atarionline.pl Atari- reaktywacja - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorstc
    • CommentTime21 Jun 2009
     
    Otrzymałem 2 komputery (800xl i 65xe v1).Szukam pomocy w przywróceniu ich do stanu użytkowego.Może będę chciał rozszerzyć jeden później.Zamieszkuje w Łodzi.Nie włączałem ich do sieci, bo nie wiem czy wszystko w środku działa jak należy.Mogę zamieścić zdjęcia co i jak w środku wygląda jeśli znajdą się chętni do "reanimacji".Posiadam monitor CM8833-II.
    1.Kto pomoże mi doprowadzić przynajmniej jeden komputer do stanu użytkowego?
    2.Jak taki monitor podłączyć do Atari?
    Za jakiś czas pogracie w nową grę i chce ją sprawdzić najlepiej na własnym realnym sprzęcie przed wydaniem :)
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Jun 2009
     
    No prosze, ambitny plan wydawniczy! Juz mnie zaintrygowales.

    W kwestii zdjec - smialo zapodawaj, pewnie tak bedzie naszym elektronikom ocenic stan i ewentualnie podjac sie pracy. A co w ogole w tym kompach nie dziala?
    • 3:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime21 Jun 2009
     
    @stc: jesteś z Łodzi, tak? Zgłoś się do Piguły. Ewentualnie przyjedź na Głuchołazy (ostatni weekend lipca) - tam na pewno ktoś Ci zajrzy do komputerów i pewnie znajdzie się rada na nie ;)
    • 4: CommentAuthorxxl
    • CommentTime21 Jun 2009
     
    przeciek jakis o tej grze by sie nadal, albo skrinszot.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    Przeciek juz jest, teraz potrzebny screenshot :)
    • 6: CommentAuthorstc
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    Nie wiem co nie działa.Na 65xe coś się wylało ale nie widać żadnych śladów na płycie tego płynu.Jedna cewka trzyma się tylko jednym końcem.Brak wejścia antenowego chodź skrzynka została.Nadpalone miejsca przy stykach łączących skrzynkę antenową z płyta.800-ka w środku wygląda dobrze jak bym był pierwszym który do niej zagląda.Nie ma żadnych śladów przepaleń.Mam 2 zasilacze i xc12 z turbo.Nie wiem jakim.Na kasecie napisane jest "e-loader".
    Kto to jest Piguła i jak i gdzie można się do niego zgłosić?
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    Ogloszenia Piguly znajdziesz na atarionline.pl w dziale "Stragan" (prawy pasek strony). Przykladowo:

    ->link<-

    Tamze znajdziesz namiary na niego i na jego strone domowa.
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    PS. To zanim naprawisz sprzet to chociaz napisz dwa slowa o grze: gatunek i tytul. I jeden screenshot tez by sie przydal :D