atarionline.pl Kultowe kompuetry na dzień otwarty-Wadowice - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorcobra_c64
    • CommentTime30 Mar 2012 zmieniony
     
    kolejna imprezka:
    ktoś się wybrał?

    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Mar 2012
     
    To dzisiaj, jeszcze trwa:

    Wystawa i pokaz komputerów retro 30 marca, godzina 9:00-15:00 sala gimnastyczna Zespołu Szkół Nr 2 im. ks. Stanisława Staszica w Wadowicach
    • 3: CommentAuthor_pepis
    • CommentTime30 Mar 2012
     
    Tak, ja byłem.
    Było to w szkole, raczej nie było za dużo osób. Za to komputerów ponad 40 z kolekcji jednej osoby - zaangażowanego informatyka z tej szkoły. Praktycznie wszystkie komputery w boxach, rzetelnie poopisywane. Bardzo ładnie wyeksponowane. CD32 podłączone do plazmy.
    Gość ma fajne rzeczy w kolekcji: Atari 2600, Atari 7800, parę klonów tych konsol, Atari 600XL, Amigę 1200 "nówkę", spectrusie, C64 i wiele, wiele innych. Było co pooglądać i o czym pogadać. Z moim commodorowym kolegą zastanawiamy się nad małym party integracyjnym w Wadowicach.

    Niestety w czasie kiedy ja tam byłem było bardzo mało odwiedzających, większość młodzieży nie wiedziała czym właściwie my się tak jaramy ;)
    Aha, i doszliśmy do wniosku że kolekcjoner traktuje swoją kolekcję jak IV filar emerytalny ;) Chociaż z naszym ZUSem to myślę, że wyższą emeryturę wyciągnie ze sprzedaży swojej kolekcji za 40 lat...

    Tutaj macie zapowiedź, niebawem na tym portalu powinna ukazać się relacja:
    ->link<-

    Pozdr. z Wado!
    • 4:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime30 Mar 2012
     
    Kurcze, szkoda że w tak niepopularnych godzinach. Jestem z Bielska i popołudniu chętnie wybrał bym się ale 9-15 niestety :(

    Pozatym info tutaj rychło wczas hehe.
    • 5: CommentAuthor_pepis
    • CommentTime30 Mar 2012
     
    Sam się dowiedziałem tak późno. Szkoda. Organizator powinien dać wcześniej info do lokalnych portali, 8 -bitowych maniaków w okolicy pewnie by się trochę znalazło. Poza tym godziny faktycznie niewyjściowe....
    Ale kolekcja godna podziwu, a stan eksponowanych egzemplarzy jeszcze bardziej...