atarionline.pl Kasety mapasoftu. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorVicious
    • CommentTime27 Dec 2011
     
    Witam serdecznie. Jako że na początku lat 90 w Krakowie rządził mapasoft z zestawami po 20 gier - szukam list co na którym zestawie się znajdowało. Z chęcią bym sobie wrzucił takie zestawy na moją Xperie Play i pograł jak za dawnych czasów. Jak ktoś posiada to wystarczą zdjęcia. Będę wielce zobowiązany i wdzięczny.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Dec 2011
     
    Jak uda Ci sie takie zestawienia znalezc to podziel sie tez na forum.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime29 Dec 2011 zmieniony
     
    No prosze, znalazl sie czytelnik, ktory ma spis zestawow Mapasoftu. Suavek podeslal nastepujace spisy gier, na kasetach i na cartridge'ach:
    • 4: CommentAuthors2325
    • CommentTime29 Dec 2011 zmieniony
     
    Dzięki, lubię czytać takie rzeczy, widać że ktoś starał się dobrze dobierać, nie widzę zapchajdziur. Zestaw 28 kaset ma między grami rodzyna - Fuck Commodore.
    • 5: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime29 Dec 2011
     
    Gereralnie, fajne zestawy.
    Uważam, że można to było w kilku przypadkach zrobic lepiej, jednak troche gówienek tam się znalazło,
    ale mimo to w przypadku tej firmy
    nikt nie powinien się czuć niedowartościowany.

    Niektóre z nich to jedne z lepszych zestawień, jakie znam.

    ...oczywiście sam pomysł jest ZAJEBISTY (proszę nie moderować!)
    • 6: CommentAuthorVicious
    • CommentTime31 Dec 2011
     
    DZIĘKUJĘ!!! Nawet nie wiecie ile dla mnie znaczyly te zestawy. Tyle lat minęło. Fantastyczne gry. Teraz czas zrobić sobie te zestawy na Emulator i można bawić się dalej :-). Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!
    • 7: CommentAuthordavero
    • CommentTime6 Jan 2014
     
    Heja, możecie powiedzieć jaki rodzaj turba montował mapasfot ? Mam problem ze stacją dysków i magnetem. Jak magnet jest podpięty pod stację. Stacja nie wczytuje, jak go odpinam śmiga pięknie.