atarionline.pl O co chodzi w tej grze - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbolo
    • CommentTime27 Nov 2012 zmieniony
     
    Jako milosnik szachow znalazlem dzisiaj rodzime gierke i musze przyznac ze nie bardzo wiem o co w niej chodzi. Moze ktos z was sie z nia spotkal i wie o co w niej chodzi? Poczatkowo myslalem ze nalezy zebrac wszystkie kropki ale to raczej o co innego chodzi.

    ->link<-
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime27 Nov 2012
     
    Nie można tej gry wylistować? Może coś jest w liniach REM na temat rozgrywki?
    • 3: CommentAuthors2325
    • CommentTime27 Nov 2012 zmieniony
     
    Dobra, chyba znalazłem: ->link<- Jeśli lubisz zagadki szachowe to polecam ->link<- Na obrazkach jest tylko zwykła partia szachów.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime10 Apr 2016
     
    zapewne znacie grę zatytułowaną Creep ,co tam trzeba zrobić o co chodzi ...?
    • 5: CommentAuthorDope
    • CommentTime10 Apr 2016
     
    1. Zbierz mały skaczący kwadracik i zanieś do budowli z migającym czymś na podłodze na skrajnym prawym końcu planszy.
    2. Powtórz z kolejnymi kwadracikami
    3. Zabij wszystkie latające dziwolągi na planszy
    4. Zrób to przed upływem czasu
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime10 Apr 2016
     
    Wielkie Dzięki
    Męczyłem się kiedyś z tą grą .
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Apr 2016 zmieniony
     
    Apple Panic (1982)
    Chodzę po planszy gostkiem z dziwną nogą a i łapką dziwnie macha ... i co dalej ? ,fire nie działa
    • 8: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime17 Apr 2016
     
    @IRATA4: faktycznie nic oprócz łażenia się nie dzieje
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Apr 2016
     
    i taka firma to wydała .
    Kurde, musi on jakoś robić dziury w cegłach ... no chyba ze wprawka ;-)
    • 10: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime17 Apr 2016
     
    @IRATA4: nie wiem o co tu chodzi poddałem się :)
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Apr 2016
     
    Dzięki że się przyjrzałeś ,wybieram grywalne pozycje ze wszystkich dostępnych gier ,większość znanych gier już mnie się niestety przejadła i zapewne nie tylko mnie a więc porządna lista gier w które z przyjemnością można zagrać przyda się każdemu .
    • 12:
       
      CommentAuthorGAD ZombiE
    • CommentTime18 Apr 2016
     
    E no, co wy chłopaki, aż takie trudne to nie jest :). Apple Panic to nic innego jak gra w stylu Cannibals, czy jeszcze kilka innych takich było (nie pamiętam tytułów). Facet, którym się chodzi, robi dziury w podłodze. Tylko na samym dole nie da się ich robić. Sterowanie jest totalnie skopane i nie zawsze się udaje trafić w dobre miejsce, żeby dziurę zrobił. Trzeba iść w bok i klikać fire aż zacznie robić dziurę. Potem do niej wpadają stworki i trzeba im przywalić łopatą w pałę, to zginą. Ot, cała filozofia. Gra jest nieźle zwalona i mam przypuszczenia, że wersja dostępna na AOL może ma jakieś błędy, bo trudno mi uwierzyć, żeby Broderbund wydało takiego gniota :]
    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime19 Apr 2016 zmieniony
     
    faktycznie, działa :-)
    trudno to odkryć ;-) więc kluczowy element jest w tej grze zrąbany.
    "Do kosza"
    • 14:
       
      CommentAuthorGAD ZombiE
    • CommentTime19 Apr 2016
     
    Pamiętam, że jako dziecko sporo tłukłem w Cannibals. Po latach ta gra już nie przynosiła mi tyle radości :). W zamian polecam zdecydowanie lepsze Mr. Do's Castle, które w gruncie rzeczy polega na tym samym, lecz jest wykonane wielokrotnie lepiej.
    • 15:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime23 Apr 2016 zmieniony
     
    Apple Panic to jest klon arcadowego Space Panic, a nie Cannibals. Sterowanie wcale nie jest skopane. Nie trzeba iść w bok i klikać fire. Należy iść w bok i trzymać fire bez przerwy - wówczas ludek sam zatrzyma się w odpowiednim miejscu i zacznie kopać dziurę.

    Notabene, IRATA4 plik, którą wybrałeś, to wersja prototypowa, w której nie da się zabić stworków. Zaraz poprzenazywam pliki w archiwum, żeby wszystko było jasne.
    • 16:
       
      CommentAuthorGAD ZombiE
    • CommentTime23 Apr 2016
     
    Krótki: Faktycznie, z tym sterowaniem masz rację, ale jest ono skopane i nieintuicyjne, skoro od razu nie wiadomo jak grać. Problem w tym, że postać sama chodzi, a jak się wciśnie fire, to staje. Jak trzymać joya w bok i fire, to rzeczywiście robi dziury. Ale tylko tam, gdzie chce ;).
    Co do Space Panic - dzięki! Zawsze byłem ciekawy oryginału, ale nie szukałem, więc nie widziałem :). Właśnie go obejrzałem i śmierdzi już starością, ale jest fajne ;). Lepsze niż Apple Panic - o wiele.