atarionline.pl Silly Venture 2k12 - potencjalna lista - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime2 Dec 2012
     
    cieszę się, że mamy taki problem niż żeby miało być pusto :) haha.
    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime3 Dec 2012
     
    Tak pod tym względem wszyscy mogą nam zazdrościć, bo czegoś takiego nie ma na żadnej imprezie u Commodore'owców i pecetowców.
    • 3: CommentAuthorstryker
    • CommentTime3 Dec 2012
     
    tdc - spokojnie :) mojego nic w tym roku nie będzie wiec sporo miejsca przybędzie :)
    • 4: CommentAuthorjury
    • CommentTime3 Dec 2012 zmieniony
     

    tdc:

    Tak pod tym względem wszyscy mogą nam zazdrościć, bo czegoś takiego nie ma na żadnej imprezie u Commodore'owców i pecetowców.


    Hmmm, ja chyba jednak tego stwierdzenia nie rozumiem :P
    Dlaczego mieli by zazdrościć? Może właśnie lubią tak jak jest u "nich". Co by było na tyle logiczne, że pewnie robili by inaczej gdyby nie lubili tego jak tam jest :P
    • 5: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime3 Dec 2012
     
    Może nie robią bo nie potrafią ;P
    • 6: CommentAuthorjury
    • CommentTime3 Dec 2012
     
    Przywieźć sprzętu?
    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime4 Dec 2012
     
    @ Stryker: he he

    Nie chcę tutaj flejmować, ale każda ze scen jednak ma swój klimat, swoich specyficznych ludzi. Nie chodzi mi o to kto jest lepszy a kto gorszy, ale o to że naprawdę bardzo się te sceny różnią i ludzie również. To ciekawe socjologicznie może właśnie ktoś powinien to naukowo badać;)

    W dużym uproszczeniu i skrócie, u nas wydaje się gry i udostępnia za darmo, na scenie Commodore'a to jest nie do pomyślenia. U nas na każdym party jest wiele sprzętów przywiezionych i uruchomionych na innych scenach często kończy się na wypitym piwie i koniec. Jeszcze inna sprawa to fakt, że wielokrotnie Amigowcom mówiłem że jadę na jakąś imprezę i potrzebuję sprzętu, mówiłem im: "dajcie mi 20 a nawet 30 Amig a ja je wszystkie wystawię i uruchomię" i nic. Jeden z Amigowców mi nawet powiedział "a wiesz bo Amigowcy to są lenie" - ciekawa samokrytyka :P

    Dlatego naprawdę każda scena ma swoje klimaty.
    • 8:
       
      CommentAuthordely
    • CommentTime4 Dec 2012
     
    Tak pod tym względem wszyscy mogą nam zazdrościć, bo czegoś takiego nie ma na żadnej imprezie u Commodore'owców i pecetowców.

    Przyjedź na Forever, albo którekolwiek zagraniczne party, to zobaczysz.
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime4 Dec 2012
     
    Może nie zauważyłeś że mówimy o Polsce?

    Oczywiście ostatnio mocno ruszyły różne ruchy/stowarzyszenia miłośników starych sprzętów, którzy często koncentrują się właśnie na nich i na niczym więcej - taką odmianę również oczywiście pochwalam.
    • 10:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime5 Dec 2012
     
    kolejna aktualizacja.
    • 11:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime5 Dec 2012
     
    zapomniałem dodać żem z Agendy :P, chłopaki się obrażą.
    • 12:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime5 Dec 2012
     
    proszę dopisać do listy Irwin/Agenda
    • 13: CommentAuthoras...
    • CommentTime6 Dec 2014
     
    Zieffff...
    Największy zlot Atari jaki kiedykolwiek był w Polsce!!!