aug 2011 zmieniony
     
    Tenchi :Ja gram w gry które mnie się podobają,
    nie interesuje mnie opinia innych, sam dla siebie jestem testerem .Pandemonium to niesamowicie trudna i frustrująca gra jednocześnie ma ciekawą muzyczkę i niezgorszą grafikę,różnorodne etapy i ciekawy klimacik .
    Ps.sam zresztą wiesz przecież rozmawialiśmy
    Ps2.Nawet Shit(ciekawa gra) na Atari jest dla mnie grywalne , shit i care about the opinion of other .
    • 15:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime14 Aug 2011 zmieniony
     
    Bardzo słusznie że nie sugerujesz się opinią innych i sam sobie wszystko sprawdzasz. Tylko dziwi mnie fakt jak komuś może podobać się totalnie niegrywalna gra. Uwaga: dziwi mnie, nie przeszkadza mi - bo gier jest masa, a czasu ciągle za mało. Ot i tyle.
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Aug 2011
     
    Grając ostatnio w ROCKMAN/a zauważyłem dziwny błąd ,podczas gry chciałem wykonać zwykły skok jakich w tej gierce wykonujemy setki,po wyduszeniu ukosu postać zamiast normalnie podskoczyć poszybowała w górę jak wystrzelona z procy ,to już drugi taki przypadek który przytrafił mnie się w tej grze ,może ktoś z was również zauważył ten "problem",... a może to jakiś mega skok który wykonujemy tajemniczą kombinacją przycisku fire i ruchu Joya ???