atarionline.pl Kupię Atari ST / Amiga 500/600 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthordarque
    • CommentTime3 Sep 2013 zmieniony
     
    @golem 14 - ile chcesz za swoją Amisię ? Chyba 3-ciego kompa w tym miesiącu już nie kupię ale w sumie zapytać można :)

    @TheFender - dzięki! - właśnie sprawdziłem kompa - wydaje się być sprawny. Tzn po włączeniu do sieci zapala się dioda od zasilania i słychać stację dyskietek. Reaguje na reset- więc chyba nie jest cegłą :) od spodu ma naklejkę jak na foto więc może ma 4MB? + coś tam ? Na razie szukam lutownicy i schematu jak to podłączyć do TV bo widzę że kabelek od małego Atari nie pasi.

    • 2:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime3 Sep 2013 zmieniony
     
    Sam nie wiem. Miałem zamiar puscić na Allegro choć tam ceny wywoławcze są marne. Jedno jest pewne, moja Amiga działa. Do niej mam strasznie dużo stuffu na dyskietkach, w tym oryginalny "Kajko i Kokosz". Staja zewnętrzna pewnie do naprawienia, jak ktoś umie. Być może z dżojów można coś złożyć. Ja takich zdolności nie mam. Lokalizacja - Grudziądz. Można pisać do mnie na priv.
    • 3: CommentAuthorconrad
    • CommentTime3 Sep 2013
     
    @darque

    Można nagrywać dyskietki na PC - z tego co pamiętam wymogiem jest jedynie by stacja nie była w PC na USB. Soft jest tutaj:

    ->link<-

    Jeśli ci się zabawa spodoba to polecam emulator stacji dysków na kartę SD czyli HxC floppy emulator. Mam takie coś do A500 i znakomicie się sprawdza. Planuję też kupić go do STe jako uzupełnienie do Ultrasatana.
    • 4: CommentAuthordarque
    • CommentTime3 Sep 2013 zmieniony
     
    Kurde Din-13 nie mam u siebie :( Musiałem zamówić przez neta bo w elektronicznym u mnie nie mają :/ Więc na razie nie dowiem się czy Ataryna jest sprawna.

    @conrad

    Dzięki - czyli jednak się da :) muszę skołować jakieś dyskietki + stację bo... nie mam już od kilku lat w swoim PC.
    • 5:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime17 Sep 2013
     
    Jakby kogoś to interesowało, to puściłem moją Amigę na alledrogo jako andantek.