atarionline.pl Atari Forever CD6 - poszukiwane... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime13 Aug 2014
     
    Czy ktoś ma jeszcze w kolekcji płytkę nr 6? Moja niestety wyzionęła ducha. Vasco nagrywał je w większości na CD-kach marki AKOSS, potem Platinum. Koperty mają u góry wąską naklejkę z napisem Atari Forever po lewej stronie, a po prawej przykładowo 4/6. We wrześniu 2002 roku Vasco wydał jeszcze siódmą płytkę z filmem z Lata Ludzików 2002.

    Na Pigwę wrzucone zostały płyty od 1 do 5 oraz 7. Jedynie "szóstki" brakuje do kompletu. :) Byłbym wdzięczny za podesłanie ISO na serwer lub jakikolwiek serwis hostingowy.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime14 Aug 2014
     
    A pytales Vasco, nie ma obrazu?
    • 3:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime15 Aug 2014
     
    Tak, zacząłem właśnie od Vaska. :) Od czasu wydania składanki minęło dość dużo czasu oraz przez Vaskowe ręce zdążyło się przez ten okres przewinąć parę pecetów i tym samym dane niekoniecznie mogły przetrwać migrację z kolejnych twardych dysków. W każdym bądź razie obiecał jeszcze sprawdzić.

    Z tego, co pamiętam, kolekcję miało dość dużo osób i co do kilku mam podejrzenia. :)