atarionline.pl Taka sobie animacja - szybka czy wolna? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthordss
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    Witam,

    Tak sobie przegladalem swoje wlasne produkcje w asemblerze i przypomniala mi sie animacja, ktora kiedystam dawno temu zaczalem pisac:

    ->link<-

    Animacja nie jest ukonczona i zawiera pare bledow - co widac od czasu do czasu.

    Praca w 100% samodzielna - wlasne procki obliczania w real-time rotacji i wlasna procka line (drawto). Obliczenia wykonywane glownie na 8-miu bitach.
    Animacja wyciaga minimum $3c ramek na sekunde - to jest 60 ramek, a maxymalnie $3e - czyli 62 ramki na sekunde.

    Jak sadzicie - wedlug was czy animacja jak na atari 8bit jest w miare szybka czy raczej powolna?
    Wiem ze nie ma sie co rownac z produkcjami scenowymi ale nie jestem koderem scenowym.

    Nie wiem czemu ale na na youtubie animacja troche szarpie - bo
    emulatorze jakos to plynniej wyglada.
    • 2: CommentAuthorw1k
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    pekne.. :) da sa stiahnut?
    • 3: CommentAuthordss
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    • 4:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    spoko wektorki :)
    na YT szarpie bo tam jest chyba 30FPS.
    • 5: CommentAuthorw1k
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    dakujem :)
    • 6: CommentAuthorbob_er
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    @dss - Ty się poziomem scenowym nie przejmuj. Ty te wektory kończ :). Scenowcem nikt się nie rodzi :).
    I jak problem jakiś miał będziesz - to pytaj. Albo publicznie, albo na maila. Koderów kilku mamy jeszcze na scenie...