atarionline.pl ATR-y z ANTIC-a - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormvw
    • CommentTime18 Aug 2009
     
    Chciałem właśnie wrzucić, chyba wszystkie obrazy dyskietek z ANTIC`a jakie wyszły, ale nie mogę. Nie wiem czemu. Plik waży 5 MB. Mam też w PDF chyba wszystkie gazety jakie wyszły. Jest tego 3 płyty DVD. Piszę chyba bo jestem padnięty a dzisiaj mi się skończyły ssać z torrenta i nie mam już siły sprawdzać. Jak chcecie to prześlę płytki Kaz`owi jak mi poda adres. Mógłby wrzucić na stronke (po zamianie na dvju, jeśli ktoś się za to weźmie).

    Jak naprawicie usterkę to te atr`y wrzuce. Jakby co spróbuje jeszcze raz jutro.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Aug 2009
     
    Mvw - dzieki za checi, ale chyba nie ma takiej potrzeby, bo wszystkie ANTIC-i juz sa w czytelni:

    ->link<-

    przerobione do DjVu i z wszystkimi obrazami dyskietek.
    • 3: CommentAuthormvw
    • CommentTime19 Aug 2009
     
    Hmmm... To pozostaje jeszcze sprawa. Dlaczego nie mogę wrzucić pliku na forum.
    • 4: CommentAuthormvw
    • CommentTime19 Aug 2009
     
    A druga rzecz, to może chociarz zdąże z Analogiem przed innymi :P Może do jutra (pojutrza) się ściągnie.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Aug 2009 zmieniony
     
    Spojrz do biblioteki - Analogi rowniez tam sa.

    Pliki na forum mozna wrzucic, ale w przypadku wiekszych rozmiarow pojawia sie jakis problem, ktorego przyczyn jeszcze nie znamy. Scalak bada temat.

    Jezeli tak bardzo chcesz pomoc, co sie bardzo chwali, to proponuje poskanowac Atari Magazyn w dobrej rozdzielczosci.

    PS. Z wyjatkiem numeru 1/93, bo ten nadeslal Sikor.
    • 6: CommentAuthormvw
    • CommentTime19 Aug 2009
     
    Ano rzeczywiście. Nie pozorne czarno-białe logo mi uciekło sprzed oczu. No nic to. Jak zrobię porządek z książkami do 8-bitowców to może wtedy się przydam. ;D
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Aug 2009 zmieniony
     
    Pewnie, ze tak. Jezeli masz duzo ksiazek to wczesniej daj mi znac - podpowiem, czego juz nie warto skanowac. Nie wystarczy bowiem spojrzec do Biblioteki Atarowca - troche ksiazek wciaz lezy na moim dysku i czeka na opracowanie i wrzucenie do katalogu. A szkoda, zebys marnowal czas na robienie czegos, co juz jest zrobione.