atarionline.pl Hall of fame - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime4 Jun 2013
     
    Nie jestem graczem, ale są tacy, którzy potrafią przechodzić grę za grą dla przyjemności albo grać do upadłego dla uzyskania lepszego wyniku. W momencie pobicia rekordu ma się ochotę zadzwonić do przyjaciela, zawołać sąsiada, żonę, i kogoś jeszcze. Bywa, że nikt tego nie docenia.

    Po to właśnie to miejsce. Jeśli pobijasz rekordy w grach na Atari to tutaj możesz o tym wszystkim napisać i na pewno zostaniesz doceniony.

    Warunek: zrób zrzut ekranu, jeśli grasz na emulatorze lub fotkę ekranu, jeśli grasz na prawdziwym Atari, załącz, tak, żeby nikt nie zarzucił, że bajki opowiadasz.

    Nie ma znaczenia, czy używałeś save statów, czy nie, po prostu napisz: bez save statów lub używałem save statów.

    A teraz pokaż, na co Cię stać.
    • 2: CommentAuthorfirestorm
    • CommentTime4 Jun 2013
     


    Millipede
    • 3: CommentAuthors2325
    • CommentTime4 Jun 2013 zmieniony
     
    Przeszedłem całe ;)



    Bez cheatów i save state przeszedłem amstradowe Hagar, Samurai, Schuss, Shoot, Billy La Banlieue 2, Boss of Chicago - filmiki na tym samym kanale. Najczęściej walczy się z kiepską mechaniką gry i zręczność tu niewiele pomaga.
    • 4:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime5 Jun 2013
     
    Mamy tu trzech króli bijących rekordy: Tenchi, IRATA, Scalak. Ciężko będzie z nimi walczyć, ale próbujcie.
    • 5:
       
      CommentAuthorwilly
    • CommentTime5 Jun 2013
     
    Kiedyś przeszedłem w kółko BruceLee kilka razy - ale teraz nie wiem czy bym się na to porwał jeszcze raz :D
    Gdzieś chyba nawet w Bajtku, czy innej tego typu gazecie mój rekord był.
    • 6:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime5 Jun 2013
     
    @Willy Myślałem, że napiszesz zamiast Bruce Lee Jet Set Willy... Jak znajdziesz rekord w Bajtku to jak najbardziej dawaj.

    Liczą się też rekordy pobite i zapisane na parties np. w Tempest. Kiedy się pojawi Scalak, to mam nadzieję sobie to wpisze.
    • 7:
       
      CommentAuthorcaco
    • CommentTime5 Jun 2013
     
    To ja ze swojej strony zapraszam na atariage.com.
    Bawimy sie tam w HIGH SCORE CLUB.

    ->link<-

    Aktualnie gramy w BERZERK:

    ->link<-

    W poprzednim sezonie rządził i wymiatał SCALAK od nas.

    Zapraszam wszystkich - fajna zabawa :)
    • 8:
       
      CommentAuthorwilly
    • CommentTime5 Jun 2013
     
    Postanowiłem to odnaleźć alechyba nie był o bajtek tylko raczej TopSecert. ALe problem polega na tym że nie potrafię znaleźć żadnego archiwum ze starymi numerami TopSecret.
    Chyba że jeszcze w jakiejś gazecie były listy najlepszych wyników.
    • 9:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime5 Jun 2013
     
    @Willy Ja nie mam TS ani SS, ale na pewno ktoś ma. Jaką miałeś ksywę?
    • 10:
       
      CommentAuthorwilly
    • CommentTime5 Jun 2013
     
    Już znalazłem na chomiku. A wpisałem się albo jako willy albo z imienia i nazwiska. Wpisałem się gdzieś napewno ale niestety nie pamiętam dokładnie gdzie.
    • 11:
       
      CommentAuthorMWK
    • CommentTime31 Oct 2015
     
    Nie wiem czy to rekord i jak duży lecz udało mi się za pierwszym razem dotrzeć do 24 etapu w Toy'Swap :-)
    • 12:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime31 Oct 2015
     
    Czy ktoś pobił Koalę w Oczopląsie? 1341 p.
    Mi się nie udało - a pykam od czasu do czasu.
    Brawo btw - tak proste środki i bardzo wciągająca i relaksująca mała gierka.